Šta je novo?

Counter Strike 1.6 Problem

Mulahmic

Slavan
Učlanjen(a)
12.01.2009
Poruke
172
Poena
320
Pozdrav. Reinstalirao sam sistem i imam problem sa Counter Strike 1.6 rezolucijom. Tj. kada postavim rezoluciju 800*600 dobijam one crne trake sa strane. Kada podesim na Wide sve je bez problema ali sam navikao da igram na Normal rezoluciji. Na ATIjevim grafickim karticama nemam taj problem pa predpostavljam da je to problem sa nekim podesavanjem u Nvidia control Panel pa ako neko ima ideju kako da resim problem bio bih mu zahvalan.
 
mozda mozes da koristis fullscreen parametar ili strech za pokretanje igre, ali u principu je to malo glupo. zasto bi razvlacio 4:3 rezoluciju na wide ako vec mozes da igras u pravoj wide rezoluciji. mada je meni oduvek izgledalo isto kako god da namestim
 
mozda mozes da koristis fullscreen parametar ili strech za pokretanje igre, ali u principu je to malo glupo. zasto bi razvlacio 4:3 rezoluciju na wide ako vec mozes da igras u pravoj wide rezoluciji. mada je meni oduvek izgledalo isto kako god da namestim

Ne znam zasto, ali nije isto. Resio sam problem na malo tezi nacin :) Instalirao stariji drajver, i rucno upisivao custom display resolution u nVidia control panel. Mada bi trebalo da ima prostiji nacin.
 
ja takav problem resim preko monitora.imas ona podesavanja preko tastera na samom monioru i mozes da razvuces slike gore i dole.kod mene je to h-size i v-size
 
Nazad
Vrh Dno