Šta je novo?

Dajte neki predlog za fps.

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
Izgleda da je oskudacija u igrama. Dajte neki fps, a da nije HL2, FC, Suffering, Doom3. To je ende.
 
Mada tu nije los ni Painkiller. :wave:
 
Riddick, ende.
 
I kad covek do veceras predje Ridika sta onda ?
 
Ja predlazem jos i Nosferatu: Wrath Of Malachi...Ko nije probao ne zna sta je propustio (doduse grafika je ispod svakog standarda :d ali davno nisam igrao nista bolje)
 
glupi nosferatu, nema podesavanje rezolucije :(
ali dobra je igra
 
ToxiC je napisao(la):
glupi nosferatu, nema podesavanje rezolucije :(

Pretpostavljam da je opcija Settings u meniju igre koji se dobije klikom na exe tu radi utvrdjivanja opsega delovanja kvantnih cestica koje se oslobadjaju u reakciji jezgra graficke u kontaktu sa telom kulera kao visak toplote ? :d
 
nisam debil, ali nemam podesavanja rezolucije . ;)
 
Kako nemas podesavanja rezolucije ? Ne kapiram, kod mene je sve ok...
Mozda neki konflikt sa zvucnicima ili napajanjem ? :d
 
ToxiC je napisao(la):
nisam debil, ali nemam podesavanja rezolucije . ;)
Meni je igra radila savrseno u 1280x1024 na Voodoo 3 2000 PCI !!! prinudno - krace vreme. Nista probijanje tekstura, svi se efekti vide..probano i sa dx 9 kartama.. Igra jednostavno nije zahtevna a i nema bugova. Grafika stvarno ne otkida ali je atmosfera sjajna..
 
Poslednja izmena:
Pacifik Assault
 
borab je napisao(la):
Izgleda da je oskudacija u igrama. Dajte neki fps, a da nije HL2, FC, Suffering, Doom3. To je ende.

Jes da su ove "retro" ali probaj ako ih nisi presao. Nolf(no one lives forever) 1, i Nolf 2. Meni licno je kec mnogo bolji ma da ni dvojka nije za bacanje.
 
Poslednja izmena:
mini najbolje call of duty,medal of honor,hdd2,igi2,max payne2 i jos malo toga ali ne mogu da se setim!
 
Igracu ponovo Max Payne-a 2. Ostale sam skoro pozavrsavao.
 
Da znas da ti nije losa ideja, eto mene kod tebe po diskove :eyebrows:
 
Kao sto rekoh

filipenko je napisao(la):
I kad covek do veceras predje Ridika sta onda ?

imajuci u vidu

borab je napisao(la):
igracu ponovo Max Payne 2

opet moram da upitam:

I kad do veceras zavrsis sa Max Payneom sta onda ? :-devil-:
 
_Weasel_ je napisao(la):
Pacifik Assault

Kada smo kod Pacific Assaulta da li ga neko igra sa novim patchom.Meni nece da startuje igru uopste!
 
Man of Valor-znam da je vec pominjan.Prilicno je dug pa se Filipenko nece ljutiti.U pocetku je smoran ali kasnije je OK.Ako volis napucavanje(bez AI protivnika) nije lose. :eyebrows:
 
Ma ne ljutim se ja sto je nesto kratko. Samo Riddick a posebno MP2 su bas exxxxxtremno kratke igre koje se jako brzo prelaze a "igrati" je trajni glagol, koliko-toliko :)
 
filipenko je napisao(la):
Kao sto rekoh
I kad do veceras zavrsis sa Max Payneom sta onda ? :-devil-:

Odigras ga ponovo, ali na tezem nivou :-devil-:
 
Zato sto covek voli, a kada se zaglavi zove naslednika. Ovaj potonji pokaze caletu kako se igra.
 
Nazad
Vrh Dno