Šta je novo?

Creative Audigy SE to XiFi

chiccba

Slavan
Učlanjen(a)
24.01.2007
Poruke
123
Poena
320
Imam audigy se i Danijelovi modovani driveri koji su mi radili na XP-u, ne rade na 7ci.
Tj radi zvuk, ali efekti jok. Kad otvorim creative console launcher, sve na prvi pogled funkcionise, ali zvucni efekti 0 bodova..
Da li neko zna resenje ili resenja nema? :trust:
 
Ajoj, sad si mi odložio prelazak na W7. :D Ja mislio da me samo drajveri za TV kartu sputavaju, sad i ovo...

Elem, i mene interesuje da li je moguće osposobljavanje. Možda preko VT-a/XP Modea? :trust:
 
Ti baš ne shvataš šta je XP Mode :D

XP Mode ti je u stvari virtuelna mašina, na koju kad instaliraš programe, oni ti se pojave u jednom meniju na W7, i kad pokrećeš te programe, on startuje tu virtuelnu mašinu i pokreće program odatle... Teško ćeš da iskombinuješ, a ja sam se definitivno odlučai za Asus Xonar DS, ovi iz Creativea su k'o ATi, ne umeju da napišu ljudski drajver... Šteta :S:
 
Driveri kod mene rade savrseno , jel si probao ove ?

To sve na x64 verziji.
 
Upravo sam posle par sati googlanja nasao te drajvere koje si postovao i radi sve, samo ima procedura da bi ste bili 100% sigurni da ce da radi.
A to je:
Uninstal creative driver pa da reboot u safe mode pa sa programom "driver sweeper" se obrisu svi tragovi uninstaliranog drajvera, pa reboot u normal mode, pa se instalira "SB P17X Series Support Pack 2.0", pa opet reboot u safe mode i pokrene se "CrystalizerUnlocker.exe." (koji se dobija u pomenutom pack-u), pa opet reboot u normal mode i radi sve :,,:

E, da jos nesto.
Pri otvaranju creative audio control panela i creative console launchera potrebno je nekih 10ak sec da se otvori, i nekad cons. launch. hoce da se zakuca pa mora da se ugasi iz task managera, ali to ne pravi smetnje u zvuku. Nasao sam na na nekom forumu da "bass boost" opcija daje neki sum kad se aktivira na 5.1 zvucnicima, meni na 2.1 radi bez problema. Ali ako vam ne radi ta opcija, podesite bass na EQ-u i nema frke :)

pozz :wave:
 
Nazad
Vrh Dno