Šta je novo?

Cmr2

  • Začetnik teme deki30
  • Datum pokretanja
D

deki30

Guest
Zdravo svima,

kada se u Colin-u otvara Pegeuot 205 ?


deki30
 
Koliko sam ja provalio samo uz pomoc sifara ili kad se predje cela igra na pro nivou ili slicno...
A Peugeot 205 je jedna od najboljih kochija u igri ako ne i najbolja;)
 
umesto imena vozaca ukucaj greatnews i allthebuttons ... otvorices sve staze i sve autice ;)

BTW. Za sve sifre ---> www.avault.com - verovatno najveca baza na netu..
 
sifra curryforme i kada legnes na rucnu imas da poletis!
Inace sifra za Turbo mod......
 
vlycos82 je napisao(la):
Koliko sam ja provalio samo uz pomoc sifara ili kad se predje cela igra na pro nivou ili slicno...
A Peugeot 205 je jedna od najboljih kochija u igri ako ne i najbolja;)

Najbolji je ali i najtezi za kontrolisanje...
 
Hvala, otvorio...

... sam sve aute. U pravu je filipenko, 205 je tezak za kontrolisanje...
Sta mislite , ja sam vec pitao, da li se sa volanom lakse
vozi uopste, a pogotovu 205 ?
Takodje, trazio sam gde mogu da kupim Thrustmaster volan ...
Sta mislite, ako vec nema njega, u klasi do 120,130 DM,
da li je najbolji Ligitech Formula GP bez FF?

Pozdrav

deki30
 
Ma potrebno je samo malo vise treninga i posle nijedna druga kola neces pozeleti da vozis osim tog. A sto se volana tice, nikako. Nemoguce je kontrolisati nijedan auto.
 
Re: Hvala, otvorio...

deki30 je napisao(la):
... sam sve aute. U pravu je filipenko, 205 je tezak za kontrolisanje...
Sta mislite , ja sam vec pitao, da li se sa volanom lakse
vozi uopste, a pogotovu 205 ?
Takodje, trazio sam gde mogu da kupim Thrustmaster volan ...
Sta mislite, ako vec nema njega, u klasi do 120,130 DM,
da li je najbolji Ligitech Formula GP bez FF?

Pozdrav

deki30


Nikako volan za CMR2...ne postoji bolji nacin kontrolisanja od tastature jer je igra bas bazirana na kontrolama specijalno pravljenim za tastaturu tako da budu sto realnija tj. da svaki auto odmah reaguje...
Inace naravno da kad ovladas sa 205 neces nista drugo voziti jer je najbrzi :D
P.S. od "regularnih" meni je manje vise najbolji Evo...ima boljih za asfalt ili za makadam ali evo je nekako najbolji u allroundu...Pozdrav:wave;
 
Re: Re: Hvala, otvorio...

filipenko je napisao(la):
Nikako volan za CMR2...ne postoji bolji nacin kontrolisanja od tastature jer je igra bas bazirana na kontrolama specijalno pravljenim za tastaturu tako da budu sto realnija tj. da svaki auto odmah reaguje...

Sasvim tacno;)
 
Bogami, ne mogu se sloziti sa vama! Meni je ipak Ford focus nekako najbolji u ovoj igri. A i nece valjda staviti ime igre Colinov rally (a on vozi focus), a da nije najbolji????

Mozda i gresim!

Pozdrav
 
Re: Re: Hvala, otvorio...

filipenko je napisao(la):
Nikako volan za CMR2...ne postoji bolji nacin kontrolisanja od tastature jer je igra bas bazirana na kontrolama specijalno pravljenim za tastaturu tako da budu sto realnija tj. da svaki auto odmah reaguje...
Potpuno netacno !
Mogucnost kontrole tastaturom se u voznjama stavlja samo reda radi, jer se normalno pretpostavlja da svaki korisnik ima tastaturu, a optimizuje se za naprednije korisnike, koji naravno imaju volane.
Kao sto sam vec napisao u jednom drugom thread-u na istu temu,stvar je i tehnicke prirode: tastatura je digitalna i moze znaci samo da daje impuls (1) ili ne (0).Volan je analogni uredjaj i moze znaci da kontolise i intenzitet komande.
Znaci,kad npr. hocete da skrenete desno u dugu krivinu od 30 stepeni,tastaturom samo mozete da date komandu desno i nemate kontrolu koliko ce kola skrenuti i kojom putanjom ce ici.Volanom mozete tacno da skrenete za 30 stepeni i da odrzavate zakrivljenje tockova dok ne izadjete iz krivine.Dakle o preciznosti voznje i mogucnosti kontrole kola ne vredi dalje pricati.Primena naprednijih tehnikama voznje, npr. power-slide-u, tkz. "scandinavian flick-u" i slicnih caka uz upotrebu tastature je prakticno mislena imenica.
E sad sto su se neki ovde navikli da voze tastaturom,to je vec druga stvar.To samo znaci da su dobri igraci i da bi sa volanom (kad bi se na njega navikli) postizali samo jos bolje rezultate.

O brzini reakcije: barem kad su USB volani u pitanju,ne vidim u cemu je problem, koliko mi se cini USB ima brzi transfer od PS2...
Barem u CMR-u, meni auto na komandu volanom tako brzo reaguje da cesto moram da smanjujem "steering" ili povecavam "dead-zone"...

O automobilima u igri: postignuti rezultati gotovo iskljucivo zavise od podesavanja a ne od vrste kola.Posto su prakticno svih sedam varijabilnih parametara u CMR-u medjuzavisna, mogucnosti podesavanja su beskrajna,a samo jedno je ONO PRAVO i kada se pronadje (ponekad i slucajno ;) ) onda su ta kola za tu stazu najbrza.
Umesto licitiranja koja su kola najbolja i koje je vreme ko postigao, bolje bi bilo da se ovde postuju optimalna podesavanja koje je neko pronasao za konkretnu stazu...
 
BigBoy je napisao(la):
Bogami, ne mogu se sloziti sa vama! Meni je ipak Ford focus nekako najbolji u ovoj igri. A i nece valjda staviti ime igre Colinov rally (a on vozi focus), a da nije najbolji????

Mozda i gresim!

Pozdrav
Gresis...ovaj gresis silno sine... Od serijskih vozila (bez sifara) najbolji je peugeot 206 a od "sifriranih" vozila najbolji je peugeot 205. Kad smo vec kod Focusa zanosi se u krivinama kao da ima 3.4 promila alkohola u krvi ...
 
vlycos82 je napisao(la):
Gresis...ovaj gresis silno sine... Od serijskih vozila (bez sifara) najbolji je peugeot 206 a od "sifriranih" vozila najbolji je peugeot 205. Kad smo vec kod Focusa zanosi se u krivinama kao da ima 3.4 promila alkohola u krvi ...


206 je najbolji kada se vozi shampionat, za sve staze ukupno, ali na asfaltu je najbrzi Seat Cordoba.
 
Meni licno najvise odgovara EVO6... 206 je najbolji za francusku, a cordoba za italiju...
 
Sta mislite...

... da li ce se CMR3 okrenuti volanima, ili ce biti kombinovano,
pa kako kome odgovara ?

Kada se ocekuje CMR3?

Pozdrav

deki30
 
Re: Sta mislite...

deki30 je napisao(la):
... da li ce se CMR3 okrenuti volanima, ili ce biti kombinovano,
pa kako kome odgovara ?

Kada se ocekuje CMR3?

Pozdrav

deki30


Pa, valjda bi trebalo najkasnije do jeseni da vidimo novi CMR.
 
Najbolji auto je Seat Cordoba,barem tako su u igrici napravili inace pogledajte www.cmr20.com pa onda idite na best times pa onda na italy 1,pogledajte 72 mesto 2:11.60,najbolje vreme mi je sa 205 gti 2:05:37 ali ga nisam igrao online...
Samo jedna stvar mi nije jasna kako ga turchin izvoza za 1:58.32...
 
Dr.SunRaiser je napisao(la):
Najbolji auto je Seat Cordoba,barem tako su u igrici napravili inace pogledajte www.cmr20.com pa onda idite na best times pa onda na italy 1,pogledajte 72 mesto 2:11.60,najbolje vreme mi je sa 205 gti 2:05:37 ali ga nisam igrao online...
Samo jedna stvar mi nije jasna kako ga turchin izvoza za 1:58.32...

Pa, mogli moj drugar i ja da se prijavimo sa rezultatima.
Italy 1 : - ja 2:07:86 ; Sasha 2:06:88 (bar tako kaze)
 
Što mislite dal bi se auti iz CMR 2 mogli exportati u neki 3D program pa im se dodati aus*****spojleri...?:D
 
Imas na net-u alternativnih skinova za CMR automobile koliko hoces.Postoji i program koji ih automatski instalira.
Ja npr. igram CMR2 sa gotovo svim promenjenim kolima, narocito su mnogo lepsi 2001 skinovi za 206-icu i Imprezzu, Seat Cordoba mi je sada Citroen Xara ili Hyudai Accent, EVO alternate mi je Skoda Octavia itd itd.
 
drapin je napisao(la):
Imas na net-u alternativnih skinova za CMR automobile koliko hoces.Postoji i program koji ih automatski instalira.
Ja npr. igram CMR2 sa gotovo svim promenjenim kolima, narocito su mnogo lepsi 2001 skinovi za 206-icu i Imprezzu, Seat Cordoba mi je sada Citroen Xara ili Hyudai Accent, EVO alternate mi je Skoda Octavia itd itd.


Sa kog sajta si skinuo automobile ??? SKODA, HYUNDAI , CITROEN ????
 
notax je napisao(la):
Pa, mogli moj drugar i ja da se prijavimo sa rezultatima.
Italy 1 : - ja 2:07:86 ; Sasha 2:06:88 (bar tako kaze)

Sa kojim kolima ti je to vreme?
 
Kralj ARTUR je napisao(la):
Sa kog sajta si skinuo automobile ??? SKODA, HYUNDAI , CITROEN ????
Pa ovako:
Najbolji sajt sa kojeg sam ja skidao sve je vlasnik redizajnirao i potpuno ga upropastio, barem za sada.Dobra fora je bila da su mu skinovi tj. teksture bile podeljene po kolima koje ce pojedina nova tekstura da zameni, sto je naravno olaksavalo odabir ('oces recimo da izbacis Cordobu, ajd da vidim cime sve mogu da je zamenim...).No mozda covek i sredi sajt jednog dana pa ga vredi imati i proveravati s vremena na vreme:
http://www.colin2.fr.fm/

Drugi koji nije los ali je malo haotican i ruzan je:
http://www.felzi.racesim.net/index1.html
Sa njega konkretno moze da se skine Colin McRae 2.0 Texture Manager, neophodan program za lako baratanje sa novim teksturama (ides pod "Diverse File")

Treci sajt koji je nov i izgleda najbolji, sa najvecom bazom svega sto je potrebno za Colina je:
http://cmrr2.autoklub.pl/index_GB.html
pa pod Download, pa uzivajte...

Da napomenem da postoji i kompletan nezvanicni patch koji sve zivo u Colinu aktuelizuje na 2001 godinu, tj. menjaju se imena vozaca i automobila u menijima,svi automobili dobijaju izgled iz 2001 sampionata, nove zvukove motora itd itd
BTW,kad smo vec kod modifikacija, a za one koji slucajno ne znaju, da jos pomenem i dva neophodna patch-a: onaj sto "ubija" oba dosadna intro filma pri podizanju igre i za one koji igraju iz "vozacke" perspektive onaj koji originalnu mlecno belicastu sofersajbnu pretvara u potpuno prozirnu.

Toliko da se zanimamo do izlaska CMR 3 :D ...
 
Ja mas skinuo sa drugog sajta ZIP arhivu pod imenom "VB6FR" u njoj ima samo neki DLL fajl !!!
Gde da skinem taj " Menadzer " ????????????????
 
Ne radi ni meni taj programcic!Prijavi grešku 53. nemam pojma
Možda mu ne pašu moji XP!
BTW može li se bez tog programa ubaciti auto u igru i kako?
 
notax je napisao(la):
Pa, mogli moj drugar i ja da se prijavimo sa rezultatima.
Italy 1 : - ja 2:07:86 ; Sasha 2:06:88 (bar tako kaze)

Regularni WRC - Seat Cordoba. :wave;
 
Nazad
Vrh Dno