Šta je novo?

colin 2005 problem

Ma puca zato sto je uzas.. ;) Nabavi RBR pa uzivaj u rally voznji..
 
meni je pucao samo kad sam hteo da podesim auto, ali za to ima crashfix tezak par kilobajta. ne znam na kakvo pucanje mislis?
 
pa kad startujem npr stage ili reli koja god kola ili stazu posle nekog vremena zamrzne i moram da restartujem komp.na bilo kojoj stazi i sa bilo kojim automobilom se dešava isto
 
Ne puca... nijednom i ni u kojoj situaciji.
 
da nije do karte?ja imam asus 9550ge/td a vi?
 
meni je pucao na tri masine
barton2.5 ati9600 club3D
celeronD 2.8 nvidia6600 club3D
PIV3.0 nevida6600GT club3D
skines patch i sve je ok
neko je vec gora napomenuo
 
meni nije nista pucalo pri igranju sa 9600 XT
 
Meni puca za Colina, kad sam video koji je to krsh, nostalgicno se setim dvojke :)
 
i opet bolje je ono, losije je ovo ako decko hoce da igra pomenutu igru pomozite mu nemojte da pisete gluposti nevezane za temu, imao sam i ja problema ali fora je u jednom fix fajlu i ne smes imati neku verziju nera 6.0.....pise na sajtu ne znam napamet lepo idi na www.codemasters.co.uk/colinmcrae2005/ i skini sta treba GL :D :D :D
 
Agr3ssor je napisao(la):
i opet bolje je ono, losije je ovo ako decko hoce da igra pomenutu igru pomozite mu nemojte da pisete gluposti nevezane za temu, imao sam i ja problema ali fora je u jednom fix fajlu i ne smes imati neku verziju nera 6.0.....pise na sajtu ne znam napamet lepo idi na www.codemasters.co.uk/colinmcrae2005/ i skini sta treba GL :D :D :D

a da tražim na forumu ili negde drugde?
 
ljudi, shvatite da originalna verzija nema nikakvih problema sa nestabilnoscu.
 
Nazad
Vrh Dno