Šta je novo?

Dakele Small Cola

Meni javili TN pre oko 1 sat.
 
I meni...
Poslali singapurskom postom, ona trenutno ide dosta sporo, tako da to nece pre srpske NG
 
Poslednja izmena:
^Ne mora znaciti, sad su pojacani redovi voznje svuda u svetu, moze ovo da stigne dosta brzo, samo na carini da ne zaglavi.
 
I moj dobio broj, isto preko Sg pošte...
Ima ga još za 105-110 USD na Aliju. Desoon s alija je 1949deal.
 
I moj dobio broj, isto preko Sg pošte...
Ima ga još za 105-110 USD na Aliju. Desoon s alija je 1949deal.
Da li ti mozes da potvrdis koja je razlika izmedju "w" i non "w" verzije ovog telefona. Na aliju su ogromne razlike u ceni a ovako preko telefona ne vidim nikakve razlike u specifikacijama.

Koliko sam razumeo prethodne postove na 1949deal ste kupili w verziju koja je na aliju oko 180$.

Izvinjavam se i tebi i ostalima sto nisam sam istrazio. Nisam bio za kompom prethodnih dana.
Samo ako znas odgovor iz glave, ne ocekujem da istrazujes umesto mene. Tnx. :)
 
Poslednja izmena:
Postoje dve verzije Small Cola:
Standard - 4GB ROM+1GB RAM i
Ultimate - 16GB ROM+2GB RAM.
 
Piše ti pod description za jeftiniji model da postoje 2 uređaja od kojih je onaj s 2/16GB wcdma.
Cijena mu je u poznatim trgovinama bila do prije dvadesetak dana od 160-200USD (u Kini oko 100) a onda je pala u Kini na 399 yuana ili oko 65 USD.
 
Moj primerak je najzad krenuo. :)
 
^lepo :)
koji imas sad status kos sg poste ?
 
Status je trenutno: "Despatched to overseas (Country code: RS)"
 
+1

možda bude i pre NG.
 
Moj je u vreći...
 
Rekoh vam ja da ce to brzo stici, jos da protrči carinu paket i eto ga pre NG :)
 
Da protrci nece sigurno.
Telefon koji je stigao na nasu carinu 17.11. je tek danas u lokalnoj posti, na dostavi.
Bas su brzi, ni 20 dana im nije trebalo :( Jos sad idu praznici, neradni dani, odsustva zbog slave... smatrajte da imate srece ako stigne pre kraja januara.
 
Ja kad skontam da telefon stoji na carini duže od dva dana, treći zovem da poštu carinjenja da mi kažu u čemu je problem i ako treba da im šaljem dokumenta (faktura i sl.) pošaljem im mejlom tako da mi se nije telefon zadržavao duže od 5-6(radnih) dana na carini.

Ako čekaš da ti oni pošalju pismo pa da ti njima šalješ poštom dokumentaciju svakako ima da se načekaš :D
 
Zvao sam ja ranije. A stiglo mi je vec 10ak paketa. Ranije je to bilo 2-3 radna dana, pa 7-10, pa evo sada preko 15.
Ne vredi, prosto taj predmet jos nije stigao na red i ne mozes nikako da ga ubrzas osim ako ne znas nekog tamo da tvoje papire podigne na vrh.
U principu, verovatno bih i nasao nekog ali mi je toliko bezveze da bilo koga zovem za sitnu, postansku posiljku pa mi je lakse da sacekam.
 
Jel ste dobili danas ovaj cudni mail, sa slikom?

unnamed.gif
 
Ja nisam.
 
Pa ok je to sto hoce da skrene paznju covek da neko ne bi silio i vukao pa kad pukne, gde naci taj back cover.
 
Videh da dodatna oprema (uključujući i baterije i back cover u raznim bojama) ima i direktno na dakele.com. Ali sigurno ne isporučuju u Srbiju, a i cene su visoke.
 
Svaka čast na upozorenju. Trebalo bi dobro pripazit kod skidanja poklopca pri niskim temperaturama...
 
Ko je sve na kraju porucio lot caseova i screen protectora ?
Ili cemo svako za sebe, svi po lot ? :d
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Fina futrola je ova sto si okacio. Kasnije cu i ja malo da procesljam, ali od ove tesko je bolje naci.
 
Neću da vam se mešam u posao, ali meni bi bilo mnogo da dam za futrolu 9% vrednosti telefona;)
 
Vrednost sad nema veze, po tebi treba ga u pijacnoj kesici nosati. Bzv.
Futrole su uvek, pogotovo premium gazile 10-20% cene telelefona i onih od preko 300e.
 
Nazad
Vrh Dno