Šta je novo?

Crysis Warhead problem

mipko

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
15.02.2002
Poruke
2,926
Poena
705
Cao,

Ne mogu da instaliram CWhead. Mountovao sam image pomocu daemon tools, pokrenuo install i dobio da ne moze da nadje language.dfm.
Ima li nacina da se ovo sredi ili da jurim drugu instalaciju ?


poz
M
 

Prilozi

  • whproblem.JPG
    whproblem.JPG
    16.4 KB · Pregleda: 115
Probaj da ga monut sa nekim drugim alatom ili sprzi dvd... Prvi put vidim ovaj problem.
 
probao sam sve to, ali nece pa nece :) nabavicu novi disk
 
Ajde da ne otvaram novu temu...
Kriza mi se stalno startuje u windowed modu, i onda moram da u settings checkiram fullscreen. I tako svaki put kada startujem igru. Sve ostalo je OK. Pomoc?
 
aj i ja da se pozalim :)
i Crysis i Crysis Warhead mi prave problem sa Vistom Ultimate.
naime,Crysis je pravivo problem u misiji Reckoning,posle 5-6 min igranja zamrzne se slika i ni makac.Odem u Task Menager i tamo prijavi da je Crysis prestao sa radom.Na drugom Racunaru koji ima XP sam presao ceo.
pre neki dan sam uzeo Warhead i posle trece misije isti problem.
molio bih sve one koji znaju sta je prob. da mi objasne ovu stvar.
Imam mocnu masinu,tako da do nje nije problem.
 
Ako mašina zamrzava onda je sigurno problem do nje (koliko god da je ona moćna). Prošle nedelje je bio identičan slučaj kod prijatelja, grafička 4850 se mnogo grejala. Ubacivanje dodatnih ventilatora u kućište je rešilo problem.
 
ladno..Radeon 4850 imam i ja :)
Greje se Bruka..
znaci da je hladjenje problem?
nema sta drugo..
Quad Core 8200 Intel
4GB Ram..
 
pa kad je piraterija sta da se radi ja imma org i smorio me posle 1 sata
 
ladno..Radeon 4850 imam i ja :)
Greje se Bruka..
znaci da je hladjenje problem?
nema sta drugo..
Quad Core 8200 Intel
4GB Ram..

Očigledno. Mi smo rešili problem postavljanjem jednog ventilatora 8cm na bočnu stranu da duva direktno na karticu, a jedan ventilator 12cm izduvava na zadnjoj strani. Ovaj ventilator na bočnoj strani smanjuje temperaturu za jedno 10 C, taman dovoljno da mašina ne blokira.

Osnov problema je loše kućište sa nedovoljnim protokom vazduha.
 
imam dva Cooler Master Fana pa cu ih postaviti tako da jedan dovodi vazduh,a drugi odvodi..
nego imam jos jedan problem u misiji Below the Thunder loaduje igru do 82% i dalje nece?
koji patch ti koristis?
 
I meni isto Crysis Warhead pravi problem, stane sa ocitavanjem nivoa, krece sa windowed prozorom itd.... Radeon bljak:p
 
4850 je ok karta, Crysis radi bez problema, zakucavanje se desavaju i nvidia kartama, jer je za sve kriva vistica:wall::type:(barem kod mene),digao sam xp, ma ni da stucne.
 
to sam i ja kontao..Ali me mrzi sad da Dizem XP..
 
Cao,

Ne mogu da instaliram CWhead. Mountovao sam image pomocu daemon tools, pokrenuo install i dobio da ne moze da nadje language.dfm.
Ima li nacina da se ovo sredi ili da jurim drugu instalaciju ?


poz
M

Zasto zbog jednog problemicica praviti novu temu kad vec ima jedna? :mad:
 
aj i ja da se pozalim :)
i Crysis i Crysis Warhead mi prave problem sa Vistom Ultimate.
naime,Crysis je pravivo problem u misiji Reckoning,posle 5-6 min igranja zamrzne se slika i ni makac.Odem u Task Menager i tamo prijavi da je Crysis prestao sa radom.Na drugom Racunaru koji ima XP sam presao ceo.
pre neki dan sam uzeo Warhead i posle trece misije isti problem.
molio bih sve one koji znaju sta je prob. da mi objasne ovu stvar.
Imam mocnu masinu,tako da do nje nije problem.

Vista je osetljivija na overklok od XP-a. ako ti masina nije overklokovana onda ne znam sta je, ali meni smrdi na overklok graficke.
 
clockovao sam grafiku GPU na 675 MHz a Memoriju na 1050 MHz..
Videcu kako ce se ponasati na Xp Sp3
 
clockovao sam grafiku GPU na 675 MHz a Memoriju na 1050 MHz..
Videcu kako ce se ponasati na Xp Sp3



Jel to neki gold komad? Ako nije , preteraga burazeru sa oc. Vrati ti to lepo na default taktove i nemas brige, 625/1000 ako je gw.
 
Poslednja izmena:
Vratio sam na default,ubacio jos jedan Fan i resio problem..
Cak sam i presao igru :)
 
Imam problem sa igrom nece uopste da ucita nivo, stane na nekih 80% i ne mrda dalje. Imam Vistu64 sp1. Instalirao sam patch1.1 i isto se desava. Da li neko zna kako da rijesim ovaj problem?
 
isti problem sam imao i ja..
problem je u lekicu,ja koristim TDM i nemam taj bug..
 
Imam problem sa igrom nece uopste da ucita nivo, stane na nekih 80% i ne mrda dalje. Imam Vistu64 sp1. Instalirao sam patch1.1 i isto se desava. Da li neko zna kako da rijesim ovaj problem?

Kako mi se cini XP ce jos dugo godina biti br.1. Zezao sam se Vistom neko vreme i shvatio da je netreba drzati na kompu. Ni 32 ni 64bit-ni.:wall: Po gotovu neko ko voli da se igra,mm nije to za nas.
 
istina je da ima nestabilnu igracku platformu..zato je Xp Sp3 neprevazidjen.
 
sve je do service packa imao sam iste probleme sa instalacijom...
 
Ja imam instaliran Xp Sp3 i I i II deo sam preso i instaliro bez ikakvih problema...
 
4850 je ok karta, Crysis radi bez problema, zakucavanje se desavaju i nvidia kartama, jer je za sve kriva vistica:wall::type:(barem kod mene),digao sam xp, ma ni da stucne.

A sta ja da radim sa 4GB ram-a koje XP ne vidi? Mora Vista braco i to SP1 jer obicna takodje ne vidi 4GB rama.
Meni je isto zakucavao na 80% ucitavanja pa sam stavio Compatibility Mode za XP SP2 i kao radi bolje ali se opet glavi. Mozete da probate caku, ucitate prvo sam pocetak igre pa onda iz same igre ucitate save game i tada meni proradi. Uzas kako zeza warhead, prvi me uopste nije zezao mada sam ga igrao na 9600GT a sada imam 4870.
Gde moze da se nadje 1.1 patch?
 
Poludeo sam, nema sanse nikako da ucita kod one seme kad ulazis u onaj tunel rudnik sta li je posle rokanja sa onim vanzemaljcima, znaci svaku semu ucita tu i tamo ali ovu nema sanse. Probao sam i sa patchom 1.1 i bez njega, ma nema sanse! Sta da radim, da iscupam 2GB rama i da stavim XP da odigram igru? Smesno
 
Na visti 64 SP1 mi je warhead bagovao, pocinjao u prozoru...ma uzas. Pustio sam igru u DX9 umesto u DX10 i svi problemi su naprasno nestali!
 
Pa kako da pustim igru u DirectX 9? Ja stavio na Gamer, valjda je to to? Ako nije recite kako.
Kad stavim 1.1 patch igra je uvek u prozoru, znaci ne slusa alt+enter nikako!
 
Nazad
Vrh Dno