Šta je novo?

COOLPAD F1

Citiram Dakoka sa drugog foruma

Vidi da li nude Google play i root za Coolpad F1
S "originalnim" softverom 015 mislim da zeza OTA update i data plan
Vidi nude li novije verzije 029 ili 036 - tamo nema problema

Dakle, tražiti da urade root, ubace googleplay i da verzija bude 029 ili 036?
 
Je li probao tko KitKat :)
 
Cek cek, ti nisi?! :) Kad sam video da je post tvoj, ocekivao sam da si probao kk i sad javljas utiske, a ti: Jel probao neko? :) :D :)
 
pa mislim, ubi nas ovde kako je formula 1 prva na svetu dobila kk, pa kako je to velicanstveni poduhvat, i na kraju jel probao neko?
 
Malo je zajebano na godišnjem i daleko od civilizacije prevodit kineski i
flešat romove bez pomoci wifija, USB kabela i onog što visi na
suprotnom kraju.
Ali što ste otrovni...
:D
 
Poslednja izmena:
Ja da sam na godisnjem boleo bi me k za forum i romove.. Odmaraj covece :)
 
Uglavnom sam odmoren pa mi odmor i nije
neki odmor :D
 
Jesu obe kartice mikro sim?
 
Coolpad mi je na carini, neverovatno da mu je 4 dana samo trebalo do Srbije. Nadam se da ce goveda da odrade brzo posao i puste fon.
 
Ko da je bitno koliko ce da lezi, vaznije je koliko ce da kosta.
Javi kako si prosao.
 
Samo da javim da je telefon prosao carinu instantno :D dakle 4 dana put, juce dosao i danas vec pusten sa carine. Neverovatno, koliko vec narucujem ovako brzo nikad nije bilo. Javim sutra kolika je steta :)
 
Kad god mi je paket odmah prošao carinu nije bilo dodatnih troškova. Držim ti palčeve.
 
ako je prosao bez carine pisi sta ti je kinez napisao na paketu :D
 
Dogovorio sam se sa kineskinjom da bude gaming console od 45$.
Al nije do toga posto je drugaru isto juce stigao tablet i isto carina pustila kad i meni. Tako da smo uboli dobar dan izgleda
 
Coolpad mi je na carini, neverovatno da mu je 4 dana samo trebalo do Srbije. Nadam se da ce goveda da odrade brzo posao i puste fon.
I meni je brzo stigao, za desetak dana sa sve carinom, ali ti si postigao rekord :D. Meni su naplatili 3300, inace zivim u Novom Pazaru pa mi je Beogradska carina carinila paket. Doduse to je bilo pre dva meseca, kada je ono Vucic hvalio carinu za popunu budzeta :D. Obavezno javi kako si prosao, bas me interesuje, mozda porucim jos neki telefon uskoro...
 
Uzimaj slobodno prodavac fantacy proveren, cepaj :) ne brini se za to koja je verzija siguran sam da je multi verzija, cepaj.
Eno ispod imas i jednog srbina koji je kupio.
Inače je i najpovoljniji, ali trenutno akciju ima BlackPeach, pa sam mislio kod njih da kupim.
 
Bogme jeste, da imam kupone, uzo bi 2 kom.
 
Da zanimljiva ponuda svakako.
 
Kupih ga za 115 evra kod BlackPeacha, Mofo futrolu kod Banggooda, jer je jeftinije.
 
Stigao fon, 808din carine, nisu ni otvarali paket :)
 
Kupio sam kod blackpeach sa nillkin case, srebrni i kuponom 15$ platio sam 118€ ,odlična ponuda
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno