Šta je novo?

Dante's Inferno

Jel ti dobro?
Ovako nešto da lupiš i ostaneš živ...

Pa smorio je Kratos, nateze se sa tim bogovima vec 10 godina. Kakav je to super heroj onda ? :-devil-: :d

Ovaj Dante ce biti pravo osvezenje.
Razumeo sam Kimeee sta si rekao, ali sam ti naveo samo sta je drugacije od GoW, a ne sta je isto, nisam slep da ne vidim da je sve jako slicno/isto ko u GoW.
Mene je odusevio prvi boss, totalno cool.
 
Pa smorio je Kratos, nateze se sa tim bogovima vec 10 godina. Kakav je to super heroj onda ? :-devil-: :d

Ovaj Dante ce biti pravo osvezenje.
Razumeo sam Kimeee sta si rekao, ali sam ti naveo samo sta je drugacije od GoW, a ne sta je isto, nisam slep da ne vidim da je sve jako slicno/isto ko u GoW.
Mene je odusevio prvi boss, totalno cool.

Kod tebe covek ne zna na cemu je...:D
Svakim sledecim postom demantujes i negiras svoj prethodni post!:d:p I tako u krug...:type:
 
Ne razumem sta hoces da kazes ?
Ja sam prvo naveo sta je drugacije u DI u odnosu na GoW, a pre toga je Kimeee naveo sta je slicno/isto. On je mislio da ja nisam citao njegov comment da mu se sve cini isto kao u GoW, pa je na osnovu toga zakljucio da ja nisam citao sta je napisao. Kontas ?
 
Malopre sam probao demo, i meni nije nista specijalno.

Slazem se da donekle lici na GoW, ali ne opet tako jako, moze se isto tako reci da lici i na jos neke igre. GoW je ipak unikat.
 
I ja imam "meh" utisak. Bolje da spuste na 30fps i ubace krštene teksture nego da ostane ovako sterilno...
 
Bez obzira da li igra kopira GoW 90% ili manje procenata dobro je da EA nashao rachunicu u izdavanju ovog naslova.Kada vec imaju ogromne resurse bolje da ih ulazhu u naslove kao shto su DI i Dead Space nego da izdaju josh sportskih igara i naslova po filmovima.
 
A jos bi bolje bilo da su onih $2.4 miliona sto su dali za SuperBowl reklamu ulozili u razvoj ove igre. :)
 
After a rather successful showing for Mass Effect 2 during the fourth quarter of the NFL’s NFC Championship Game, EA has announced that Dante’s Inferno will get superior treatment when a new ad for the game debuts during this weekend’s Super Bowl. The ad spot, entitled “Hell Awaits”, will premiere during the fourth quarter of the CBS broadcast happening Sunday, February 7…just two days before the game hits store shelves.

“Even within the spectrum of live sports events, the Super Bowl stands apart, almost as a national holiday,” said Frank Gibeau, president at EA. “The Super Bowl is a bull’s-eye in terms of cross-over to our core demographic and the reach is outstanding. Not only does it draw 100 million viewers, but most people watch the Super Bowl live, a rarity in the world of DVRs. While digital outreach to Facebook, Twitter, and online bloggers is a core part of our marketing strategy, we felt that advertising during the Super Bowl is an excellent way to introduce this new IP to a massive cross-section of people who are likely already familiar with the dark and twisted “Divine Comedy.”
 
Igra od sinoc moze da se "nabavi" u Srbiji pa da zagrevamo prste i reakcije za GOW3 :)
 
EA has splashed out on a TV advertising spot for Dante's Inferno during this Sunday's NFL Super Bowl, but has run into a problem with broadcaster CBS, according to the Hollywood Reporter.

It's not the dark tone, violence or disturbing monsters in the trailer that have upset CBS, however, and it doesn't feature any of the strong sexual imagery of the 18-rated game either. It's the fact that it ends with the words "Go To Hell", the game's marketing tagline.

EA will replace this with "Hell Awaits" and the commercial will still be broadcast during the popular match of the baffling American sport.


CBS has already decided to air a pro-life message from a group called Focus on the Family during the game, while rejecting an ad from a gay dating site.
 
The planned downloadable content for Electronic Arts' upcoming action title Dante's Inferno is said to add a co-op multiplayer mode and a level creator system.

Leaked videos from owners scoring a copy of the game early have surfaced on Youtube where a trailer for the upcoming DLC, Trials of St Lucia, can be viewed on the disc.

"At the heart of it, there's an easy to use and full-featured game editor that you can custom create trials, adding waves of enemies, including enemies from the core game as well as some enemies like the Summoner, which are exclusive to Trials of St Lucia," said Han ten Cate, senior producer at Visceral Games in the video.

"We also have a co-op online mode that allows two players to team up as either Dante or St Lucia."

Levels created can be uploaded to EA's servers to be shared with other players, and can be rated with the game's robust ranking system.

"Trials of St Lucia" is set for release on April 29, though no pricing was revealed. We contacted Electronic Arts for additional comments.
 
Kako je krenulo sa ovim DLCovima, oni ce na disk snimati samo menije i eventualno prve 2-3 misije i to pordavati kao igru, a ostatak ces morati da kupujes posebno :)

Ili ces mozda morati da doplatis za kraj igre :)
 
Ovi su prolupali :

Visceral Games, the studio behind Dante's Inferno, may take inspiration from another literary classic for its next project.

"Macbeth the game is something I've been thinking about for years," executive producer Jonathan Knight told Industry Gamers. "Now, I think the emotional quality that games are achieving and the value level of the acting and the sound work makes it possible.


Vec mogu da zamislim situaciju u nasim skolama, deca igrala igru, umesto da citaju lektiru :).
 
Poslednja izmena:
Ja bih onda volio da i ''Tihi Don'' bude ''igranizovan''cheers
 
Orlovi rano lete RPG
Zvezda Kec MMOFPS
Romeo i Julija J-DatingSim
 
Dantes Inferno ce dobiti CoOp-Modus i Mission Maker-Modus:)trust::trust::trust:), ali samo ukoliko nabavite DLC Trials of Lucia koji treba da izadje 29.04.

Executive Producer Jontathan Knight je rekao u intervjuu da ne planiraju drugi deo, umesto toga rade na dodatnim DLC-evima.
 
Nije lose, samo sto previse lici na GoW. Nekako mi deluje kao da sam vec igrao.
 
^Jel dobra prica ? Meni se jos kupuje igra. :)
 
Okacicu ja cim mi skine igru, bas mi se ovo igre, demo mi se extra svideo.
 
Malo sam igrao. Mozda jedan sat.

Sta znam, meni je isto kao Gow. Isti raspored tastera, isti napadi, izbegavanje je na desnoj palici, kad dokusuris jace protivnike mozes da izvedes kao neki fataliti, i tako. Jedino sto je drugacije, ima kao da se bira da li ces da ubijes nakazu ili da je posaljes u raj ( ili vec kuda), i za to dobijas crvene ili plave poene. U zavisnosti od toga se pune te dve skale i dobijaju se leveli i odredjeni skilovi. I skill tree je sad mnogo vece u odnosu na Gow, deluje kao neki RPG.

U svakom slucaju, igra je dobra zabava. Ko je voleo Gow, svidece mu se i ovo.

Prica? Hmm...nisam bas pratio, bili mi neki drugari, pa nista nisam ni cuo ni razumeo. Ni njih, ni igru. :p
 
Dosta sam ocekivao od ove igre. Da sam je zaista kupio, zalio bih pare. Ovako... Dobrodosla je za razbijanje dosade. Kamera je ocajna. Desi mi se da Dante ode iza zida kada izvodi tu... "posalji u raj ili kazni" varijantu, pa se ne vidi nista. Neverovatno koliko malo paznje se posvecuje takvim stvarima. Glupo je sto mozes da padnes sa onih zidina (ne vidim poentu u tome da u svakom trenutku to moze da se desi). Igra je cak i vise repetativna u odnosu na GOW... A Virgila bih ja bolje uradio, cini mi se. On je JEDNOBOJAN. Sta znam, kao sto rekoh, za ovo da sam dao real money, iznerivrao bih se JAKO!

edit: Da dodam, pre neki dan sam zavrsio Mass Effect 2, pa mi ova leva palica pravi probleme, nikako da se priviknem. Hahaha.
 
Poslednja izmena:
Utisci posle prvih 5 sati igre(stigao sam u 5. krug pakla, trebalo bi da sam na polovini igre) :

grafika - ispod proseka, mutne teksture, losi modeli, stabilan framerate, ponekad mi se ucini da fali malo vise AA
art style - jednolican i jednobojan(ili je sve zuto, ili je sve zeleno, ili je braon), Danteov dizajn je 0
zvuk - solidna muzika, prosecan voice acting
borbeni sistem - mozda me je Bayonetta razmazila, ali i pored gomile magija i poteza, sve se svodi na button mashing i povremeni evade
prica - nije losa, ako vam ne smeta silovanje poznatog dela(Dante krstas, Beatrice njegova zena,...blah)
zagonetke - zanimljive i ne preterano teske, meni licno jedan od boljih aspekata igre

Ono sto mi za sada smeta su sise na svakih 15 minuta igre(sto je mnogo, mnogo je) i mini igra koju treba igrati kada nekoga oslobadjate grehova.
Tempo igre je solidan(odigrao sam 5 sati bez prestanka), ali oseti se da tu nesto fali.
Zaista su preterali sa kopiranjem GoW-a i iako igra ume ponekad da zablista(portal-style zagonetka, dizajn 4. kruga pakla), ipak je to za klasu ispod GoW-a.
Ako bih morao da ocenim igru, dao bih joj(za sada) 7/10.
 
Ne mogu da ubijem Lucifera u Zealot modu. U tom modu sam igrao celu igru. Kako vidim na YT, moguce ga je ubiti u classic modu. Neko resenje mozda?
 
Nazad
Vrh Dno