Šta je novo?

Company Of Heroes Opposing Fronts!

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Upravo ga kupujem...6.3GB...:D
 
I ja, ali će sada da bude brisanje teme :d
 
Zasto brisanje? Mozda ga kupuje sa Direct2Drive...
 
Ja imam oreginal, betu :d. Dodali su smenu dana i noci, kisu, sunce i to sve utice na bitku, nove armije su Britanci i Panzer elite, prvi su specijalizovani za ukopavanje i utvrdjivanje svega i svacega, dok su panzer elite visko mobilini sa jakim oklopom i najjacim Tenk-lovcem u WW2 Jagdpanther-om.

Gameplay balas je dosta izmenjen, tako da su i prve dve armije ( Ameri i Wermaht ) dobili izmene, npr Blitzkrieg doktrina kod Nemaca nema vise opciju da pozove dva Tigra u bitku, nego samo 1 ( :cuss: :p ) ima jos tona nekih izmena.

Sve u svemu vidimo se na Hamachiju :D

@Joviland

Aj baci mi na PM gde si ga kupio :D
 
Cekaj bre, ja vidim da za Opposing Fronts vec ima patch... WTF... Really Sloppy Work?
 
Imali su dosta problema sa stabilnoscu mreze u COH:OF, ali non stop daju nove gameplay balans
peceve.

Edit: Nasao sam je po povoljnoj ceni :)
 
Poslednja izmena:
pa kad je igra izasla, ma ja bi uzeo original, za ovu igru se isplati pljunuti kesh
 
Moja kupovina je dosla do nekih 37%, ocekujem celokupnu isporuku u narednih 10h :)
 
Pa valjda da se ne bi otvoreno pricalo o pirateriji, jer to nije dozvoljeno, zar ne?

Ne shvatam poentu price da uopste nesto skidas od igara, alo bre... Kao kad bih pisao, sedim u gacama go do pojasa i igram COH... WTF? Pokrecem setup, biram particiju, cekam da se instalira, pa onda sledeci post, ima 12.454 fajlova koji treba da se iskopiraju, sada sam na 7.455, eeeej :S:
 
Poslednja izmena:
da ali nismo znali da li je fejk , kojom brzinom se kupuje i slichno... goransteine opusti se :) ljude uhvatila euforija sta tu ima lose


patch je oko 140 mb tu sam negde na 57% :d
 
Zasto uopste "kupujete" ovu verziju kad je "Dolly the Sheep"? Strpljenje je vrlina.
 
eh ti i tvoj gtx :d
 
mene zanima dal ako instaliram prvo coh, pa coh:eek:f u visti, da li su oba naslova dx10, tj da li se na vanillu dodaje dx10 patch? Dalje, da li ima ikakve svrhe instalirati oba, ili su potpuno 2 nezavisna naslova (znam da rade jedan bez drugog, ali sam procitao na nekim sajtovima da postoje neke prednosti zajednice instalacije)
 
Koliko ja znam jedine prednosti su u multiplayeru, ako imas CoH moci ces da biras i Nemce i Amere+ove 2 vojske koje se dolaze u Opposing Frontsu, a a ko nemas prvi CoH neces moci da igras sa 2 "stare" vojske. I naravno neces moci kampanju da igras
 
To stoji za MP, ako nemash vCOH nista od prve dve armije, a promenili su dosta balans u njima tako da se gameplay izmenio, po meni definitvno vredi imati oba.
igra radi i bez prvog dela ima 8.2 gb ima kampanja samo je sa nemcima dodate dve nove market garden i liberation of cean. invazija na normandiju je zakljucana a to je verovatno prvi deo kad se odigraju ove nove kampanje. Isti je fazon ko i prvi deo samo sad iz nemacke perspektive izgleda interesantno. kad odigram par misija javljam utiske.
 
niko mi nije odgovorio na deo pitanja dal je instaliranjem vanile pa onda of-a i vanila dx10, ili mora zasebno da se patchuje za dx10 features
 
Je l' ima neko problema sa performansama, na onom perf. testu prosecno dobijam 53fps ali igra uzasno secka, prakticno neigrivo???
Sad skidam patch pa ce mozda on da popraviti stvar...
 
Poslednja izmena:
Nista ovaj patch nije pomogao, kad krenu veci okrsaji pada fps poprilicno, definitivno ovo je zahtevnije od prvog dela samo ne znam na koju foru kada izgleda isto
 
takodje! Imam jednu pretpostavku, al boga pitaj da li je tacno, milsim da je optimizovana za dual core igra, mnogo vise nego original. Jer kada se pauzira igra, grafika sjajno renderuje sve, ali u akciji mislim da se gusi proc. proracunima, neamm drugo objasnjenje. Znacajno losije mi radi na isto "zahtevnim" scenama kao original
 
al da li of sam patchuje igru na 1.7x ili bash mora patch ?:)
 
Nazad
Vrh Dno