Šta je novo?

Crysis Warhead

^ Samo jedan slot?

Al su se stisli...
 
I ova boranija je dobila patch :)

http://www.mycrysis.com/filebase_redirect.php?fid=9963&sid=e0bca4fe7329a65b6db23d64832bd71b

General Fixes/tweaks

Windows Vista: Mouse cursor should no longer have an offset in the menu.
Windows Vista: Unrequested launches in windowed mode should occur less often now.
Timedemo can now be started from the command line.
Better dynamic texture support for enthusiast mode.

New Features
Added 64-bit executables for Windows XP x64 and Windows Vista 64-bit version. In Windows XP x64 a new shortcut will be placed under the Crysis Warhead program group. In Windows Vista right-click the Crysis Warhead icon in Game Explorer and choose to run the game in 64-bit mode.

Known Issues
Games saved in 32-bit won't work properly when running the 64-bit version and vice-versa.

Note: After applying the patch the version displayed (lower right corner of menu) is 1.1.1.710.
 
Poslednja izmena:
Haha, jes malo cudno da boranija tek sad dobi patch, a ovi tvoji nikako da zakrpe to nebo jednom za svagda:d El su stigli do dvocifrenog builda vec jednom :D
 
Windows Vista: Unrequested launches in windowed mode should occur less often now.

Kao 'Jbga mozda smo sredili, a mozda nismo' :d
 
Haha, jes malo cudno da boranija tek sad dobi patch, a ovi tvoji nikako da zakrpe to nebo jednom za svagda:d El su stigli do dvocifrenog builda vec jednom :D

Cuj moji?
I popravili su oni puno toga. Nisi u toku :)
 
Hm, a zasto ovaj patch 1.1.1.170, kad ima verzija 1.2?!
 
Koju verziju pach_a naj bolje instalirati,ovo pomalo zbunjuje.Ako moze aktuelna verzija i link za skinuti.
 
Patch 1.2 je za Crysis Wars, a 1.1.170 za Warhead
 
svejedno je, podjednako je zahteva i nema fps dobitka ni sa jednim :d
 
Danas su izbacili i hotfix: http://www.mycrysis.com/filebase.php?fileid=9419

Introduction
Crysis Warhead Patch 1.1 is now available, it includes the original patch and also has a hotfix included for several minor issue including the changing of resolution in Windows Vista. THIS IS A HOTFIX.

Patch Notes
These are the full patch notes as seen in the readme file with the patch.

General Fixes/tweaks

* Windows Vista: Mouse cursor should no longer have an offset in the menu.
* Windows Vista: Unrequested launches in windowed mode should occur less often now.
* Timedemo can now be started from the command line.
* Better dynamic texture support for enthusiast mode.
* This fixes a known issue with changing resolution in Windows Vista
* Other Minor Bug Fixes


New Features

* Added 64-bit executables for Windows XP x64 and Windows Vista 64-bit version. In Windows XP x64 a new shortcut will be placed under the Crysis Warhead program group. In Windows Vista right-click the Crysis Warhead icon in Game Explorer and choose to run the game in 64-bit mode.


Known Issues

* Games saved in 32-bit won't work properly when running the 64-bit version and vice-versa.
 
I shta je fixovao taj fix?
 
hi

imam jedan problem...skinuo sam Crysis i sad kad sam krenuo da ga instaliram, nemam Registracioni Cod, kako da dodjem do njega?

Ili mi dajte vas kod da bi mogao da instaliram...?

hvala...
 
problem sam resio... e sad imam drugi problem u igri neznam dalje :D

desava se u ledenom dobu, kad se prodje onaj tinel koj je pre toga rasnesen dinamitom... imam 10 vojnika da ubijem i to je to...nemam sta dalje da radim.
Ima li pomoc za mene, ili sam za**** nesto?
 
meni nije jasno kako neko mozhe da zapne i ne zna gde dalje-igra ne da je jednosmerna nego nema drugog puta nego taj jedan...
ja evo razmishljam gde je to shto ti opisujesh, daj neki screenshot, neshto, neki detalj vishe..
 
da to ni meni nije jasno...

ali ocigledno sam imao bag jer ja tog otvora nisam imao uopste...i skorz ta prostorija u kojoj sam se nalazio drugacije je izgledala...bez stolica, stolova kutija...

sad je sve OK... ujedno i presao sam celu igru :D
 
aj da se i ja pozalim..
Imam Problem sa Crysis Warhead pri ocitavanju igre u misiji Below The Thunder load dodje do 82% i nece dalje?
Koristim Vistu Ultimate 32-bit SP1..
Slican Problem sam imao i sa Crysis misija pred sam kraj igre,igram 5-6 min i samo se zamrzne slika i nece dalje..
Kasnije sam cuo da je to do grafike,jer se mnogo grejala HD 4850..Stavio sam Dodatne Fanove i resio sam taj problem,ali jos uvek imam prob sa loadingom u Warhead..dakle?
skidao sam i patch 1.1 ali nemam neki product code,ako neko ima neki lekic ili nesto slicno?
 
Jel postoji negde fix za ovaj 1.1.170 update... treba mi 64-bitna varijanta, ali ona ne radi sa originalnim DVD-om koji imam. Nisam uspeo da nađem ništa na GCW-u... Ima li leka?
 
Ne kapiram...sta ce ti fix ako imas original, a igra ne trazi prisutan DVD u drajvu za pokretanje?
 
aj da se i ja pozalim..
Imam Problem sa Crysis Warhead pri ocitavanju igre u misiji Below The Thunder load dodje do 82% i nece dalje?
Koristim Vistu Ultimate 32-bit SP1..
Slican Problem sam imao i sa Crysis misija pred sam kraj igre,igram 5-6 min i samo se zamrzne slika i nece dalje..
Kasnije sam cuo da je to do grafike,jer se mnogo grejala HD 4850..Stavio sam Dodatne Fanove i resio sam taj problem,ali jos uvek imam prob sa loadingom u Warhead..dakle?
skidao sam i patch 1.1 ali nemam neki product code,ako neko ima neki lekic ili nesto slicno?

Imao isti problem, pokreni igru u DirectX 9, Start>Games desno dugme na Cryisis, "Play DX9".
 
Mene je zezao da mi na pola igre nestanu snimnjene pozicije koje kao da je neko obrisao i sve se to desilo nakon jednog zakucavanja kompa. Morao sam sve ponovo... :(
 
Imam problem sa Win 7 64 i igrom. Instalirao patch 1.1 i pokrenem igru preko crysis64.exe i udje u igru i radi, ali cim promenim opcije igra zapuca, ne raguje, mis nista zivo, jedino escape da se vratim u igru? Sta bi moglo biti? Jel ima neki novi lek za 64bit?
 
Nema, 64-bitni EXE je unprotected (ako se startuje direktno).
 
Poslednja izmena:
Pa igraj 32bit verziju, nema neke razlike.
 
Pa igraj 32bit verziju, nema neke razlike.

Nece da radi, wrong cd ispise nznm zasto, a ubacio sam 'lekic' i tamo... **** ih Crysis kad nisu sposobni da naprave igru da normalno radi na 64bit sistemu, secam se i sa prvim CrySISOM isto bilo tako...
A cini mi se da je problem graficki drajver, jer u config file-u, ispise da je 'nepoznata graficka'
 
Poslednja izmena:
Crysis radi sasvim normalno sa 64-bit exe-om u originalnoj varijanti.
Inače, nadam se da koristiš lek za tu verziju na koju si patch-ovao igru?
 
Moz' misliti...nisu uz svoju igru isporucili i valjan crack.

Cek kad krenu pilici da iskacu...kako ce onda da se kuka na bagove...
 
Crysis radi sasvim normalno sa 64-bit exe-om u originalnoj varijanti.
Inače, nadam se da koristiš lek za tu verziju na koju si patch-ovao igru?

Leka za 1.1 nema, to je taj samo 'paul.dll'. Drajveri su definitivno, ionako sam presao ovo pa nije neka steta
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno