Šta je novo?

D3 GO, TotalTV i iPad

Boyce

Čuven
Učlanjen(a)
14.02.2004
Poruke
1,859
Poena
649
Pozdrav,

Nadam se da je ovo pravi forum za ovo pitanje.

Koristim TotalTV vec nekoliko godina i pored onih standardnih kanala imam i HBO (a verujem i onaj Pink paket). Procitao sam tekst na Bench sajtu o D3Go usluzi i video na TotalTV Srbija sajtu da se moze aktivirati. Registrovao sam se preko TotalTV sajta, dobio Pin, ukucao i njega - sve ok. Stigao mi je mejl da sam se registrovao.

Skinuo sam D3 Go aplikaciju sa App Store-a i uneo e-mail i sifru koju imam kod TotalTV-a, ali mi daje gresku da ne moze da nadje tu kombinaciju sifre/adrese :(

Da li je potrebno jos nesto da uradim? Na sajtu TotalTV-a zbog nekog razloga ne mogu da nadjem mesto za login (!?). Isto tako, nije mi jasno koji paket moram da imam da bi mogao da isprobam D3 GO? Oni pominju neki paket kojeg nema u spisku paketa na sajtu (!?)

Zvacu u ponedeljak podrsku za informacije, ali nisam siguran da su obuceni dovoljno da mi pomognu.

Hvala.
 
Update: Sad sam tek video da izgleda moram da koristim i njihov internet :( U tome je znaci kvaka :)

Ako je tako, da li neko ima iskustva sa HBO GO uslugom? Da li i tamo moram da koristim internet TotalTV-a/SBB-a ili ne? Kazu da taj HBO Go moze svuda po bivsoj SFRJ da se koristi sto mozda nije lose ako negde putujem pa da pogledam seriju.
 
HBO Go imam na Ipad-u ali nisam do sada probao na drugoj mrezi. Sto se tice koriscenja u drugim, bivsim zemljama, mislim da je moguce samo na onim provajderima koji takodje nude HBO Go uslugu (ona lista kada se registrujes u aplikaciji)...
 
Bitno je da samo orvi put se registrujes sa adrese na kojoj ti je sbb...onda radi normalno na bilo kom wifiju...
 
I za HBO GO moras da budes korisnik SBB interneta kao i za D3GO.
 
Znaci nista od toga :)

Mozda za koju godinu ponude WiFi TV svima. Taj kablovski sistem (bilo koji) je najvece leglo monopola i zavrtanja musterija.
 
Nazad
Vrh Dno