Šta je novo?

Commodore 64, cena

ferdinand62

Slavan
Učlanjen(a)
18.08.2007
Poruke
27
Poena
304
Cao svima,ima moj brat, ne znam gde je iskopao,ocuvan Commodore 64,sa kasetofonom i kablovima,nema nijednu kasetu sa igrama,vredi li cemu to,za koliko bi moglo da se utopi?:smash:
 
Bolje neka ga ostavi kao raritet...Ja trenutno imam Spektrum 48K kao i gore pomenuti Comodore....Za koju deceniju vredece bogatstvo ::d
 
jedan je otisao za 1500 a i drugi prodat po slicnoj ceni na aukcijama
 
sta 1500 ? evra? :d
 
pa naravno ljudi DINARI....ccc... ko sto rece neko gore ja ga imam i TESTAMENTOM cu ga zavestati svojim unucima :) .... ako ga prodaju odrecu ih se... i to imam i kutiju neostecenu za njega 100 % radi.. pravimo povremeno sedeljke pa se setimo stare dobre '88 i '89 ...ah kakva su samo to vremena bila... LM NE DAM I NE PRODAJEM :)
 
Offtopic: jel zna neko gde da nadjem Amigu 500 ili 1200?
 
Sto ne svratis na NBGD buvljak? Ja isto trazim bilo sta od Amiga, ali jako tesko se nalazi ovako po oglasima....
 
ovde u sapcu,
cetvrtkom na buvljaku sam vidjao
amige, da da mnozina, lik i ne zna sta prodaje
"kaze daj nesto da ne bacim" :D .
 
I jesi bar pitao za cenu?
 
ovde u sapcu,
cetvrtkom na buvljaku sam vidjao
amige, da da mnozina, lik i ne zna sta prodaje
"kaze daj nesto da ne bacim" :D .

koje amige, sta si vidjao ?
jel prodaju i nesto jos od opreme ponekad, npr joystike za amigu, ili c64 ?
 
koje amige sad se ne secam, ali mislim da je bilo amiga 500 i jedna amiga 1200.
cena? pa dao bi on to za 100/200 din.
od opreme sam video joystike za amigu kao i za c64
i disk drajv za c64, kasetofone (masa), kao i same debeljke i one mrsave c64.
 
Poslednja izmena:
koje amige sad se ne secam, ali mislim da je bilo amiga 500 i jedna amiga 1200.
cena? pa dao bi on to za 100/200 din.
od opreme sam video joystike za amigu kao i za c64
i disk drajv za c64, kasetofone (masa), kao i same debeljke i one mrsave c64.

odlicno, ja sam zainteresovan za jednu a500, + joy (vise komada i mis), ajde ako ides da ti ostavim moj mob tel, ostavi mi svoj mob na pm, ja te ubacim u imenik, i nekada kada vidis tako nesto samo me cimnes na mob,ja te zovnem i kazes mi na sta si naleteo, pa ako nije neki trosak kupi mi ja ti platim sve i za tvoj trud :D
Malo mi je glupo da te cimam, ali ako budes nekad imao volje extra, ne nazlai se svaki dan tako nesto.
:wave:
 
A gde se tačno nalazi taj buvljak u Šapcu?
 
Meni treba kasetofon i disk jedinica za Commodore 64, pa ako neko ima na prodaju, neka me kontaktira na PM.
 
odlicno, ja sam zainteresovan za jednu a500, + joy (vise komada i mis), ajde ako ides da ti ostavim moj mob tel, ostavi mi svoj mob na pm, ja te ubacim u imenik, i nekada kada vidis tako nesto samo me cimnes na mob,ja te zovnem i kazes mi na sta si naleteo, pa ako nije neki trosak kupi mi ja ti platim sve i za tvoj trud :D
Malo mi je glupo da te cimam, ali ako budes nekad imao volje extra, ne nazlai se svaki dan tako nesto.
:wave:
ok nije frka,
u cetvrtak treba da idem
pa cu videti sta se nudi.

A gde se tačno nalazi taj buvljak u Šapcu?
koliko dobro poznajes Sabac?
nalazi se kod stocne pijace na putu za Bogatic,
ili kada ides od nove robne kuce drugo skretanje desno,
i onda ide velika krivina na levo i odmah kada izadjes iz
te krivine sa desne strane.
 
Ako nekom treba C64 sa originalnim kasetofonom, nek se javi na PM. Ne radi mu Home/Clr dugme, ostalo radi.
 
Ako neko ima plocu za C64 'debeljka' ili za onog 'tankog' (neispravan mi je CIA čip i možda još jedan) molim da mi se javi na PM.

Hvala. :wave:
 
Ja sam nekad chesto ishao u Shabac ali nisam posecivao taj buvljak (Niti znam da ga ima)
Moje pitanje bi bilo odakle tom choveku tolike Amige? To nisu chista posla :D
 
Iz kontejnera? Jedna poznanica je bacila dva Commodore-a 64 sa sve disk jedinicama i monitorima pre koju godinu jer nije imala mesta u ormanu.
 
Ja stvarno ne mogu da se petljam sa tim likovima po buvljacima, javljajte ako ima nesto "normalno" :)
 
...ah kakva su samo to vremena bila... LM NE DAM I NE PRODAJEM :)

Pre nekoliko godina sam hteo da poklonim C64 sestricu, pa sam uzeo da napisem uputstvo i od kog do kog broja na kasetofonu je koja igrica. Elem, posle par isprobanih igrica "zakljucio sam" da je sestric jos uvek mali :D

Ali, ako neko u sledecih 24h ponudi 200 EUR, dacu ga sa sve igricama i istampanim uputstvom i spiskom igara :d

Sto se buvljaka tice, ima mnogo brand krsheva, i plastika se moze lako oprati, ali je pitanje koliko je sve to ispravno...
 
Ja stvarno ne mogu da se petljam sa tim likovima po buvljacima, javljajte ako ima nesto "normalno" :)

Ni ja ne volim buvljake, al sta da se radi (Da kopamo po kontejnerima necemo )
a vecina njih ih dobavlja ili preko buvljaka - ili razmenom preko neta.
 
Ma plastika nije bitna bitnija je recimo elektronika ali ako se nabavi po povoljnoj ceni uz malo truda se od par komada da kompletirati jedan ispravan.
 
Imam ja C64 debeljka, ali mislim da nesto ne radi. Jel neko od vas to popravlja?:banana:
 
Iz kontejnera? Jedna poznanica je bacila dva Commodore-a 64 sa sve disk jedinicama i monitorima pre koju godinu jer nije imala mesta u ormanu.


AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa što ne dade nama. Šta bih ja dao da sa svojim sinom (ovim stariji, mladji je još mnogo mali) sednem ispred TVa i da mu pustim ManicMiner, Pole Position, Scalextric, Quasimodo... suze bi mi pošle, garant....
 
Vrh Dno