Šta je novo?

Crytek-ov novi FPS

starac

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2005
Poruke
5,186
Poena
495
According to Russian online magazine GameMag, the new Crytek game might very well be titles Crysis. A babelfish translation doesn not reveal any additional details except for that it will be published by EA, which we already knew, will utilize Crytek Engine 2, and is expected fall 2006. Some additional investigative research by German fansite CrysisHQ does add extra credibility to the rumor as they have discovered that domains crysis-game.com and crysisgame.com have been registered and are owned by Crytek's CEO Faruk Yerli. Now that the cat is out of the bag, we hope more information will become available.

I ovdje je EA umiješala prste.Šta bi sa Ubi-jem?
 
Posto je ovo napaljenicki naslovljen tred, sa besmislenim informacijam koje smo u sustini znali: "Crytek pravi novu igricu", ajde da prepricam jednu anegdotu koju sam cuo na Ibici, a koja je vezana za pocetak saradnje izmedju EA i Cryteka.

LM, Posto svi znamo koliko je EA totalitaristichka kompanija, nije bilo nista cudno kada su zatrazili od Cryteka prebacivanje mnogo vecih nadleznosti i prava na sebe - ukratko 'teli su da diktiraju produkciju novog naslova (koji se eto zove Crysis.
Naravno Crytekovcima se to nije dopalo i predlozili su EA-u opkladu! Ako EA uspe da napravi (za period od tri meseca) CGI demo bolji od RealTime demoa koji oni mogu da naprave u istom roku, Crytek ce predati produkcijske ingerencije EA-u. U suprotnom, oni imaju svu slobodu odlucivanja u vezi sa novom igrom.
prihvati to EA i posle tri meseca im prikazu sta su napravili. Ovi momci to pogledaju, zatvore se tri meseca u svoj studio i po isteku tog perioda, pokazu EA-u sta su npravili. Ovi sednu na dupe i priznaju da su izgubili opkladu ;) I tako Crytek nije postao jos samo jedan od mnogobrojnih EA-ovih studija!
 
Svidja mi se !!!

FIGHT THE POWER !!!

:-devil-:
 
Nedjo je napisao(la):
Posto je ovo napaljenicki naslovljen tred, sa besmislenim informacijam koje smo u sustini znali: "Crytek pravi novu igricu", ajde da prepricam jednu anegdotu koju sam cuo na Ibici, a koja je vezana za pocetak saradnje izmedju EA i Cryteka.

LM, Posto svi znamo koliko je EA totalitaristichka kompanija, nije bilo nista cudno kada su zatrazili od Cryteka prebacivanje mnogo vecih nadleznosti i prava na sebe - ukratko 'teli su da diktiraju produkciju novog naslova (koji se eto zove Crysis.
Naravno Crytekovcima se to nije dopalo i predlozili su EA-u opkladu! Ako EA uspe da napravi (za period od tri meseca) CGI demo bolji od RealTime demoa koji oni mogu da naprave u istom roku, Crytek ce predati produkcijske ingerencije EA-u. U suprotnom, oni imaju svu slobodu odlucivanja u vezi sa novom igrom.
prihvati to EA i posle tri meseca im prikazu sta su napravili. Ovi momci to pogledaju, zatvore se tri meseca u svoj studio i po isteku tog perioda, pokazu EA-u sta su npravili. Ovi sednu na dupe i priznaju da su izgubili opkladu ;) I tako Crytek nije postao jos samo jedan od mnogobrojnih EA-ovih studija!

Kad si ti bio na Ibici? :D :) :d

I hate EA, bas su ih zeznuli ovi iz CryTek-a... Novi engine je ultra fenomenalan, ako je rec o onom engineu iz snimka :zgran:
 
Poslednja izmena:
sve je to lepo, ali koja ce graficka to terati u pristojnoj rezoluciji i sa high detaljima?
 
sale prdez je napisao(la):
sve je to lepo, ali koja ce graficka to terati u pristojnoj rezoluciji i sa high detaljima?
R580 i G80
Naravno u CrossFire i SLi rezimima ;)
 
Poslednja izmena:
Par slika iz same igre...
link
 
Ovo je bolesno dobro.Nego da nema neko link ka onom hi-res traileru ??
 
Hm... cudno taman sam htreo da ti postuijem link sa gamershella, medjutim tamo se vise ne nalazi...
 
Gde moze da se nadje link za taj hi-res trailer?Povukli su ga sa svih sajtova.Zasto?Ja imam onu bednu verziju koja je izgleda snimana sa nekim mobilnim telefonom.
Prava steta sto ne mogu da rade pravi nastavak FarCry-ja(valjda ubisoft ne dozvoljava ). Umesto toga su izmislili pricu sa vanzemaljcima:(.Sto jednostavno nisu za promenu ostavili samo ljudske protivnike?Mene su oni mutirani majmuni i slicni *****ski protivnici zesce smarali u FarCry-ju.Ovo sa svemircima je po meni postala izlizana podloga za FPS igre.
 
Ocigledno da se razvojni tim ili izdavac protive objavljivanju tog filmica, pa su morali da ga ppovucu. Na undergroug sceni se sigurno moze naci.
 
Casopis koji je objavio one slike verovatno ima ekskluzivna prava ,
pa su ovi morali da sklanjaju trailer inace niko ne bi kupio taj casopis.

Ih al sam slepac :wall: Nasao sam trailer na linku koji
je postovao @FALCON.Evo da skratim http://xboxyde.com/leech_2157_en.html :smoke:
 
Poslednja izmena:
hejvule je napisao(la):
Casopis koji je objavio one slike verovatno ima ekskluzivna prava ,
pa su ovi morali da sklanjaju trailer inace niko ne bi kupio taj casopis.

Ih al sam slepac :wall: Nasao sam trailer na linku koji
je postovao @FALCON.Evo da skratim http://xboxyde.com/leech_2157_en.html :smoke:
Tamo pishe farcry insticts,a to je igra za xbox,nisam skidao ali ne verujem da je to crysis
 
Imash dole ispod toga linkove za crysis, ali ne rade.... A vidim i ovaj moj vishe ne radi... Ma samo ukucaj u google "crysis trailer" naci ce ti ih gomilu pa skini neki...
Ma trailer nije nishta posebno, odgledao, kratko traje i samo nagoveshtava neke efekte koji ce se koristiti u igri ali slabo razradjeno... Nema game play, vishe je kao reklama... :)
 
@Somilic
Rekao bih da postoji jedan isti trailer sa razlicitim nazivima.
Mislim da se zvanicno zove Crysis tech demo.
Skinuo sam i sa drugog linka i ista stvar je u pitanju.
 
Jedva cekam da se igra pojavi pa da menjam graficku kartu
 
Hahah menjaj ti odma... I ja cu.... Vidish da 6600gt vec sad pola igara nece da izgura na maximumu...
 
E blago vama ljudi a ja moram da skupljam tek kintu za 9800pro :( ... sad imam 9550GE... :(
 
U vreme kad se bude pojavila igra, 9800pro svakako nece biti dobra kupovina (odnos cena/performanse).
 
@jorgovan
Sta drugo za stotinak evra da uzmem ?
 
Trogdor je napisao(la):
@jorgovan
Sta drugo za stotinak evra da uzmem ?
Kada izadje Crysis, za 100 evra ces moci da nadjes nekog Radeona X1600 Pro. Na njemu, u 640x480 i sa "Medium" setovanjima ces gotovo sigurno moci da se igrash!
 
Nedjo je napisao(la):
Kada izadje Crysis, za 100 evra ces moci da nadjes nekog Radeona X1600 Pro. Na njemu, u 640x480 i sa "Medium" setovanjima ces gotovo sigurno moci da se igrash!

LOL :laugh: :d
 
Ova voda u Instincts je zaista mega :zgran: - mada kada se pogleda i sve texture su mnogo jache na xbox-u nego u originalnom Far Cry na PC-ju...
 
Poslednja izmena:
Da bi ovo izgledalo i igralo se kako treba, moram da menjam 1kg zlata za novi hard :D
 
ono nije normalno :zgran:
pa na xbox-u mi je izgledalo kao da sam na moru :)
pazi kada se talasi onako realno prevrcu i na vrhovima svakog se stvara ona poenusavost :)
looooodilo, svakako vredi pogledati !
oce tako biti i na PS3 ? :)
 
ma na PS3 ce talasi biti napravljeni u skladu sa ralnim fizickim modelom plime i oseke :p
(naravno, zayebavam se)
 
Nazad
Vrh Dno