Šta je novo?

CoD: Modern Warfare 2

radi u lanu, evo upravo smo pichili :)

a ti navedeni problemi su i na original iwnetu normalna pojava :) kad se samo setim nerviranja, zato ga nisam ni upalio od februara..




problem je u tome sto host moze da mrlja po konfizima i da napravi server mod kakav hoce (upao sam bio na neki alien vs predator mod), a to onda i tebi izmeni config, ili u gorem slucaju kao tebi sve pokvari :) zato je preporucljivo backupovati stats (sto je doduse vazilo i u codu4)

a inace su najavili da ce score biti resetovan kada implementiraju sve feature koje su planirali, i da ce tada da banuju za level hack, do tad je level hack dozvoljen pa mozes s tim da povratis kako je bilo.


a evo kako ce izgledati "dedicated serveri", tj dedicated hostovi: http://www.youtube.com/watch?v=uQZyJ4Evx0k

A gde se nalazi status da znam sledeci put?
 
Ljudi imam problema sa ovom igrom izbaci mi error i izbaci me iz igre tamo kod one misije sa camcima?
Verzija SKIDROW.
Dal zna neko resenje?
 
Poslednja izmena:
COD map packs surpass 20m sales

More than 20 million Call of Duty map packs have been sold, Activision has announced.

The milestone was passed during the quarter ending 30 June 2010.

Note: these map packs span all Call of Duty games, not just Modern Warfare 2.

We can only imagine the income from 20 million map packs at 1200 Microsoft Points/£11. Why, that's enough for Activision boss Bobby Kotick to buy a personal jet of his own with.

The most recent Call of Duty map pack was the Resurgence Pack for Modern Warfare 2. Eurogamer put a score on it.

The Call of Duty franchise will grow again on 9th November with Black Ops. That's in development for PC, PS3 and Xbox 360.

However, the path to unbridled success will be clogged by the dirty treads of Medal of Honor, which returns to being this October.

...
 
bobby.jpg



:)
 
nego, ja sam skontao da mi ova igra lezi na hardu mesecima, vredi li je instalirati zbog sp ili da brisem odma?

modern warfare kec mi i nije bio nesto.
 
stigao sam do 30-og level-a na MP i sada mi vise ne dodaje XP poene...

bem mu sve,igrao sam jedno 10 sati sigurno...

moze li ovo da se popravi nekako,a da ne moram da resetujem profil?
 
alter
 
Da li posotji nacin da se igra pokrene i igra bez Steama? Znaci imam original, hocu da igram originalnim IW serverima, ali bih voleo da Steam bude upaljen na drugom kompu. Ili jos bolje pitanje, kako igrati MW2 i BC2 odjednom, na 2 kompjutera?
 
Da li posotji nacin da se igra pokrene i igra bez Steama? Znaci imam original, hocu da igram originalnim IW serverima, ali bih voleo da Steam bude upaljen na drugom kompu. Ili jos bolje pitanje, kako igrati MW2 i BC2 odjednom, na 2 kompjutera?

Moras da budes ulogovan na steam account na kome je mw2, da bi ga igrao.

Ako su bc2 i mw2 na istom accountu, ne mozes da ih igras na 2 kompa u isto vreme.
 
Problem je sto sam igrao BC2 bez steama dok je drug igrao MW2 na drugom kompu, a sad posle reinstalacije sistema, loguje se stalno i ne znam kako da iskljucim :wall:. Moguce je 100%, provereno je, samo ne znam kako, a i kada trazim na netu, izbacuje mi piratska resenja bez Steama :S:...
 
Problem je sto sam igrao BC2 bez steama dok je drug igrao MW2 na drugom kompu, a sad posle reinstalacije sistema, loguje se stalno i ne znam kako da iskljucim :wall:. Moguce je 100%, provereno je, samo ne znam kako, a i kada trazim na netu, izbacuje mi piratska resenja bez Steama :S:...

MW2 ne mozes da pokrenes bez stima, jer je steamworks igra.

Dok BC2 mozes, i to na sledeci nacin:
1.Vidis u steamu koji ti je Cd-key za igru(u steamu, desni klik na igru pa view game CD key)
2. Downloadujes EADM (http://www.filehippo.com/download_ea_download_manager/)
3.U njega uneses key, i downloadujes non-steam verziju igre

Javi jesi uspeo...:)
 
Kako podesiti na huawei-u 520c ,da nat bude otvoren u CoD MW2? Nigde ne nadjoh objasnjenje za ovaj ruter.
 
Zna li neko gde se u igri nalazi config.cfg file?
 
Nazad
Vrh Dno