Šta je novo?

Dark Void

John Connor sa jetpack-om. :)
 
PC Zone UK gave to Dark Void a poor 53/100
A criminal waste of time and energy, as standard and generic a game as you could hope to find.

Ja sam očekivao bar 60. :)

Ne shvatam ove nove igre što izlaze. Ovo je n-ta igra računajući celu prošlu godinu koja je hype-ovana a da je fail-ovala samo tako.
Zar u razvojnim timovima nema ljudi koji kažu e nemoj to već je viđeno milion puta ajde da probamo nešto malo drugačije i zanimljivije?
 
Probao sam demo i deluje zanimljivo igra, ali sto je nezgodno kontrolisati dzetpak, i to uspomoc misa. Nikako da se stekne neki osecaj, nego ono ponekad zanese malo ponekad totalno ode u stranu. Dosta cudno da su tako lose odradili taj segmenat igre, a on je maltene i najbitniji u Dark Void-u.
 
Probao demo i odmah obrisao.

+1

znaci iz neba pa u rebra! ni manje ni vise nego prvo sekundu hodate i odmah pocinjete sa letenjem, iskreno vrat me je zaboleo jureci onu budalu po monitoru i posle par minuta nerviranja i velikog bola u vratu palo je brisanje sa izrekom ni kada dodje full necu je skidati jer ovo je tesko ****** da nemoze biti normalno, samo se tesim reko ajde skinucu demo da praobam i nisam pozalio.

od sada za svaku igru ima da skinem demo da probam ako mi se demo dopadne mozemo dalje da pricamo ako demo neprodje ma moze da dobije ocenu deset kada je kod mene dobio kecinu ko kuca i to jos poduprta da nepadne!
 
Posluzice dok ne izadje Splinter Cell i AvP
 
Uglavnom ljudi pluju Dark Void tako da
Ezpass-1.jpg
za mene
 
Bas je krs...ja sam odigrao demo i razocarao se...mogli su stvarno nesto bolje od ovoga napraviti barem samo da se nisu zeznuli sa kontrolama letenja bila bi popularnija i prodavanija i ljudi bi je barem igrali.Da nisam igrao demo sigurno bih je skinuo da prodam,ali ovako NE!!!
 
Mnogo su lose kontrole letenja sa tastaturom i misem, ali sa xbox dzojstikom je ok. Tako da igram igru sa dzojstikom.

Onako, moze da se igra. Posle svih ovih komentara sam ocekivao mnogo goru igru, i jeste mi bila uzas na tastaturi, ali sa dzojstikom je igrivo.
 
Mnogo su lose kontrole letenja sa tastaturom i misem, ali sa xbox dzojstikom je ok. Tako da igram igru sa dzojstikom.

Onako, moze da se igra. Posle svih ovih komentara sam ocekivao mnogo goru igru, i jeste mi bila uzas na tastaturi, ali sa dzojstikom je igrivo.

Capcom je inace poznat po fensi resenjima kada su kontrole u pitanju. Setih se Residen Evil-a, lelee! :D

Sve u svemu koliko vidim ovo ce biti jos jedana konzolaska igra koja je lose odradjena za PC.
 
Igram ovo vec ceo dan i mogu da kazem da je jedini nacin da se igra ili xbox dzojstik ili obican dzojstik i emulator za xbox kontrole. Ja koristim saitek rumble pad i emulator za xbox kontrole, i sve funkcionise savrseno. Kontrola jet-paka sa misem je cudo. Gotovo neigrivo.

Sama igra nije tako losa, sad kad sam kontrole resio.
 
Kako ovo cudo da maximiziram preko celog ekrana, igra mi radi u prozoru. Podesim rez. 1920x1080 i dalje vidim okvir? U opcijama ne postoji fulll screen opcija...
 
Idi u Capcom/Darkvoid/Nativepc/Skygame/config/Defaultengine.ini i nadji stavku Fullscreen i promeni je sa false na true. I pre toga promeni atribute fajlu posto je po defalultu read only.
 
Hvala. Mada bolje da se nisam ni trudio oko ovoga, igra nije vredna paznje ama bas ni malo...
 
Kako ovo cudo da maximiziram preko celog ekrana, igra mi radi u prozoru. Podesim rez. 1920x1080 i dalje vidim okvir? U opcijama ne postoji fulll screen opcija...

Alt+Enter i rešen problem - provereno :)
 
Bice njoj jedan SHIFT+DELETE pre bih rekao:D
Jel se i vama desava da igra sece u sekvencama i meniju kad ocitava? Ne mogu da se bakcem vise sa ovim, ajd resim pruzicu joj sansu i odigram malo onaj nivo nakon pada aviona i vidim autosejvuje i izadjem ja i da nastavim kampanju kad ono ceo nivo iz pocetka:wall:
 
Predjoh igru. Kad se ovako saberu utisci na kraju, mogu reci da i nije toliko losa na osnovu ocena i kritika koje je igra dobila, mada je naravno mogla biti bolja. Kontrola dzetpaka jeste nezgodna al se vremenom uspe koliko toliko navici. Grafika je solidna, muzika zanimljiva, i sama akcija je dosta zabavna. Ako nista drugo, Dark Void zasluzuje bar da se proba.
 
Kontrola dzet paka sa dzojstikom je sasvim ok. Naravno, igra nije uopste losa. Stigao sam do pola igre , i sasvim se lepo zabavljam. Igrao sam mnogo gorih igara koje su bolje ocenjene.
 
Meni deluje zanimljivo, tako da cu je sigurno probati. A kao bonus tu je i Tesla, tako da....
 
Ja je upravo završih, početak je malo dosadan ali kasnije je puno bolje. Posle malo navikavanja uspeo sam da je odigram sa mišem bez većih problema. Obavezno smanjite osetljivost miša u opcijama, inače se ne može upravljati i nišaniti
 
a ja povećao osetljivost, dobro pa sam pročitao ovo inače bih je već obrisao. zasad mi se nimalo ne sviđa
 
Upravo zavrsio Batman Arkam Asylum i startovao Dark Void, podesio Physics na high i frejmova koliko hoces nego igra je cisto njesra bas kao i sto kazu(mada mozda posle Batman-a sve izgleda bezveze :D ). Uninstall :vomit:
 
Nazad
Vrh Dno