Šta je novo?

Counter-Strike 1.6 Steam serveri?

klesk123

Slavan
Učlanjen(a)
26.02.2007
Poruke
258
Poena
319
Navedite domace Steam servere ili ostavite IP ako imate.
 
Najbolji counter strike server u serbiji ime je KOSOVO JE SRBIJA ip adresa je :
212.200.163.182:27052
 
Ovo sto sledi u dodatku pronasao sam na forumu ali ne secam se u kojoj temi. Ima i Steam i Non Steam servera. Ako se neko prepozna kao autor neka se javi, imam pitanje u vezi client-a 47 i 48.
 

Prilozi

  • CS serveri.txt
    1.9 KB · Pregleda: 411
Poslednja izmena:
Ako ima dodatnih pitanja u vezi protokola pitaj:D
 
Na spisku koji sam prilozio vecinom su non-steam serveri. Kad pokusam da pristupim preko steam naloga i vazeceg cd key-a, dobijem poruku da server ima stariju verziju protokola od mene, server 47 ja 48. Steam support kaze da je sve u redu s moje strane, odnosno da server treba da se azurira. I tako vecito.
 
Na spisku koji sam prilozio vecinom su non-steam serveri. Kad pokusam da pristupim preko steam naloga i vazeceg cd key-a, dobijem poruku da server ima stariju verziju protokola od mene, server 47 ja 48. Steam support kaze da je sve u redu s moje strane, odnosno da server treba da se azurira. I tako vecito.

Ovo je pocelo od nedavno, ko hoce da igra na steam i non steam serverima morace da instalira dve verzije igre.
 
Ovo je pocelo od nedavno, ko hoce da igra na steam i non steam serverima morace da instalira dve verzije igre.
Imam 2 CS 1.6, nisam odmah napisao. A problem se nastavlja, bar kad su domaci serveri u pitanju: narodna verzija CS 1.6 je non-steam ali sad mi serveri kazu da imam nevazeci cd key. Opet ne mogu da pristupim.
 
Imam 2 CS 1.6, nisam odmah napisao. A problem se nastavlja, bar kad su domaci serveri u pitanju: narodna verzija CS 1.6 je non-steam ali sad mi serveri kazu da imam nevazeci cd key. Opet ne mogu da pristupim.

Pored originala koristim V28 NS verziju igre, a igram na hrpi servera (preko 15) koji su svi hostovani preko KGB Hostinga, i nisam imao ni malo problema (KGB, Buldog, Freestyle, FUBAR, Crna Gora, Urban Gaming, mTm... sigurno ih ima jos).
 
Poslednja izmena:
Kod mene je v32. Da nije problem u verziji? Mada kakve to veze ima sa cd key, pitam ja samog sebe.
 
Da li neko zna forum (ako ga ima u opste) od FUBAR servera? Vec drugi put dobijam ban iz cista mira pa bih zeleo da priupitam glavesine zbog cega sam popio ban.
 
Meni Non-Steam serveri zaglupljuju CS skroz, puca mi kad je nova runda uz svc_bad gresku, dok na Steam serverima nikad nisam imao problema.
 
Ajd ovako:svc_bad je greska u lose podesenom,optimizovanom sve u svemu lose sredjenom serveru.Budi siguran da nisi jedini kome u tom trenutku izbacuje svc_bad gresku.Server na kome se to desava je neozbiljan server koji ne radi na tome da sredi taj problem.
Fidel,sa steamom neces moci jos ko zna koliko da igras na non steam serverima,zbog vec pominjanog protokola,jer je steam pokusao da tim protokolom utice na ljude da masovnije kupuju i prelaze na steam,sto je po meni odlicna ideja,medjutim u Srbiji je ljudima mnogo da daju 600 kinti za Steam.
Trenutno su Rusi najblizi tome da srede stvari,ali se ne zna kada ce to biti,pgotovo zato sto steam u poslednje vreme stalno izbacuje neke dodatne mini update-ove.Sto se tice cd-keya,nadjes na google-u novi cd key,kao i uputstvo da ga promenis.A najlakse je da ga reinstaliras sa tim novim key-om.Ima vazdan keyeva;)
 
Da li neko zna forum (ako ga ima u opste) od FUBAR servera? Vec drugi put dobijam ban iz cista mira pa bih zeleo da priupitam glavesine zbog cega sam popio ban.

ako imash adsl samo resetuj modem(ako si na adsl-u), i voala, unbanovan si :D
 
A sta ako imaju steam emulator pa na osnovu steam id banuju ;)
 
Ciji ti je taj FUBAR server?Steam ili non steam,prvi put cujem za njega iako sam u cs-u duugo:)
EDIT:Sto se banova uopste tice,postoje banovi kod kojih ne pomaze reset modema;)A steam ban je totalno nesto drugo,tu se banuje nalog;)
 
Poslednja izmena:
Shto se tiche no-steam servera, skinite CS 1.6 Digitalzone V35, on provereno radi svuda.
Za protokole je vec objashnjeno, 47 je no steam, 48 je updateovani Steam. Neko je radio na patchu da mozhe da se igra sa 47/48 na istom serveru i to radi, medjutim, laguje mnogo zbog patcha.
 
Ciji ti je taj FUBAR server?Steam ili non steam,prvi put cujem za njega iako sam u cs-u duugo:)
EDIT:Sto se banova uopste tice,postoje banovi kod kojih ne pomaze reset modema;)A steam ban je totalno nesto drugo,tu se banuje nalog;)

Sever sa KGB hostinga... non steam 212.200.163.181:27094. Igram na njemu iz jednog jedinog razloga sto je AWP snajper zabranjen. E sad sto su me banovali, ima vise razloga dva puta zbog prevelikog skora i jedanput sto sam admina ubio 5x za redom sa sa head shotom. Na de_dust i de_aztec_0 (i ostali azteci) kad se krecu kanalom ja im vidim samo noge a oni meme ne vide, nisanim malo vise sa famasom i olesim ih ko kerove i oni odma ovo ono citer, i dobijem ban. Vidim lik se sakrijo iza kutije i nema gde da bezi, ja pucam po kutiji i ubijem ga kad ostali opet ovo ono citer, i dobijem ban. Opet admina zveknem 5x u glavu sa famasom i on me banuje, do duse na pola sata ali ocigledno je iz obesti.

Sto se tice oruzija koje sam koristio, to je FAMAS, strasno los u primarnom modu paljbe, Head Shot masina u sekundarnom modu (burst). Dogadjalo mi se da ubijem pet likova po partiji sa HS i odma me optuze za cheat. Mislim kako treba da igram? Da zaginem 50 puta i ubijem 10 likova?
 
Poslednja izmena:
@Dimke
Taj Fubar server je non steam, tako da ce raditi
Sto se tiche steama, kad dobijesh ban, dobijesh ga na steam_id, sto samo admin servera moze skinuti ...

ps evo juche se bash otvorio novi GM server (steam)
IP adresa servera je 77.105.36.100:27026
 
Poslednja izmena:
@Dimke
Taj Fubar server je non steam, tako da ce raditi
Sto se tiche steama, kad dobijesh ban, dobijesh ga na steam_id, sto samo admin servera moze skinuti ...

Eee, na našem CSS non-steam serveru postoji steam emulator koji generiše unikatan steam id za non-steam klijente (radi na principu hardverskog bana), dok steam klijente banuje normalno...Evo primer http://forum.metrohive.net/viewtopic.php?f=6&t=124 :D
Na to je Dimkec mislio, ali ne znam da li postoji nešto slično i za 1.6....
 
Poslednja izmena:
Iskreno nemam pojma za tako nesto... ali inace umam da popijem ban na nekim serverima iz nepoznatih razloga...Samo restart modem i opet mozesh uci opet.Steam naravno drugacije funksionise
 
Danas mi je prekipelo, doslo mi je da prestanem da igram CS za vek vekova! Kakav je to admin koji ne moze da razluci izmedju skilla i cheata? Naslazem ih sestoricu sa famasom (cetri head shota) i bez ikakvog pitanja dobijem ban. Mislim cist bezobrazluk.

Eee, na našem CSS non-steam serveru postoji steam emulator koji generiše unikatan steam id za non-steam klijente (radi na principu hardverskog bana), dok steam klijente banuje normalno...Evo primer http://forum.metrohive.net/viewtopic.php?f=6&t=124 :D
Na to je Dimkec mislio, ali ne znam da li postoji nešto slično i za 1.6....

Postoji tako neko resenje i za CS 1.6 ali se moze vrlo lako zaobici. Reinstal windowsa i stvar resena.
 
Poslednja izmena:
To je zato sto igrash na nekim njub serverima :)
Svrati na kgb, admin ekipa je sjajna i iskusna :D
 
To je zato sto igrash na nekim njub serverima :)
Svrati na kgb, admin ekipa je sjajna i iskusna :D

Yeah right! Lakse je uci u USA bez pasosa nego na neki KGB server :S:. Alfa i Beta su 24/7 puni do vrha. Moracu da uplatim slot ako hocu da igram :smash:.
 
Poslednja izmena:
Ma ne zbog para...nego zbog kvaliteta igracha na prvom mestu...1000 din potroshish kako god okrenesh, i budi uveren da ako imash skill niko te necje banovati samo zato shto dajesh glave ;)
 
@ RAMA:
Mislim da sam negde video da postoji fora da se ti emulatori zaobilaze i to relativno lako,ali nisam siguran,ne smem da tvrdim,mada opet kazem,sve mi nekako u glavi stoji to:/
Zna se koji su serveri u Srbiji dobri,ima ih 3-4.
Mlaki,ne mora reinstall windowsa,postoji resenje koje traje 5min,ali necu ga otkrivati zbog zloupotrebe.Sto se tice admina na nasim serverima,mislim da je sve jasno ako kazem da se admin na nekim serverima moze i kupiti?!:D Sve su to klinci,bas bas klinci,kojima je sve u zviotu da budu admin,a CS igraju 2 meseca.No,krastavac,samo izbegavas takve servere i to je sve;)
A da,cw rulz:D
 
Vrh Dno