Šta je novo?

Crysis Warhead

opet zaglavio

Ne znam kako al imam utisak da uvek ja pokupim tj naletim na neki glupi bug.U misiji sam u kojoj branim sebe i voz od iznenadnog napada aliena sa stacionarnih topova i tako redjaju se oni ja krkam krkam i kud mi sve to deluje kao za decu pravljeno(neki delovi igre su stvarno za primer) usto jos dodjem u situaciju da ih pobijem sve i igra nece da nastavi,samo alieni prestanu da dolaze,ako se odmaknem od voza ona riba mi kaze da moram da se vratim !
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako al imam utisak da uvek ja pokupim tj naletim na neki glupi bug.U misiji sam u kojoj branim sebe i voz od iznenadnog napada aliena sa stacionarnih topova i tako redjaju se oni ja krkam krkam i kud mi sve to deluje kao za decu pravljeno(neki delovi igre su stvarno za primer) usto jos dodjem u situaciju da ih pobijem sve i igra nece da nastavi,samo alieni prestanu da dolaze,ako se odmaknem od voza ona riba mi kaze da moram da se vratim !

Tu bi trebao da ti napravi checkpoint i da voz nastavi dalje (mislim da posle njega ide most), ali posto se to ne desava jedino da ponovis od prethodnog checkpointa.

ps proveri da ti nije ostao neki alien, vole oni da se sakriju :)
 
Ne znam kako al imam utisak da uvek ja pokupim tj naletim na neki glupi bug.U misiji sam u kojoj branim sebe i voz od iznenadnog napada aliena sa stacionarnih topova i tako redjaju se oni ja krkam krkam i kud mi sve to deluje kao za decu pravljeno(neki delovi igre su stvarno za primer) usto jos dodjem u situaciju da ih pobijem sve i igra nece da nastavi,samo alieni prestanu da dolaze,ako se odmaknem od voza ona riba mi kaze da moram da se vratim !

Probaj da igraš na najtežem nivou, pa ćeš videti kako je to "pravljeno za decu", zaginućeš 20 puta kad raspale po tebi sa svih strana. Naravno da je dečije tj. da deluje smešno ako se igra na nižim nivoima težine, gde ne mogu ni da te oštete više nego što odelo zaleči...:)

Što se samog baga tiče, trebaju da prođu dva talasa aliena. Verovatno bi ti pomoglo da učitaš raniji sejv.
 
Ne znam kako al imam utisak da uvek ja pokupim tj naletim na neki glupi bug.U misiji sam u kojoj branim sebe i voz od iznenadnog napada aliena sa stacionarnih topova i tako redjaju se oni ja krkam krkam i kud mi sve to deluje kao za decu pravljeno(neki delovi igre su stvarno za primer) usto jos dodjem u situaciju da ih pobijem sve i igra nece da nastavi,samo alieni prestanu da dolaze,ako se odmaknem od voza ona riba mi kaze da moram da se vratim !

Nisi pobio sve, meni je ostajedan od onih letecih, ushteko se medj' drvetje, pa ja pomislio da je bug, kad ono medjutim:p
 
Nisi pobio sve, meni je ostajedan od onih letecih, ushteko se medj' drvetje, pa ja pomislio da je bug, kad ono medjutim:p

Vise puta mi se to desavalo. Oni leteci plavi, spuste se negdje na zemlju i zastekaju mamicu im njihovu.
 
hah, drago mi je sto im nisam dao pare za igru, ne vredi :)
 
A inače si imao ozbiljnu nameru da je intenzivno igraš u multipleju, ili si pak očekivao SP kampanju od 60+ sati, pa se sada širiš što si uštedeo pare :)
 
Kontam da misli tako nekako:p
 
Ja igram na delta nivou tezine,a zbog buga nisam ni crysis zavrsio jer nece da mi se aktivira ona puca na nosacu,kad treba da se ubije ogromno cudoviste,i dalje ostajem pri stavu da su te horde malih zelenih ili plavih koji skice lete i svetle totalna glupost i skroz nepotrebne za inace odlicnu igru !
 
Ko ti kriv kad nisi pokupio TAC launcher na vreme:p
 
potrebna pomoc oko CRYSIS WARHEAD-a nazalost neznam da ga pokrenem instaliram ga i prepisem bin fajl odradi celu uvodnu spicu sve do pada letelice nakon cega ispise craysis warhead i kad bi trebalo da krene samo se zatamni monitor i dalje se nista ne desava.
 
Samo jedno pitanje, ajd razumem da cu sa lakim vozilom zapeti, ali da li se sa tenkom od 30+ tona opet zapinje o zhbunje i travke i u ovoj verziji Crysisa da ne bi pocinjao bezveze i gubio vreme.
 
nisam vozao tenk ovo do sad sve lepo ide auti oklopna vozila hovercraft sve lepo ide i gazi pred sobom
 
Samo jedno pitanje, ajd razumem da cu sa lakim vozilom zapeti, ali da li se sa tenkom od 30+ tona opet zapinje o zhbunje i travke i u ovoj verziji Crysisa da ne bi pocinjao bezveze i gubio vreme.

Nema zapinjanja, bar ja nisam zapeo nigdje.
 
Čuj tenk...pa vidiš da je gore čoveku zapeo ceo voz od ko zna koliko hiljada tona. Očito nije vredno igranja i cimanja...
 
Ja mislim da ne moze da se vozi tenk u warheadu.

Nema tenkova u Warheadu. Imaju nekakva oklopna borbena, dzipovi, hoverkraft i nije mi se desilo da bilo sta zapne od toga. A ovome sto je zapeo voz, hehe nije voz zapeo nego nije potamanio sve aliene, a voz nece da krene dok se svi ne pobiju. Zapeo je negdje neki alien, a ne voz:)
 
Ja ni za pare ovoliko ne bih pljuvao neku igru...
 
Vidiš da čovek ima fobiju od žbunova. Sigurno mu je sada i frka da prolazi sam kroz parkić noću da ne zapne o neki, traume su to...
 
Muke su to...

In+the+bushes.jpg
 
Storm je babetina lenja :d.
Mnogo sine kukas, al previse. Bug oko zbunja, jbteee NEMOJ da igras Stalker ni slucajno, imaces nocne more...
 

:D:D:D:D reci mi da si to ti na slici... ;)
Prvo nema tenkova-pa ni zapinjanja... uostalom ja kad vozam tenak po krizi ne krijem se snjim po zhbunju, tako da...
Ima li ikakvih nagoveshtaja o natural modu za warhead?
 
Storm je babetina lenja :d.
Mnogo sine kukas, al previse. Bug oko zbunja, jbteee NEMOJ da igras Stalker ni slucajno, imaces nocne more...

Stalker!?!?!? Obican jeftini nahyperisani promasaj deinstaliran i unisten posle 15 minuta "hodanja" i "pucanja" prelepim ruskim pejsazima, takve igre treba da budu postavljene na istorijski stub srama i otrule zajedno sa komunizmom u nekom mutiranom zhbunju koje je pocelo da apsorbuje tenk.
 
Ajde sad lepo priznaj da ni jednu igru u zivotu osim Prey-a nisi zavrsio :d:d:d
 
Ljudi zamislite meni warhead radi bolje sa Vsync , znaci jaci fps...
 
Nazad
Vrh Dno