Šta je novo?

Counter Strike na YUBC-u

bibby

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2000
Poruke
2,963
Poena
680
Novost je da je moguce povezivanje na Yubc-ev server bez originalnog key-a i sa bilo kog naloga.IP servera je: 212.124.160.3:27015
 
eh..

jel znas da taj server postoji vec vise od 4-5 meseci
 
Ako ne i duze (D) FX FX ;)
 
Ja sam counter poceo da igram pre mesec dana i nisam znao za to.Danas sam saznao i posto o tome nije bilo reci na forumu hteo sam da javim ono sto sam saznao. OK?
 
oki

nema frke
mozda se i vidimo na serveru..
 
Ma rad ko sasav samo mi nije jasno zbog cega me vise nema na statistici....Igram sa faxa (akademska mreza) opasno radi latency je oko 50.

btw: da me nije skinuo sa statistike jer sam jednom pokrenuo cs sa nekog racunara gde je bilo instalirano nesto za hack (odmah me je izbacio kick tako da nisam ni igrao).

Stvarno nije fer bio bih sigurno medju prvima:)

Jel moze da se zastiti nick na Yubc-u?
 
Stevs je napisao(la):
Ma rad ko sasav samo mi nije jasno zbog cega me vise nema na statistici....Igram sa faxa (akademska mreza) opasno radi latency je oko 50.

btw: da me nije skinuo sa statistike jer sam jednom pokrenuo cs sa nekog racunara gde je bilo instalirano nesto za hack (odmah me je izbacio kick tako da nisam ni igrao).

Stvarno nije fer bio bih sigurno medju prvima:)

Jel moze da se zastiti nick na Yubc-u?

Pa rekao ti je onaj lik ChatNick, da te nema zbog tog tvog haka.
Nego, kada si se ubacio u onaj klan, odnosno kada si promenio nick, da li te ima od tog trenutka?
A za zastitu, i jos nesto, ako te interesuje moras pitati tog ChatNick-a.

p.s. Dok smo igrali C.S. bio sam siguran da si to ti.
 
Pitanje za stevsa

Stevs posto ti ides sa akademske mreze, i kazes da CS radi, da li to znaci da AC nije iza firewalla prema ostatku yu domena ?
Ja sam probao da picim quake III preko pri-ja na akademskoj na drenikovom serveru i nije sljakalo.

ako proradi, vidimo se preko nisana :)
 
police je napisao(la):
Pa rekao ti je onaj lik ChatNick, da te nema zbog tog tvog haka.
Nego, kada si se ubacio u onaj klan, odnosno kada si promenio nick, da li te ima od tog trenutka?
A za zastitu, i jos nesto, ako te interesuje moras pitati tog ChatNick-a.

p.s. Dok smo igrali C.S. bio sam siguran da si to ti.

Ako koristis hack a server te prepozna ti mozes i dalje da igraš samo što te više neće biti u statistici. Jednostavno promeniš nick i sve radi odnosno beleži te u statistici....

btw: Tip je verovatno posumljao da sam varao jer sam bio 3:) Glupost bez veze mi je uzeo nick, a nism ni znao zbog čega. Evo imaju tri tipa koji su igrali sa nekom verzijom prekopiranom koja je u sebi imala hack a da to oni nisu ni znali...

PS: Vratiće mi nick kad počne zaštita nick-a...
PSS: Pod kojim nickom si igrao?
 
Re: Pitanje za stevsa

salac je napisao(la):
Stevs posto ti ides sa akademske mreze, i kazes da CS radi, da li to znaci da AC nije iza firewalla prema ostatku yu domena ?
Ja sam probao da picim quake III preko pri-ja na akademskoj na drenikovom serveru i nije sljakalo.

ako proradi, vidimo se preko nisana :)

Sa akademske mreze imam latency od 20-80 varira obično oko 30....Ja sam probao na ovom serveru i na Dreniku (gde je mnogo sporije). Sa Masinskog faksa odakle ja igram postoje dva tipa ip adresa jedne rade druge ne. Zbog cega pojma nemam...
 
khm

oki, probao sam yubc-ev server, pronasao ga je, ali kad probam da se konektujem ne da i prijavljuje 'different protocol version error'.
Znaci li to da moram da downloadujem apdejtove?
Imam update-ove do verzije CS 7.1 beta.
 
Re: khm

salac je napisao(la):
oki, probao sam yubc-ev server, pronasao ga je, ali kad probam da se konektujem ne da i prijavljuje 'different protocol version error'.
Znaci li to da moram da downloadujem apdejtove?
Imam update-ove do verzije CS 7.1 beta.

Moraš! Trebaju ti sledeće stvari:

1. Half-Life instalacioni disk
2. HL1108 78mb - update
3. Counter Strike 1.3 105mb

Ima sve tri stvari pa ako ti trebaju ti se javi:)
 
Samo mi nije jasno kako ljudi pokađaju headshot sa kalašom?! To je jedino oružje sa kojim ne mogu da se snađem:mad:
Po meni najbolja je austriska (Steyr Aug) Sa njom imam 82 ubistva i samo šest pogibija...
 
Ma Kalašem deri ISPOD stopala i ćao...najbolje oružje , ali i najteže za upotrebu.
Inače, lepo radi YUBC server...ping mi je bio oko 150-300 sa analognog sranja i Sezama. Zanimljivo je...ajd se dogovorimo za jedan dan (ako može pre podne) da se peglamo. Siguran sam da bi i Skot hteo da se igra, ja, evo Stevs...
 
Stevs je napisao(la):
Samo mi nije jasno kako ljudi pokađaju headshot sa kalašom?! To je jedino oružje sa kojim ne mogu da se snađem:mad:
Po meni najbolja je austriska (Steyr Aug) Sa njom imam 82 ubistva i samo šest pogibija...
Sta te tu cudi? Kalas ima jako gadno rasipanje, ali je zato prvi metak precizan. To se vidi po tome koliko je skuljen nisan na pocetku, a koliko posle 3-4 metka u rafalu. Fora je da se puca pojedinacno, sem ako nije 2 metra ispred tebe naravno.
 
Oćemo sutra (utorak) u 10 ujutro-sa nikovima sa bencha?
 
Stevs je napisao(la):
Samo mi nije jasno kako ljudi pokađaju headshot sa kalašom?! To je jedino oružje sa kojim ne mogu da se snađem:mad:
Po meni najbolja je austriska (Steyr Aug) Sa njom imam 82 ubistva i samo šest pogibija...
Ee, i meni je u pocetku on bio veliko sr**e, i nikad ga nisam uzimao, dok nisam otkrio da je veoma efikasan ukoliko ga znas koristiti. Znaci iskljucivi kratki rafali. Za razliku od tog Auga- kod koga retko kad pustim levo dugme na misu dok pucam.
Po meni su to upravo dva najbolja oruzja u CS-u uz naravno m4, komando i hekler.



Ocemo sutra (utorak) u 10 ujutro-sa nikovima sa bencha?
Sto se mene tice moze, ali u to vreme mi je dosta spora veza, i ne znam da li cu biti slobodan. Sto se mene tice najbolj bi bilo uvece , odnosno nocu.
 
Ja sam na YUBCu Psyho[SM] i dolazim apr puta dnevno po pola sata sat.....jos uvek ucim da igram;)

Sto se izbora oruzja tice ne zaboravite Deser Eagle i XM kako vec bese (B-2-2)...sacmara....
 
Samo jedno, AWP rules :)

Pozdrav!
 
Sto se tice igranja Counter-a u igraonicama - nikad' je bolji trip.Bash sam danas prvi put oddjuskao u Industriji i strawwa je.Do sada sam igrao samo gajbi sa botovima....ali ove je opak trip.Ima fax da ostavim :D ionako su smoreni likovi :mad:
 
Re: Re: khm

Stevs je napisao(la):
Moraš! Trebaju ti sledeće stvari:

1. Half-Life instalacioni disk
2. HL1108 78mb - update
3. Counter Strike 1.3 105mb

Ima sve tri stvari pa ako ti trebaju ti se javi:)

Dragi Beogradjani, voleo bih da snimim od nekog od vas 2. i 3.
Ako je neko raspolozen da mi pomogne, [email protected]
 
Nazad
Vrh Dno