Šta je novo?

Dali ima,a da vredi?

bro82

Slavan
Učlanjen(a)
13.12.2008
Poruke
2,333
Poena
405
Dali ima neka sportska igra,a da nije fudbal i kosarka,a da ima zanimljiv gameplay?Nisam nikad pratio situaciju oko drugih sportova,kao sto je npr. ragbi,golf itd!Ako je neko igrao nesto tome slicno,bio bih zahvalan na preporuci!:)
 
NFL definitivno, jedini prob je što nemaš na PC-u....

Igraj golf, krastavac :D
 
Bio je i NFL za PC, ali je gameplay bio toliko automatizovan (van kontrole igraca) da tu igricu smatram maltene videoklipom. Imas igrice tipa Olimpijada, imas i one sa ekstremnim sportovima, mada realno retko koja je odradjena da valja.
 
Bejzbol je dobar, 2K ga pravi. Major League Baseball 2K11.
 
Mislio sam bas na NFL,cak sam bio i siguran da ima za PC,steta!Te igre na temu Olimpijade mi nisu bas zanimljive
Izgleda da mi bejzbol jedino preostaje.
Hvala na predlozima,ako se jos setite neke dodajte!
 
Godinama sam igrao golf TW PGA i mogu reci da je igra fenomenalna. Najtoplija preporuka. Imas kampanju od amaterske lige do profesionalne kao i FedEx cup, budzis igraca sa opremom tokom igre od love koju zaradjujes na turnirima a kako napredujes sve postaje skuplje, tu su i sponzori specijalni bonusii sl, od toga kupujes bolje stapove, loptice, fensi pantalone...Sistem udarca je true swing putem misa ali imas i drugaciji sistem ako zelis, meni je true swing odlican - misem kontrolises stap povlacenjem unazad on zamahuje do gornje tacke, to moras da ocenis a onda povlacis napred energicno na udarac...kao pravi udarac...bitan ti je tempo udarca pravac i snaga sto zavisi kako kontrolises misa prilikom izvodjenja udarca, tu su pticice, jezerca, kisa vetar i sl tome a igra se odvija na najpoznatijim svetskim terenima i Americkim i Engleskim u mogucnost razlicitih vremenskih prilika. Sve u svemu jako interesantno a da bi odigrao dobro kao profesionalac stvarno treba da se pomucis. Pojedine rupe zahtevaju ozbiljne pripreme. Grafika je prilicno dobra, nista spektakularno ali ne umanjuje dozivljaj. Mozes da skines TW PGA 08 a upravo se pojavio i Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters koji nisam jos igrao ali vidim po forumima da je priblizan 08-ci uz malo bolju grafiku ostatak isti...
 
Poslednja izmena:
@Mandrak
Dobro si me podsetio za tu igru!Citao sam pre jedno 6,7 meseci o njoj i da se jos onda moglo probati kako ce to sve izgledati!Ako se ne varam igra je jos u izradi,ali definitivno cu probati!
@exste
Ovo mi deluje bas dobro!Volim takve igre sa unapredjivanjima,kupovinom opreme i takvim sitnicama!Grafika mi i nije bas bitna za takav tip igara!Svaka cast na predlogu!:wave:
Bejzbol,rukomet i golf!Mislim da ce ovde biti dosta igranja!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno