Šta je novo?

Da li može nVidia GT120 (izvađena iz MacPro-a) u Hackintosh-u?

dooyo

Slavan
Učlanjen(a)
06.12.2008
Poruke
535
Poena
330
Imam priliku da veoma povoljno kupim ovu grafičku karticu, koja je izvađena iz Mac Pro-a posle upgrade-a, pa me zanima da li je neko probao da ubaci "originalnu" grafičku u Hackintosh? Smešno jeftino mi je nude i uzeo bih je ako će to da radi bez problema.
 
Ako ti ne bude kojim slučajem odgovarala (a najbolje je da probaš), mada mislim da bi trebalo da ti radi sve ok, javi meni, uzeo bih je za jedan Mac Pro :)
 
Uvek mozes da probas da je flashujes sa nekom slicnom pc varijantom ako ne radi jer mislim da za mac-a mora da ima efi compatibilni bios... Samo nadji bios za neku 220 trebalo bi da radi mada verovatno ces morati da editujes bios malo i spustis clock... anyway google it or sell it :)
 
Uvek mozes da probas da je flashujes sa nekom slicnom pc varijantom ako ne radi jer mislim da za mac-a mora da ima efi compatibilni bios... Samo nadji bios za neku 220 trebalo bi da radi mada verovatno ces morati da editujes bios malo i spustis clock... anyway google it or sell it :)
Da flešuje originalnu GT120 za Mac Pro na PC!!!????? Kakvo svetogrđe!!!!
Prijatelju poslušaj moj savet (a i Mariov), probaj da li radi (verovatno hoće), ako ne radi prodaj je, možeš fine parice da uzmeš za ovaj komad hardvera, ne nalazi se tako često ponuda za originalnu Mac Pro karticu, pa još novije generacije.
Ako hoćeš ponudi je na SMUG forumu: www.macserbia.org
 
Da flešuje originalnu GT120 za Mac Pro na PC!!!????? Kakvo svetogrđe!!!!
Prijatelju poslušaj moj savet (a i Mariov), probaj da li radi (verovatno hoće), ako ne radi prodaj je, možeš fine parice da uzmeš za ovaj komad hardvera, ne nalazi se tako često ponuda za originalnu Mac Pro karticu, pa još novije generacije.
Ako hoćeš ponudi je na SMUG forumu: www.macserbia.org

Ma ispalio me je lik... Tako da nisam stigao ni da je probam.
 
Da flešuje originalnu GT120 za Mac Pro na PC!!!????? Kakvo svetogrđe!!!!
Prijatelju poslušaj moj savet (a i Mariov), probaj da li radi (verovatno hoće), ako ne radi prodaj je, možeš fine parice da uzmeš za ovaj komad hardvera, ne nalazi se tako često ponuda za originalnu Mac Pro karticu, pa još novije generacije.
Ako hoćeš ponudi je na SMUG forumu: www.macserbia.org

Hehe my bad nisam obratio paznju prebacio se na GT220... :lupko:
120 je mac only edition tako da nista od fleshovanja mada... :D
 
Vrh Dno