Šta je novo?

Corsair HX620W - on/off prekidac na napajanju

Hajzl

Čuven
Učlanjen(a)
25.03.2002
Poruke
543
Poena
620
...

Scenario: Radim na kompjuteru, idem van Beograda i odlucim da ga iskljucim i preko prekidaca na napajanju. Iskljucujem ali sam zaboravio da proverim nesto i cim prekidac na napajanju vratim na 1, racunar se odmah upali, bez pritiskanja dugmeta za paljenje. I tako u krug. Ukoliko ga ostavim na miru par minuta sa prekidacem na 0, moci cu ponovo normalno da ga upalim?

Da eliminisem plocu, probao sam i Chieftec 450W i taj problem se ne javlja.

Napajanje je staro nesto preko godinu dana ali radi kao zmaj, i ne bih voleo da se cimam za reklamaciju ako ne moram.

Koliko ovako nešto može biti zloćudno? To jest. šta da očekujem u vremenima koja dolaze...
 
Poneke novije ploce imaju u biosu opciju da se same upale kad im se povrati napajanje posle naglog gasenja ;)
 
Poneke novije ploce imaju u biosu opciju da se same upale kad im se povrati napajanje posle naglog gasenja ;)


Mislim da ova nema (bar ne meni neki smislen naziv za tu opciju) ali to i dalje ne objasnjava sto se to isto ne ponovo kada stavim drugo napajanje...
 
Ispostavilo se da Corsair i nisu neka napajanja. Meni vec drugo TX750 riknjava. Mozda je samo losa serija :) ...

pozd.
 
Ma to samo ti nemaš sreće :)
 
...

Restore on AC Power Loss ... ako se mislilo na ovo, no that's not it.
 
Nazad
Vrh Dno