Šta je novo?

Commodore 65 na prodaju na ebay

mige

Slavan
Učlanjen(a)
17.09.2005
Poruke
2,651
Poena
390
Ako ima neki nostalgicar koji jos nije prezalio sto C65 nije ugledao svetlost dana , ovo je jedinstvena prilika da isti nabavi na ebay. Aukcija se zavrsava 27.decembra.

Evo fotki makine:

c651.jpg


c654.jpg


c656.jpg


c653.jpg


c657.jpg


c659.jpg


c6510.jpg


c658.jpg




http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330387963783&thin=0
 
Poslednja izmena:
Za cenu po kojoj ce se ovo prodati mozes garant da kupis bembaru....
 
Može bembara ali isto godište ko taj prototop C65 :d
 
Manji je posle trosak od bmw-a iz 90-e ...
 
Pa ništa, i to sigurno manje košta nego bregasta za 318-icu sa početka devedesetih :)
 
Kako nema zime ,vis bre kolki sneg :p
 
Jos nije presla cena 3k eura.
 
poklanjam ja odlicno ocuvan commodore 64 (famozna tastatura sa kasetofonom)! i mnogo igrica na kasetama (presnimljene originalne kasete Idola, Brejkersa i drugih zbog igrica).......
ko je voljan da dodje po to nek se javi na pm. Hehe
 
Digo bi se al nebi tako osto :>
 
I ode za 6060EUR.
Al najjace mi je sto se tri lika preganjaju zadnjih 10minuta i natezu cifru malo po malo...i zadnji sekund se pojavi lik i gospodin covek ih sve ispali :D :D :D
Najbolja taktika...cutis i ne pojavljujes se do samog kraja. I ja sam tako na limundu par puta (al za mnooooogo manje pare :)) pa me ljudi psovali.
 
I ode za 6060EUR.
Al najjace mi je sto se tri lika preganjaju zadnjih 10minuta i natezu cifru malo po malo...i zadnji sekund se pojavi lik i gospodin covek ih sve ispali :D :D :D
Najbolja taktika...cutis i ne pojavljujes se do samog kraja. I ja sam tako na limundu par puta (al za mnooooogo manje pare :)) pa me ljudi psovali.

Ma to nema veze, jedino shto je bitno je koliko bi ti para dao za tu stvar. Mogao je da se pojavi i peti chovek koji bi dao 7000 ili osmi koji bi dao 10000, ali takav ochigledno ne postoji, odnosno nije video tu aukciju jer je prodato jeftinije :)
 
Ma jasno je to - covek stavi max ponudu recimo 7000 i da sam e-bay biduje umesto njega u poslednje 2 sekunde (valjda moze tad) i to je to. Radi svoj posao i ne razmislja - samo dobije obavestenje da je pobedio. Samo treba imati pare za tako nesto :)

Ali svejedno mi je extra smesno kad vidim da se ljudi natezu (a na limundu mogu da kazem i ciganisu za po 20-50dinara) misleci da ce to uzeti i neko ih zezne na finishu.:)
Doduse to su meni radili par puta kada smo uzimali sa ebay-a i tada nije smesno.
 
Poslednja izmena:
Ma zavisi kako kad, nekad mozes da kupis nesto i za male pare a da te niko ne zahebe...
 
6060eur, wow, vredno respecta:) Verovali ili ne, vise sam se izigrao tada na c64 nego na sadasnjim digitalnim-virtuelnim masinama.
 
Nazad
Vrh Dno