Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

@ZeXx
Nisi pisao koliki PDV su ti naplatili ? 20% na koju vrednost ? Onu sto je bila na paketu ili neku levu ?

Nisam narucivao nista vec par godina, razmisljam da uzmem par igara koje su in nekog razloga u fizickoj verziji jeftinije nego u digitalnoj :D

Sta vredi od sajtova uopste gledati, zavvi/base/shopto znam da salju u Srbiju ima jos neki sa OK cenama ?
 
@ZeXx
Nisi pisao koliki PDV su ti naplatili ? 20% na koju vrednost ? Onu sto je bila na paketu ili neku levu ?

Nisam narucivao nista vec par godina, razmisljam da uzmem par igara koje su in nekog razloga u fizickoj verziji jeftinije nego u digitalnoj :D

Sta vredi od sajtova uopste gledati, zavvi/base/shopto znam da salju u Srbiju ima jos neki sa OK cenama ?

Pa da , 20 %, to sto su naplatili je bilo na vrednost oznacenu na koverti ili unutar na fakturi. Evo u cetvrtak mi stigle 2 igrice u istoj koverti sa base, sa postarinom vrednost 53e, proslo bez ikakvih dazbina :) Sve im lepo pisalo na koverti + unutra bila faktura :)

Ja vecinu uzimam sa base, ponesto sa zaavi, sad poslednje sto sam uzeo sa base je bilo the last guardian ( 30 e sa postarinom ) i Batman return to arkham ( 23e sa postarinom ) .
 
Ok hvala na infou, nista narucicu nesto pa valjda prodje sve ok xD
 
Na kojim sajtovima kupujete digitalne verzije igara za ps4? Nekako mi se cini povoljnija varijanta nego da se ganjam sa nasom carinom.
 
Poslednja izmena:
Samo preko samog PSNa, cekas akcije. Jedino prepaid kartice za dopunu novca za psn kupujes na sajtovima kao sto su npr cdkeys.
 
Ok hvala na informaciji.

A kazite mi jel ovaj shopto safe za narucivanje? Ima bas dobre cene.
 
Jel moze neka preporuka za najbolje sajtove za kupovinu kredita za ps store ili ako je moguca kupovina sa nekog sajta direktno da se uplati kinta i onda da se downloaduje sa njega....hvala

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
g2a za kredit
 
Jel neko narucivao sa ebay.de polovne?

Vidim ima za 25-35eur, doduse ne znam kako idu slanje i carina.
 
Igre za PS4? Doduse naleteh na kp za 3-4k rsd, cak i preorder za fifu 18 4k rsd, ne znam kako tako jeftino.
 
Pa to sam i pomislio, uzmi na KP, nove igre su u proseku 50e a starije upola jeftinije. Kupis neke naslove, zamenis za druge i tako. :D
 
Iskreno nisam bas dugo nista narucivao ali mislim da je base.com i dalje najbolji i najpovoljniji kada su fizicke kopije igara u pitanju, takodje secam se da je zavvi bio dobar i povoljan, ali su u medjuvremenu nesto digli cene.
 
Uzeo na BASE-u nedavno WipeOut Omega Collection sa PS1 stilizovanim omotačem (vrlo cool odrađeno).

25€ + 750 din poštaru, dobio i one 4 teme preko mail-a. Samo čekao sam tačno tri nedelje da stigne. Zanimljivo, i RPi Zero sam isto toliko čekao, da li je to sad posledica toga što izlaze iz EU? Sećam se ranije - 5 dana max ako šalju iz CH magacina, 7-9 dana iz UK.
 
U sustini vecina stvari stigne za tipa 5-7 dana pa zavisi ovde koliko se zadrzi na carini, moje neko iskustvo je da ako procene da je paket za carinjenje cekas jos 2-3 nedelje ako je guzva na carini, ako prodje bez otvaranja bukvalno za par dana imas paket na kucnoj adresi. Ja poslenje sto sam porucio bilo je Little Nightmares za PS4, porucio sam sa BASE i stiglo je za 10 dana, nije carinjeno :)
 
Jedna stvar koja se popravila bar ovde u NS-u je što su sada iznosi realni kad vam ocarine nešto. Ja sam prestao iz UK kupovati kad su mi naši za Destiny uzeli 35€ dodatno i za Firefly (kostao 9.90€) naplatili 12€ carine.
 
Jutros sam dobio mail od inteze, koji ako sam dobro razumeo obavestava da ce za njihovu internet karticu uvesti mesecnu naplatu.
Jel dobio jos neko nesto slicno?
 
Moguce da je prosao neki free period, pa krece mesecno odrzavanje.
 
Jutros sam dobio mail od inteze, koji ako sam dobro razumeo obavestava da ce za njihovu internet karticu uvesti mesecnu naplatu.
Jel dobio jos neko nesto slicno?

Nigde u tom mejlu ne spominju internet karticu i devizni račun vezan za nju. Povećali su naknade za održavanje tekućih računa. Osim ako meni nisu poslali neki drugi mejl :d

Edit:

U novom cenovniku između ostalog stoji da je održavanje za Visa internet i Visa electron kartica bez naknade.
http://www.bancaintesa.rs/upload/do...a_fizi_ka_lica___u_primeni_od_15_09_2017_.pdf
 
Poslednja izmena:
Nemam ja kod inteze nista sem internet kartice, pa sam mislio da se na nju odnosi mail, medjutim, sad gledam i nigde specificno nije naglaseno da je za nju :)
 
Ја сам то обавештење добио писмено,површно прочитао и бацио папир.Сад овде читам овај се жали помислих нисам добро прочитао. На срећу ништа се није променило.

Moguce da je prosao neki free period, pa krece mesecno odrzavanje.

Јер користиш картицу или си тек тако написао?
 
Poslednja izmena od urednika:
Pomoc za kupovinu kodova sa Amazona US....ostale su mi zarobljene pare tamo, ne znam sta da radim. Ne moze da se kupiju krediiti za kupovinu PS plusa

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Kada se uzima sa shopto.net da li odbijaju porez? Na base.com-u odbijaju to znam ali me interesuje i na shopto. :)
 
Ima li neko iskustva sa shopto iz UK-a?

Vidim da je HZD tamo 35e sa shippingom unutar EU, sto nije losa cena.

Kod mene je trenutno od ortaka kopija, igrao malo, uzeo bih i za sebe, samo je pitanje da li uzeti po ovoj ceni ili cekati GOTY verziju krajem godine sa ekspanzijom...
 
Nazad
Vrh Dno