Šta je novo?

Da li ste probali Lockerz?

Krenuo sam kao da klikcem i imam sad oko 60 onih bodova, al mi nije jasno kako neki ljudi imaju preko 300-400 pa i par hiljada, gde jos mogu da skupim bodove (osim onog kliktanja (2) i odgovora na pitanje (2))?!?!
 
Одскоро могу да се узму бодови и на гледању видео записа
сваки носи по 2 поена без обзира на дужину трајања
:)коме треба позивница -нек пусти приватну поруку
 
resio sam problem sa klipom tak ak nekom bue treala pomoc oko toga nek se javi
 
Ko želi pozivnicu nek mi se javi na PM. Vidjećemo da li ću uspjeti da naručim DA: O. (na čemu ću da ga igram, e o tome ću kasnije razmišljati).
 
Poslednja izmena:
Kad ce biti redemption postao sam z lister i skupio dovoljno ptza :)
 
Imam jedno pitanje. Kad odem na "redeem" i udjem tu i kad ocu nesh da redeemptujem nece da klikne..kao da klicem po desktpu kao u prazno??
 
OMG... topic na 9 strana, desetine poruka, ljudi i dalje traže invite, a da niko, ali baš NIIIKOOO nije potvrdio odavde (poslao fotografiju, dokument sa carine, i sl.) da ovaj sajt išta šalje.

Ljudi moji niste ni svesni koliko vremena gubite ovde...
 
Ja sam Lockerz batalio pre jedno mesec-dva.Nema tu leba.Retko ko uspeva tu da redeemuje nešto, osim ako ne visi non-stop na sajtu i prati kada objave početak.
 
OMG... topic na 9 strana, desetine poruka, ljudi i dalje traže invite, a da niko, ali baš NIIIKOOO nije potvrdio odavde (poslao fotografiju, dokument sa carine, i sl.) da ovaj sajt išta šalje.

Ljudi moji niste ni svesni koliko vremena gubite ovde...

Meni je stigla majica danas. postavicu slike kasnije kada dodjem kuci.
 
Meni majica nikad nije stigla, a trebala je. Uspeo sam bio da reeedemujem 25$ jednom i dobio sam ih.
 
Poslednja izmena:
Jel trebaju nekom pozivnice? Meni fali jos 5 ljudi do Z-lista tako da ako neko hoce da upadne, posaljite mi email na pm
 
Pa cenim da stvarno nije vredno cimanja i gubljenja vremena majica od par stotina dinara...
 
Dobio uredno Z-list majicu, nalepnice i jos par promotivnih gluposti... U februaru mi je bukvalno za sekundu izmakao Ipod touch, pa sam uspeo da redeem-ujem jos jednu majicu, ali do dan-danas nije stigla. Poslao sam im vec nekoliko mailova sa pitanjem zasto nije stigla nagrada ali se prave blesavi i ne odgovaraju.
Sada imam nesto preko 3.000 poena i posto od njihovih "general redemption" ocigledno nema vajde, sacekacu da otvore shop za internacionalne korisnike i lepo cu da kupim nesto sto mi se svidja ;)
 
Ako imas ko ce da se registruje za tebe je 5 minuta posla ;) Vec sam i zaboravio na majicu da sam narucio (proslo je sigurno 4-5 meseci). Juce cekao paket da mi stigne, otisao u postu, kad ono paket od Lockerza.

Dobio uredno Z-list majicu, nalepnice i jos par promotivnih gluposti...


Pa sta ti ovo govori??? Sa interneta mogu za dž da se dobiju samo podloge za miševe, neki nebitni cd-ovi, eventualno majice i neke sitnice koje ne koštaju više pošiljaoca od 2-3 dolara... A cenim da Vaša privatnost i slobodno vreme treba da vrede mnoogo, mnoogo više od toga.

Isprobavao sam pre par godina razne programe i sajtove koji "isplaćuju" i nisu "scam", ali sve je to %išanje uz vetar. Nemojte se voditi onom: "kad je džabe, i sirće je slatko", jer je "besplatan samo sir u mišolovci".
 
...

part2.jpg

part1-1.jpg


;)
 
Da li ima neko voljan da mi pokloni Lockerz acc koji je registrovan davno davno (2009.-te ili pocetak 2010.-te god. :) ? Unapred zahvalan !
 
Vrh Dno