Šta je novo?

Crysis 3

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Informacije su isplivale na Origin-u, da bi ubrzo bile uklonjene...kao sto to obicno biva. :) U svakom slucaju, zvanicna najava se ocekuje sledece nedelje.

9vGp9.jpg


Origin has leaked listings of the unannounced Crysis 3, as GameReactor Sweden teases the shooter for a potential unveil next week.

The listings were grabbed from the service (thanks, miladesn) showing the game’s cover-art and three listings of its limited edition on PC – one boxed, one digital – and 360.

It comes as GameReactor Sweden’s latest cover teaser for its next issue shows a destroyed New York skyline – Crysis 2 took place in New York – with the Nanosuit pattern shown in the top left.

Earlier this year, Crytek and EA posted a job listing together that suggested something was up. At GDC last month, Crytek games GM Nick Button-Brown said it would announce a new “absolutely fantastic” project this month.

Crysis 2 launched last March via EA Partners for PS3, 360 and PC.
http://www.vg247.com/2012/04/11/gamereactor-cover-points-toward-crysis-3-announce-next-week/
 
Jel on to nisani sa lukom i strelom? :D

Wahaaaadeeee daj broj ziro racuna:D:D
 
Poslednja izmena:
Sta i da gadja iz pracke. Crysis je to! :D
 
Uobicajna praksa za hajpovanje mase koja je vec odavno smesna. :)
 
here we go...

bWpzL.jpg
 
Strawberry jam+ADS+rapid health regeneration incoming.
 
...again.


Jep, jos malo pa su sve stvari na mestu za jos jedan epic tred.
 
Poslednja izmena:
Meh, kad se setim samo kakav je hype bio za prvi Crysis, nov engine, nova mehanike igre i tako to, svaki novi deo nema ni upola ocekivanja i odusevljenja. Da je bar pisalo for the next generation consoles, ovako veci hype ce da mi bude za novi Homefront. :D
 
Pa logicno...mislim, cime danas jos mogu da iznenade igraca osim u negativnom...
 
Pa dokle god je sveto trojstvo x360, ps3 i pc nema tu mnogo nagadjanja koliki je zajednicki delilac i kako ce developer da deli resurse. Next generation bar uliva poverenje da ce tehnicki aspekti skociti a sa njima mozda i neko iznenadjenje sto se tice samog gameplaya i raznovrsnosti, mozda neko prosirivanje, da bar privuku igrace da imaju razloga da sem tehnickih aspekata menjaju konzolu, mislim platformu...
 
Meni je Crysis 2 bio sasvim ok.

Vidim opet neke zgrade, znaci NY raspali :d ali bi pun pogodak bio kombinacija 2 dzungle, nekog grada i tropskog ostrva :p Uz odlicnu dx11 grafiku, teselaciju..Taman da opet divljam sa Psycho-om.
 
Probao sam drugi deo, ono je unazađena igra (znamo i zbog čega) mozda postaje bolja ako se moduje. Meni licno Crysis Warhead je zakon a prvi deo je bolji od dvojke.

"Fotorealisticna" dzungla je po meni trademark Crysisa, FarCry otisao u savane.
 
Dvojka je imala isto nevidjeno dobar gameplay. E sad nekome se nije svidelo to gradsko okruzenje, meni je bilo do ja*a.
Kec je naravno institucija.
 
Nesto su bas poranili sa najavom nastavka :)

Ne, C2 je najavljen vise od godinu dana pre izlaska igre. Ovo je perfect time. Ocekujem izlazak na prolece 2013.


Inace, great news. Uzivao sam u obe igre [nenadmasen gameplay koji daje odlicnu slobodu u igranju], i nadam se da ce C3 unaprediti neke nedostatke drugog dela [bolje ispricana prica].
 
@nex

Sećam se da sam delio C2 za 1600 :D ako bude slična cena za C3 kontam da će zainteresovanost biti veća od BF3 :D

E sada ima sve za jedan epic tred :D
 
Luk i strela ?
C4 promo slika sa daskom i kamenom u rukama.
 
Samo ne znam odakle vam Sidnej?Ona zgrada iza njega vise lici na srusene bliznakinje svetskog trgovinskog centra,nego na Sidnej.
 
Malo teeeeeskih glasina -

DCcPT.png



Above - a screenshot of the new Crysis trailer 3.

- Will be destroyed New York, which has become almost a jungle

- Promise the best sandbox fps on the market

- Except the premium edition, will HUNTER EDITION

- PC, Xbox 360, PS3

- Out in the spring of 2013

- April 15 announcement

Izvor
 
Poslednja izmena:
Nakon odigrane dvojke bas sam razmisljao o tome kako bi bilo kul kada bi radnja trojke bila smestena par godina kasnije u razorenom Njujorku prekrivenom zelenilom, kad ono... :)
 
Ali luk i strela i nano odelo, ko bi ocekivao. :D Mada kada se pogleda sta je trenutno u fazonu, Hunter Games, Avengers, svi imaju po nekog naslovnog strelca, tako da je i ovo u "toku". Jos i malo dubstepa uz trailer i taman sve na svom mestu.
 
Odlicne vesti! Jedva cekam da izadje igra. Iako je dvojka napljuvana, meni je bila fenomenalna FPS igra, ali zna to Crytek mnogo bolje, dokaze je Farcry 1.
Samo je veliki problem sto ce igra biti ogranicenama konzolama. :(
 
Nazad
Vrh Dno