Šta je novo?

Comodo IS + AVG 2011 IS

ciciban

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2002
Poruke
943
Poena
620
Da li ova dva security programa mogu da rade zajedno, bez problema, a uz to da daju i veću sigurnost, odnosno, zaštitu? Na prvi pogled mi se čini da ne smetaju jedan drugom...
 
Samo ces praviti vise stete nego koristi... Kakav ce to pakao da bude za masinu kad ih ukombinujes :mad:
 
ne treba ti nijedan

Tu kombinaciju bi na Windowsu baš voleo da vidim....

Dajem 48 sati da se neće upecati nešto


Lično mi je bolji Comodo - AVG mi je dosta propuštao. Nikako zajedno - antivirusni softver se nikad ne instalira zajedno (ja čak izbegavam i da imam u isto vreme antivirus + antispyware, već ovaj drugi instaliram samo za potrebe skeniranja)
 
ja kuci nemam nijedan vec mjesecima ..samo sam dva-tri puta mbam pustio i nije nasao nista ..a antivirusi inace pustaju u prosjeku nekih 35-40% virusa real-time skeniranjem, i to oni najbolji
 
ja kuci nemam nijedan vec mjesecima ..samo sam dva-tri puta mbam pustio i nije nasao nista ..a antivirusi inace pustaju u prosjeku nekih 35-40% virusa real-time skeniranjem, i to oni najbolji

A sta ce ti kocnice na automobilu? Pa ne trebaju ti, skini pod pa koci nogama.

Kao sto je rekao Ex, da si na nekom drugom sistemu pored windowsa pa da te covek razume. Prekontrolisao bih ja sistem da sam na tvom mestu, veruj mi opekao sam se na takve izjave kao sto je tvoja vise puta.
 
ja kuci nemam nijedan vec mjesecima ..samo sam dva-tri puta mbam pustio i nije nasao nista ..a antivirusi inace pustaju u prosjeku nekih 35-40% virusa real-time skeniranjem, i to oni najbolji

Antivirus te stiti od virusa, antimalware ne. Uleti li ti jedan virus, videces sta ce da ti napravi sa fajlovima na kompu, na svim particijama.
Postoji ogromna razlika izmedju trojanaca, crva spyware i virusa, ogromna razlika.
 
Poslednja izmena:
i nista od toga nemam, sem cookie pokoji ...a koristim ga tako mjesecima, kao sto navedoh gore ..samo ne treba ic na bezobrazne sajtove i pazit flesku od koga stavljas u komp
 
Lično sam gledao kako na sveže instaliran OS naleću IP napadi sa raznih adresa (Kina, Rusija), verovatno nasumično izabrani, tako da neki antivirus sa pristojnim firewall-om apsolutno mora da egzistira na kompjuteru koji izlazi na net.
 
i nista od toga nemam, sem cookie pokoji ...a koristim ga tako mjesecima, kao sto navedoh gore ..samo ne treba ic na bezobrazne sajtove i pazit flesku od koga stavljas u komp

Pre par meseci sam imao problem sa grafikom. Kako bih eliminisao faktor OS instalirao sam na PC WinXP. Trebalo mi je samo da testiram grafiku. Iskljucivo sam drajvere instalirao i drajver za grafiku. Nakon prvog restarta (neophodan zbog instalacije) racunara sistem mi je u potpunosti bio pod kontrolom virusa. Task manager blokiran, administratorski nalog zakljucan itd... Zaprepastio sam se, a totalno sam paranoik sto se zastite i privatnosti tice (non stop mi rade av + fw na svim masinama). Samo jednom sam odstupio od svojih principa i opekao se (potencijalna usteda par minuta me kostala par sati).

Srusio sam sistem, iscupao LAN kabl koji vodi od rutera, instalirao drajvere pa antivirus pa ustekao LAN kabl i sve je proslo ok.
 
Nazad
Vrh Dno