Šta je novo?

COD 2-Problem sa pingom?

gurabija(yu)

Slavan
Učlanjen(a)
28.05.2007
Poruke
373
Poena
319
Da li neko mozda zna kako da se resim problema sa pingom u COD2, ranije nisam imao problem, sa tim, ali kada sam ponovo uradio sistem, ping mi ide do neverovatne vrednosti, i varira.
Inace imam ADSL brzine 256 kbps-EUNETOV?

:crash:
 
256 na adsl ima upload 64 što je malo za COD. Uzmi veći paket.
 
Da uzmi jaci paket... mislim da ce ti paket 512k sa 128k uploada biti dovoljan... uh al bi ja sad picio cod... al nemoze moj wireles ki lud lag i ping se navrzli... cak i original kljuc imam al krastavac... sta da se radi... za vreme sbb lige doslo mi je jednom da bacim onaj AP kroz prozor... sta moze da ti napravi veliki ping i lag...:-devil-: :-devil-: hahahah
 
Poslednja izmena:
JA imam paket 384 i COD2 radi odlicno:banana:
 
Da li neko mozda zna kako da se resim problema sa pingom u COD2, ranije nisam imao problem, sa tim, ali kada sam ponovo uradio sistem, ping mi ide do neverovatne vrednosti, i varira.
Inace imam ADSL brzine 256 kbps-EUNETOV?

:crash:

Da li si probao da podesis opcije sto se ticu brzine protoka u mrezi? Takodje potrazi na netu komande za konzolu, mozda nadjes neka podesavanja.
 
Pa COD 2 nije bilo ni na kashicicu, a sada ima 5 komada u Platou po 2200 din.
Mada ja igram samo DOD. Igrao COD2 jedno vreme i nekako mi DOD bolji. Ima taj smek II svetskog rata (kao da si stvarno deo tog rata), neprevazidjen rag-dol, mape su brutalno i inteligentno napravljene, muzika je nenad****va. Treba ti veliki upload. Znaci veci paket.
 
Poslednja izmena:
U pravu si sto se tice DOD-a, ja sam ranije sa drugarima isao u igraonicu Deus, u starom Merkatoru, pa smo se svake subote tabali izmedju sebe.
Mislim da je najstariji DOD najbolji.
 
Ја играм Cod2, кабловска 128/32 без икаквих проблема и пинг је око 50. Чак и док сам имао 64/32 на већини сервера нисам имао проблема.
 
U pravu si sto se tice DOD-a, ja sam ranije sa drugarima isao u igraonicu Deus, u starom Merkatoru, pa smo se svake subote tabali izmedju sebe.
Mislim da je najstariji DOD najbolji.

Ma dobre su i jedna i druga, ali stari DOD je ultra zajebana igra. Evo ja sa kolegama sa posla svaki petak cepam.
 
Nazad
Vrh Dno