Šta je novo?

Crysis Warhead problem

Start -> games -> desni klik na krizu, pa imas da izaberes Play, Play DX9, Play DX10
a to gamer je nivo detalja valjda..
 
Nema na cemu. BTW to sam nasao dok sam pokusavao da nadjem opciju DELETE!
 
Jos jednom da se zahvalim, radi u DirectX 9 modu, nasvirao sam do kraja i leti :) Ume da se zaglavi tu i tamo ali bar radi.

Jel bi mogao da testiras Warhead preko Framebufferovog Crysis Warhead Benchmark testa (845kb programcic, skini sa neta).
Hocu da uporedim sa nekim rezultate.
Zanima me 1680x1050, Gamer i Enthusiast, bez AA/AF.

Mada taj procesor ce biti problematican, nece biti verodostojni rezultat, jer moj radi na 3,75GHz.
Jel ga mozes overklokovati, on sigurno moze do 3,4 - 3,5GHz na def voltazi, ili malo povecanoj ;).
 
Poslednja izmena:
Mogu nije problem, javicu ti sutra. Pored CPU-a koji je usko grlo takodje je i ram memorija na grafickoj, za vece rezolucije treba ipak 1gb ddr5 memorije :(. Zato i planiram da uzmem 4890 i eventualno neki quad kao Q6600 ili E8200.
Da li Crysis "voli" vise jezgara ili takt procesora?
Da li je neko probao da li radi Crysis na Windows 7 32 ili 64bit?
 
Poslednja izmena:
Za sve one kojima frame rate u krizi warheadu na XP-u pravi probleme, odlicno resenje je modifikovani system.cfg file preuzet iz C.U.D.A.A.T.S [CCC] v2.21 moda za originalni Crysis. Kako se ispostavilo, mod bez problema radi i na warheadu, uz graficka poboljsanja (otkljucani DX10 detalji, mnogo veci long distance view i realniji motion blur), uz neverovatan skok frame rate-a (oko 10 fps viska).

Napomena - ovaj mod automatski postavlja sve graficke parametre osim rezolucije, tako da ih ne treba dirati. S obzirom da su u pitanju max detalji (full entuzijast + 4XAA) nije preporucljivo kopirati ovaj mod, ukoliko vam je graficka slabija od 9800GT/HD4850.

Vazno! - Ovaj mod radi iskljucivo na XP-u! Vista ga ne podrzava.

Kopirajte ga u instalacioni folder/Game/Config

Evo i slike kako izgleda na mom Radetu 4870; sa laganim OC-om - 790/1050 mhz. Obratite paznju na FPS... :D

 

Prilozi

  • system.rar
    2.5 KB · Pregleda: 21
Nazad
Vrh Dno