Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

bogami interesantan je ebay...
kupio sam jednu stariju igru za 2 funte+1.5 shipping
drugu za 5 + 2 shipping


znachi 10.5 funti za obe sa poshtarinom = 1280 dinara
:) nice
 
bogami interesantan je ebay...
kupio sam jednu stariju igru za 2 funte+1.5 shipping
drugu za 5 + 2 shipping


znachi 10.5 funti za obe sa poshtarinom = 1280 dinara
:) nice

Koje su to igre kad tako malo para ?
 
A, pa dobro to nisu nesto trazene igre pa je ta cena.
 
Sad sam video na GameS sajtu pise: Rasprodaja Xbox 360 igara i do 70% nize cene. Hah, da l' je moguce. Nek svrati neko do GameS-a ko zivi blizu pa da proveri, nesto mi smrdi da su stavili neke prastare naslove da se prodaju :D
 
e bas sam ih zvao danas da pitam u vezi tog popusta i kazu da su samo stariji naslovi na popustu. (koje manje-vise ionako niko ne bi ni uzeo)

Znaci sta mozes da ocekujes od Gamesa, ***** bili - ***** ostali
 
e bas sam ih zvao danas da pitam u vezi tog popusta i kazu da su samo stariji naslovi na popustu. (koje manje-vise ionako niko ne bi ni uzeo)

Znaci sta mozes da ocekujes od Gamesa, ***** bili - ***** ostali

Neka.
Ta arogancija sa cenama gde se neko ugradjuje po 3-4 puta moze josh da
prodje samo josh kod ljudi koji ne znaju za kupovinu preko britanskih sajtova ili ebay-a

P.S.
Poruka za Marlija.. Bobe evo malo frishkiji naslov-> Star Wars Force Unleashed 2 (New, sealed, unopened) uzet za 16 funti sa ebay-a..
zaista extra cena kad pogledam koliko koshta recimo na zavvi ili shopto-u... nashe i da ne pominjem..

GameS ista igra:
PS3 Star Wars - The Force Unleashed 2
7.499 din :S:

7500 Serbian dinars = 61.2470353 British pounds!!!
 
e bas sam ih zvao danas da pitam u vezi tog popusta i kazu da su samo stariji naslovi na popustu. (koje manje-vise ionako niko ne bi ni uzeo)

Znaci sta mozes da ocekujes od Gamesa, ***** bili - ***** ostali

Heh, pretpostavljao sam da ce tako i da bude... Zato sto *****i udare astronomske cene, i onda naravno niko ne kupuje, pa posle vise godina da bi prodali to oni spuste na male cene pa kao rasprodaja do 70%.... To isto rade i sa konzolama. Mislim sramota je da reklamiraju PS3 80 giga + igra za 33 000, pa taj PS3 se ne pravi odaaaavno.... Strasno.
 
Ja ne znam ko uopste kupuje igre u Gamesu ?
Kako im se isplati uopste da drze te silne radnje ?
Kontam da prodaju nesto igara za PC, opreme, ali ostalo je skupo do bola sve.
 
Sad će da ulete domaći dušebrižnici sa pričom kako mi ne kontamo cene, i to mora tako jer je shopto bez lokala blabla i kako treba da podržimo domaću privredu.
 
Ja ne znam ko uopste kupuje igre u Gamesu ?
Kako im se isplati uopste da drze te silne radnje ?
Kontam da prodaju nesto igara za PC, opreme, ali ostalo je skupo do bola sve.

Politika prijatelju..
ne znam ko drzi tu firmu niti sve te radnje ali taj pojedinac/grupa ima najverovatnije veze sa nekom od vladajucih stranaka
 
Ima dobrih naslova, ali samo nekoliko za koje bih dao pare. Pogledao sam i ostale filmove i mogu ti reci da ima sasvim solidan broj filmova koji se ni ne isplate kupovati iz Uk, jer je cena kada ih pretvorih povoljnija ovde ili je ista, a dobijes film oma' :D Naravno, ima i hrpa filmova koja je povoljnija tamo u odnosu na nase filmove ovde, ali sve u svemu, treba sarati i traziti.

Sto se tice blu ray rezaca i diskova, ne bih se baktao sa time jos uvek. Nije skup toliko br rezac, koliko iole kvalitetan blu ray disk, pa filmove koje ne bih uzimao na originalu srezem na dl disk, isto br rip i ok je.

Kosta, Ebay je majka... danas sam izbidovao Kingdom of Heaven za 4.5 funte + poshtarina 3 i to ganc novo u celofanu
tako da je tih 1300 din za ne znam kakav naslov ipak skupo.. bar iz mog ugla...
 
Ajme, ovo k'o penzosi u redu u posti :p
 
Ja ne znam ko uopste kupuje igre u Gamesu ?
Kako im se isplati uopste da drze te silne radnje ?
Kontam da prodaju nesto igara za PC, opreme, ali ostalo je skupo do bola sve.

Secam se jednom sam usao u GameS u Uscu, cisto da vidim taj bezobrazluk...

Ulazi neki lik sa devojkom, prilazi gleda neke igre. Uzima i gleda on tako omot, slicice pozadi itd. Uzima lik R.U.S.E koji kosta oko 7000, pretpostavljam da ni ne zna o cemu se radi...koji je zanr itd., vec svideo mu se omot i lik ladno dade 7000! :d
 
POPIO CARINU DANAS SA ZAVVI-A NA 32 EURA 1560 DIN.,VODITE RACUNA!!!
 
Giftwrap kosta 2f, tu nema carine onda, upravo cekam jednu stvarcicu.
 
Stavio sam Giftwrap ali mi uopste nije jasno sto me je zakacila!!!
 
Pa shopto je jedina sigurna varijanta za skuplje igre.
Ne znam sta je sa ovim paketima od preko, svi bre kasne, 7 dana i vise i nista ne stize. :(
Ko je to na odmoru ? Nasa carina ?
 
Meni stigle dve sa zavvi i dve sa ebay, sve bez carine! :) I sve za max 7 dana :)
 
Jel neko zna dal je u cenama sa shopto uracunat njihov porez ?
 
Znam da nema veze sa konzolama, ali stigao mi Torchlight za Mac iz Amerike.. cena na paketu 20 dolara nije placena carina .. toliko drugari :)

e da BG adresa je u pitanju
 
Znam da nema veze sa konzolama, ali stigao mi Torchlight za Mac iz Amerike.. cena na paketu 20 dolara nije placena carina .. toliko drugari :)

e da BG adresa je u pitanju
Ta igra ti je bila zimus na Steamu za 5,6 e. :p
 
Imam jedno pitanje, nisam pre preorderovao igre sa shopto pa sam pre par dana narucio killzone 3. Status porudzbine je jos uvek N/A e sada mene zanima kada ce oni to poslati za Srbiju dal salju na dan kada igra postane dostupna za prodaju (za 6 dana) il posalju koji dan ranije, tj kad mogu da ocekujem promenu statusa porudzbine ?
 
Ocekj 2,3 dana pre datuma izlaska da ce ti poslati. Tako je uvek do sad bilo.
 
Sad sam preorder-vo KZ3 na dvd.co.uk 39f kad sam odradio checkout naplata je 34f sa postarinom. Ne znam na koju foru ali to je. hteo sam sa zavvi-ja ali tamo je 49f ?
 
Nazad
Vrh Dno