Šta je novo?

Crysis 2 [pc only]

Imali smo igre sa normalnim PC save sistemom 15 i vise godine, i niko se nije zalio da nema izazova i da je sve prelako. Dok su conzolje tavorile sa memori cardovima i tako bile fizicki ogranicene kada i kako mozes da snimas. Igre za konzole su logicno bile dizajnirane oko tih tenhickih limita koji su jednotavno tokom vremena postali JEDINI nacin na koji igre mogu da se prave.
Quicksave je najveci promasaj u istoriji gaming-a, ubija sve ono sto jednu igru cini iole izazovnom. Da li se neko zalio ili nije nije toliko vazno, kada nesto postane standard cak i ako ti smeta prestanes nekako da obracas paznju u jednom trenutku (i glupi cover sistem je u toj kategoriji). Ako je tebi kul da kada ti neko potrosi malo energije ofrljis dugme da bi istu tu deonicu odigrao sa idejom da ti ne uzme nimalo energije i jovo nanovo, onda nema sta dalje da razgovaramo :) Ali da ne idem dalje u offtopic.
 
Poslednja izmena:
Quicksave je najveci promasaj u istoriji gaming-a, ubija sve ono sto jednu igru cini iole izazovnom. Da li se neko zalio ili nije nije toliko vazno, kada nesto postane standard cak i ako ti smeta prestanes nekako da obracas paznju u jednom trenutku (i glupi cover sistem je u toj kategoriji). Ako je tebi kul da kada ti neko potrosi malo energije ofrljis dugme da bi istu tu deonicu odigrao sa idejom da ti ne uzme nimalo energije i jovo nanovo, onda nema sta dalje da razgovaramo :) Ali da ne idem dalje u offtopic.

Ajde probaj proci Stalker bez quicksave-a!

To je opcija koju mozes koristiti kada hoces ili ako hoces. Ne tjera te niko da je koristis.

U Crysisu 2 checkpoint i ima smisla, jer je igra prilicno lagana.
 
Quicksave je najveci promasaj u istoriji gaming-a, ubija sve ono sto jednu igru cini iole izazovnom. Da li se neko zalio ili nije nije toliko vazno, kada nesto postane standard cak i ako ti smeta prestanes nekako da obracas paznju u jednom trenutku (i glupi cover sistem je u toj kategoriji). Ako je tebi kul da kada ti neko potrosi malo energije ofrljis dugme da bi istu tu deonicu odigrao sa idejom da ti ne uzme nimalo energije i jovo nanovo, onda nema sta dalje da razgovaramo :) Ali da ne idem dalje u offtopic.


Svako bi trebao da igra igru kako zeli. Moja je igra, ja sam je platio i ima da radi ono sto ja zelim. Ako mi se ne svidja da koristim quick save onda ga necu koristiti i kraj price. Isto kao sto neko voli da prelazi stealth dok neko voli Rambo fazon. Nema razloga da oni nekoga uslovljavaju za nesto sto je opciono.
 
Jel neko zna da li se tronoznom pojacanja non stop reswapuju ili postoji odredjeni broj žele aliena koje treba pobiti da posle toga moze covek na miru da izadje na kraj sa tronoznim?

Nivo je Power Out tj. borba na Time Square trgu a tezina Veteran.

Izem ti high tech odelo kada nema klasican Night Vision. Onaj Nano Vision je glupost teska.
 
Ne...samo treba da ga punis. Posto pobijes prvu gomilu u talasima na glavnoj raskrsnici, odes onda ka toj manjoj raskrsnici, pobijes dvojicu aliena koji se pojave, i onda se pojavi i Pinger.
Tu je najbolje staviti sav C4 na asfalt, pa kad dodje, KABOOM. Instant kill.
Ladno ga eksplozija podigne u vazduh koji metar:D
 
Poslednja izmena:
Mislis 4xC4 :D
Samo mi je jednom uspeo instant kill tripoda i to onog prvog koji se pojavi u igri. Onaj na stanici i ovaj u mraku su izdrzljiviji. Ovaj u mraku je popio 4 komada c4 i 2 rakete i ostao na nogama da me przi (PHW, ali opet bre)
 
Ja sam takodje na PHW igrao, taj na Times Square-u je pao iz prve mada mislim da sam imao vise od 4xC4...sad nisam siguran koliko, ali je poginuo odma', u to jesam siguran:D.
 
C4 nema teorije da mu postavim tj. uspem da mu nakacim npr. dva komada ali on u tom periodu zvekne EMP i ja ostanem bez bilo kakve zastite pa me oni alieni sto ga prate ubiju ako me pinger ne ubije.

Ajde probacu samo da pobijem one manje aliene sto ga prate pa da vidim da li se reswapuju do besvesti. Ako se reswapuju onda cu mu postaviti brdo C4 i cekati pogodan momenat za KaBooM. Imam maksimum C4 tj. cetiri plus u kucici imaju jos dva i jedan JAW, kod kamiona ima i nekoliko JAW. krastavac nije mi palo napamet da mu postavim C4 sačekušu, kakav sam ja to zemunac :wall:

Jeste da mi malo lici na cheating ali...
 
Poslednja izmena:
Stabre varanje, C4 na asfalt u gomilu i adios, ej bre on ima tri noge, citer jedan:D
 
@Ivke77
Jeste tako, cudno ali jeste.
 
Presao i ja ovo sinoc. Dosta ima da se rilja, a igra je jedna od boljih u poslednje vreme koju sam igrao... i to ne samo u fps zanru.

Gameplay, muzika, napucavanje, grafika, raznolikost nivoa i protivnika, solidna prica bez glupavih twistova na kraju... a posebne pohvale idu za izbor i kolicinu oruzja.
AI je doduse malo podbacio u pojedinim situacijama, ali nisam cupao kosu zbog toga.
MP tek mogu da zamislim koliko je zarazan...

Sve u svemu C2 pun pogodak!
 
This video is not available.
 
Ne vidim tu nista lose... Osim jedne velike mane. Nema Megan Fox. Ubacili ovu njenu bledu kopiju. Steta sto nisu stali na drugom delu.
 
Nisam ni rekao da je lose, naprotiv! Druga polovina trejlera je identicna Crysisu... Radnja u centru NY, svuda nano metalik roboti, ogromni pipci izlecu iz zemlje...
Iskreno jedva cekam da ga pogledam, a sto e tice nastavaka nije ovo dovoljno kultan serijal da bi morao da ima samo samo dela. Sto se mene tice mogu da ga snimaju ko Dzejms Bonda...
A Megan Fox se raspala, cudice me ako dobije ijednu normalnu ulogu vise
http://cache.gawker.com/assets/imag...4ecc0afbb25f74c3ce66f796ec443a59/original.jpg
 
Poslednja izmena:
Igra je blago receno losa. Rec linearno dobija sasvim novo znacenje ovde. Iako je i prvi deo bio linearan bar je postojao neki prostor za kretanje koji je stvarao osecaj kvazi-slobode a ovde - ides pravo malo levo ili desno i to je to.
Prica - smor, ispricana milion puta do sada; gadni mali nestasni virus skocio u grad i pojeo sve zivo. Mogli su bar malo biti originalniji. Za mene C2 je igra koja je 2 koraka iza C1.

Po pitanju svega DVA KORAKA iza !
+1
 
Meni se igra dopada (govorim samo o single player iskustvu), do sada najbolja pucacina u godini i sigurno, po meni, u vrhu uopste. Bolje mi je i od prvog dela.
To sto je linearna igra a prica ispricana pije vode u nekom drugom zanru..ovo je fps, SF shooter u prvom planu je adrenalin a linearnost je 15 stavka dok bi prica mogla biti bolja ali opet po meni zanemarljiv nedostatak u odnosu na ono sto igra pruza. Atmosfera je dobra, napucavanje je dobro, grafika je dobra, optimizovanost je dobra, sveopsti utisak je odlican.
Klasicnu pucacinu nisam uspeo da dovrsim jos od cod 4 zbog smaranja, a ovo igram sa pravim apetitom.
Jedini ozbiljni nedostak je osrednji AI a i gameplay je mogao biti nesto složeniji.
Ja uzivam u svakom pogledu sto se tice C2, ono sto sam trazio to sam i dobio.
Sto se tice FPS-a i ovaj nastavak je dokazao da je kriza najbolje u zanru.
Ocena 8.5
 
Poslednja izmena:
^^ Apsolutno se slazem! Meni je veci trill bilo igranje dvojke nego keca. Ovo je prva igra posle 4-5 godina koju sam u komadu igrao 4-5 sati. COD mogu sat vremena da igram i onda vec moram da izadjem jer me smori brzo.
Sto se tice price, mislim da je prosecna radnja mozda i bolji izbor nego da se na sliu trazi neki obrt i cudo na kraju koji je u 99% slucajeva jadan. Mada slazem se da je kraj mogao da bude malo zanimljiviji.
 
Da li je igra konacno dobila mogucnost AA setovanja, Vsync ?
Da li se ocekuje DX11 patch ili ne?
P.S.Jel ovo Megan dobila Anoreksiju? :(
 
Poslednja izmena:
Da li je igra konacno dobila mogucnost AA setovanja, Vsync ?
Da li se ocekuje DX11 patch ili ne?

Koliko znam jedino mozes namestiti sa cfg tvikerom AA i Vsync a ko zna, mozda sa dx11 patchom ce moci da se enablira u samoj igri. Valjda im treba poprilicno vremena da ga odrade da bi igra dobila na vizuelnoj 'tezini'.
 
ej drustvo sta se desava sa crysis 2 multiplayerom ulogujem se u njega medjutim nenadje vise od 4 - 5 servera od toga tri nekrecu uopste a u druga dva nema sanse uci bez bezbroj pokusaja posto su isti puni non stop dal je problem kod mene ili svi imate taj problem.? { winetu67}

hvala poz >>>>>>:exploder:
 
Jesi li stavio 1.4 patch? Moguce je da je to uzrok, nekima je napravio slican problem koliko sam video na njihovom forumu.
Naravno, ovo vazi ako imas original.
Ako nemas original, onda je nesto drugo u pitanju...
 
Hvala ti puno nisam ni znao da vec ima patch . To je bio problem sad sam ih nasao 1362 kom . Original naravno imam .

hvala ti jos jednom. poz
 
Poslednja izmena:
Dali igrate ovu igru kao kanterstrike online ili samo single player?? nemam steam a instalirao bi, pa da vidim sta moze??
 
Nazad
Vrh Dno