Šta je novo?

Da li je moguce naterati dvd citac da procita disk koji nemoze da prepozna?

Ivan176_83

Slavan
Učlanjen(a)
02.11.2005
Poruke
320
Poena
319
Da li je moguce naterati dvd citac da procita disk koji nemoze da prepozna tj sve je dobro narezano ali kada sam ga vratio u dvd rezac on dugo ga cita i na kraju ugasi se lampica i nema nista ,kao da nema diska tj neprepoznaje ga? Da li ima program koji bi moga nasumice da izvuce nesto sa njega jer mi je nero kao dobro narezao disk i finalizirao na finis 100 posto?
Jel ima leka ili ne?
 
Probaj IsoBuster (u vecini slucajeva hoce da ocita)
 
Ali dvd citac krene da ga ucitava i stane i kao da nisam ubacio nikakav disk u njega? Da li moze neki program da ga natera da vidi disk ,da je ubacen?Vecina programa kaze ubacite disk ali ja sam vec ubacio disk? Ima li spasa?
 
Pa jel ti covek lepo kaze: IsoBuster ? Sluzi bas tome. Ja ga koristim godinama. (recimo da je pouzdan u 80% slucajeva - nista nije savrseno)
 
Pa ne mozes nicim naterati dvd-citac koji je ocigledno u losem stanju da procita (lose) narezan disk!
Pokusaj na drugom uredjaju da iscitas sadrzaj diska.
 
Koji je DVD rom u pitanju? Ja sam imao problem sa NEC ND-3520A dvd snimachem, nije uopshte kontao Princo DVD-R diskove nebitno da li oni bili blank ili narezani dok ih je MSI (a sad i ASUS) bez problema chitao. Btw drugar je slichan problem na Pioneer 108mici reshio flashom firmware-a, mozhda bi i tebi pomoglo.
 
Vrh Dno