Šta je novo?

Da li je virus ili sta?

Bocy

Čuven
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
482
Poena
619
Ja stvarno vise ne znam sta da radim!

Cim pokrenem Norton Antivirus program se odmah zatvara!

Ne mogu ni da instaliram programe Ad-aware i Spybot jer mi se po pokretanju instalacije automatski gase!

Ako na internetu odem na neku stranicu na kojoj pise Spybot, Norton ili nesto slicno automatski mi se gase svi prozori u Exploreru! To vazi i za Benchmark forum stranice na kojima se nalaze linkovi ka ovim programima, a ako probam da ih skinem kucajuci link u Download Accecleratoru, non stop mi se prekida skidanje i pocinje iz pocetka.

Skinuo sam zato f-prot za DOS ali on nije nasao nikakav virus!

Sve ostalo radi savrseno normalno!
Sve stranice u Internet Exploreru se otvaraju normalno.
Svi programi rade normalno!

Zna li neko sta je problem i kako da ga resim? :wall:

OS je Win2K
 
Znaci imas problem da instaliras antiviruse ali nisi siguran dali imas virus... Ako nemas problema, pretpostavljam da te ne boli (sad ja pricam kao da me ne boli kada nesto ne razumem)... kada pocnu problemi javi se pa cemo ih resavati.
 
Bocy je napisao(la):
Skinuo sam zato f-prot za DOS ali on nije nasao nikakav virus!

OS je Win2K

Pokušaj da mu poturiš najsvježiju definiciju.

Čini mi se da uz njegovu distribuciju ne stižu najnovije baze.
 
Nije samo problem kada probam da instaliram ili pokrenem neki antivirusni program vec i to sto mi sam gasi npr. Internet Explorer kada odem na neke stranice na netu.

Nesto je na mom compu sto ne bi trebalo tu da bude i hocu da ga se otarasim, jer ko zna sta radi.

Upravo sam provalio da mi je izbrisan WMP 9 koji sam imao instaliran.

Kada sam skidao f-prot skinuo sam i najnovije definicije virusa (juce), podigao sistem sa CD-a i nista - prijavljuje kao da nema virusa.

Ponavljam, ovo sto se desava sa comom nije normalno, a ja bas nisam pocetnik sa racunarima, a ne zelim da formatizujem disk i ponovo sve instaliram jer ne mogu da jurim programe koje imam a pogotovu sada kada je ispitni rok nemam vremena za bas takvo zezanje.
 
Poslednja izmena:
A da probaš da startuješ msconfig i da pobiješ sve što ima u startup pa da uradiš restart i onda probaš KAv ili sl?

Sad mi pade još nešto na pamet. Probaj da preimenuješ fajl od kav-ovog skenera i onda da ga startuješ. (valjda će to promjeniti i me procesa pa ga taj virusn neće preopoznati)
 
Uspeo sam nekako preko Nortona
Bio je neki Backdoor.defender ili slican virus

Nije uspelo preimenovanje.
Hvala u svakom slucaju
 
Nazad
Vrh Dno