Šta je novo?

Dark Souls 3

Mislim to ima veze i do novog 1.03.1 patcha?
Meni igra ne crashuje vise, a imam drivere 358.87.
Ne znam dal bi sta manje stucanje bilo na tim 353.62
 


:d
 
[emoji1] [emoji16] [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Catacombs su teške brate neviđeno, nemam ring ni za poison, ni toxic resistance. Oni za vatrom kidaju. Baš je izazovno!
 
yup + malo bonefire-a...
 
Da, katakombe kidaju živce. Pogotovo poludim kad ubijem one gadne kosture, pa naletim na običnog kostura koji me sastavi, zato što sam se opustio. Mora bas strpljivo da se igra

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Završena prvi put, 40-tak sati sa obilatim pomaganjem drugima kod raznih boseva :) Urađen rispec, krećem sa Sunlight Straightm Sword/Pyro bildom.
 
Ja sam još u Catacombs, a imam skoro 30h. Dosta igram coop i tražim skrivene iteme. Svaku Souls igru sam oko 70,80h prvi prelazak
 
Ja sam sa 32 sata negde na 2/3 Boreal Valley i zalazim u svaki ćošak jer bih 100%
 
Ubiše me u Catacombs, onaj Knight što ostavlja Fume great sword ima bolestan dmg i nerealno mnogo stamine. Pa onda oni što skoče na glavu, ubistvo.
 
Nisam se mnogo mučio u Katakombama ali me izuvaju u Irithyllu...onaj Frostbite je brutalan, otkine mi pola HP a mobovi su vazda u čoporima...
Smouldering Lake je takođe naporan, ali ima dosta Large Titanite-a i nekih stvari za pyromancere...srećom, nivo je opcionalan.
 
Poslednja izmena:
Gde se uopšte ide posle Catacombs? Ubio sam Demon old King i ne vidim da ima još neki lvl posle? Onaj sledeći ne mogu da prođem most, nemam neki item doll nešto.
 
Preskočio si jedan level, katedralu. Tu ubijaš bossa koji ti daje lutku, nisam 100% siguran, ali mislim da se tu dolazi nakon bossa u Road of Sacrifices, onaj mage.
 
Gde se uopšte ide posle Catacombs? Ubio sam Demon old King i ne vidim da ima još neki lvl posle? Onaj sledeći ne mogu da prođem most, nemam neki item doll nešto.

Road of Sacrifices ima dva izlaza, jedan prema Cathedral of the Deep
tu dobijaš lutku koja ti treba da bi ušao u Irithyll
drugi prema Farron Keep pa u Katakombe, itd.

Ova mapa će biti od pomoći:

Dks3-progress_map.jpg

Nešto korisno: DS3 weapon spreadsheet.
 
Neko reče da je ng+ lak... udari me obični undead sa velikom sekirom na početku High wall of Lothric-i oneshotova me :D Igram bez štita, u jednoj ruci pyro u drugoj mač... ali ću morati da se vratim štitu.
 
Gde se uopšte ide posle Catacombs? Ubio sam Demon old King i ne vidim da ima još neki lvl posle? Onaj sledeći ne mogu da prođem most, nemam neki item doll nešto.

U Road of sacrifices imas racvanje, to ti je mocvara, crucifixion bonefire
 
Anri Straight Sword je sick :)

sa 40 luck i carthus rouge
 
Ladno online matchmaking radi na principu koliko vam je upgrade ovano oružje. Tipa +/- 3 može. Nešto mi tu nema logike. Šta ako je neko lvl 150, a neko lvl 50, šta će mu vredeti +10 oružje, kad skoro sigurno gubi.
 
jeli moze titanite slab da se uzme sa lvl 50 charom?
 
moze se odmah na startu otici na lokaciju gde je slab?
 
Sta je fora s divovima , gaze me ko go...?
 
Izvinjavam se , nisam ni pokusao da ih ubijem , gotovi ...
 
Kojim divovima, koja lokacija?
 
U čemu je fora sa porukama na podu? Koliko ih se memoriše uopšte?
Ne vidim nigde da dobijam bonuse od starijih poruka?
 
Nakon što ubiješ sve bossove koje moraš da bi došao. Ne moraš ti da se leveluješ uopšte
pretpostavljam da si hteo mene da quote :)

pa kako da ubijes sve bossove ako si lvl1? to je dosta hp i stamine sto imas na lvl1?
 
Au koje njesra, uradio sam kod Firekeeper zenske remove Dark Sigils, nisam ni znao sta je to i sad mi je Yoel of Londor mrtav u Firelink SHrine, a nije se pojavila Yuria of Londor.
Sta da radim sad?
Yuria of Londor je veoma vazan merchant.
 
Nazad
Vrh Dno