Šta je novo?

Crossfire Sapphire 7950 Vapor-X

NekoIzMase

Slavan
Učlanjen(a)
06.11.2005
Poruke
33
Poena
304
Pozdrav drugari!

Potrebna mi je sugestija, pa da vam se obratim za pomoc :D
Planiram da stavim 2x7950 Vapor-X u Gigabyte GA-970A-UD3P sa AMD 6300 pa me prvenstveno interesuje kako se to radi (neki su mi rekli steknes kartice i stavis crossfire kabel i to je to), da li se skidaju posebni driveri, podesavanja???

Hvala!
 
Slab ti je procesor za takve dve karte, vidi da ga zamenis za neki FX-83xx.
 
Znam da je slab, ali trenutno nisam u mogucnosti da uzmem nesto jace. Pitam da li cu dobiti nesto sa uparivanjem, kad vec jedna karta stoji u kutiji :D
 
Diskutabilno, bas zbog toga sto je slab procesor.

Ali svakako isprobaj, mozda budes i zadovoljan. ;)
 
Slobodno probaj, nije bas toliko slab, a ako bi ga overklokovao na 4.5ghz, sto mislim da mozes sa tom plocom, neutralisao bi skroz usko grlo...
 
Znam da je slab, ali trenutno nisam u mogucnosti da uzmem nesto jace. Pitam da li cu dobiti nesto sa uparivanjem, kad vec jedna karta stoji u kutiji :D

Pa probaj nista te ne kosta. Ako hoce da se overklokuje nece biti nesto mnogo slabiji od osmojezgrasa.

Ja imam isti procesor i menjao bih ga samo za 8370 a on je kod nas preskup doduse ko ide do Madjarske to je idealna kupovina zbog povracaja poreza. Izadje tek nesto skuplji nego 8350 u oglasima a ne razmisljas o overklovanju jer u startu radi na 4GHz, pa je 4.3GHz a mozda i 4.5GHz skoro pa garantovano.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno