Šta je novo?

CMR04 - THE Official Thread - consolidate here !

drapin

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
26.07.2001
Poruke
3,228
Poena
710
Zvanicni datum izlaska:

2 april 2004

Do kraja februra izlazi multiplayer demo.

U attachmentu: taj mracni objekt zelje... ;) :mrgreen:
 
Sada mi dodje da citiram Homera S, ali necu!!! :mrgreen:
 
Korekcija:

Demo, ali single player, izlazi u utorak, 24-og februara.

USA, Japan i Finska sa Citroen Xsarom.
 
Verovatno prelazak na novi forum :)

@Drapin: Jel se zna u koliko sati sutra demo, da budem online :D
btw, shta to bi sa avatarom ? bash si me iznenadio :D
 
Poslednja izmena:
I, kakva su vaša predviđanja? Stvar ukusa, ali ja nisam mogao da svarim prelazak sa drugog na treći deo. Nadam se da se ovog puta neću razočarati.

Samo da ne bude ono "džabe mi nov procesor, nova grafika, volan - kad je igra krš"! :wall:
 
ZeeGerman je napisao(la):
I, kakva su vaša predviđanja? Stvar ukusa, ali ja nisam mogao da svarim prelazak sa drugog na treći deo. Nadam se da se ovog puta neću razočarati.

Samo da ne bude ono "džabe mi nov procesor, nova grafika, volan - kad je igra krš"! :wall:


Pa drugi Colin je em bio krsh, em imao mnogo dobru konkurenciju u vidu Rally Mastersa koji je josh pola godine ranije izashao i imao najbolji MP kod i online atmosferu nikada vidjenu u auto simulacija....On pored dobre fizike nishta nije imao, atmosfera je bila ko da si jedini preziveo apokalipsu i sad kao vozish ono neshto, i neupotrebljiva in-car kamera...Trojka sve to popravlja, fizika josh bolja, atmosfera mnogo bolja, ali je sada problem shto se iz aviona vidi da je igra ciljala na konzole...CMR4 sigurno to sve ispravlja jer koliko vidim, uradili su sve na shta su se ljudi zalili u 'trojci', i sada deluje kao bash potpuna igra....Dok ne izadje zvanichni RM 2 :D
 
Poslednja izmena:
Sto ne bi videli :) ali za sada samo cekam (tudje) utiske i full ver.
 
Ovo nece ni da krene, servery busy non stop....

EDIT: jedva krenulo i ne prelazi 10KB/s....tek za jedno 4 i kusur sata....
 
Poslednja izmena:
:smoke: Skinuo ga Sezam GetOrder, ne mogu da verujem !

Postavljam ga na public, sezamovci sutra u Skadarliju na snimanje...
 
Malo OT ali, da li mora da se ima onaj mesecni paket od 100 kinti ili je dovoljno nalog i par sati na njemu da bi se islo na GO?

Meni su ranije rekli da samo uz mescunu pretplatu imam GO ali to su one sekretarice koje ko zna da li znaju tacno (tad su tek uveli onaj flat 850).
 
Ja se muchim vec 5 sati, chas je busy chas ide 5-10Kbs...skinuo sam tek 100mb, josh malo ;)
 
shta ce ti prazan cd ? :D
 
Jedva stiglo, dosao download do 99% i stao i nije se pomerio jedno 1/2 sata.
Demo je stvarno odlican. Fizika je dobra grafika takodje. Igra leti u 1280x1024 sa 6x AA i full detaljima na 9500 pro. Jedino sto mi se ne svidja je zvuk u igri nekako mi je previse piskav mada je to mozda do moje integrisane zvucne, pojma nemam.

Toliko za sad. Ajde valjda je jos neko skinuo pa da postavi svoje utiske ovde.

pozdrav
Luka
 
Ako je mozda ISO fajl pa samo uzmite Daemon tools.....
 
cmr4

blago vama.dali bi neko recnuo taj demo cmr narkomanu?ako je problem mani...no problem...btw,probao sam na konzoli i nevidjeno je dobar,a dosadasnja praksa je da je na pc-u mnooogo bolji...
 
Samo sam hteo da pomenem, da je ovo prva igra da podrzava onaj Advanced HD eax ovo ono. IMAM Audigy 2 !!! i ne da zvuciiiiiiiiiiiiiiii, znaci ubija !!!!!

Ovaj, da, lepo izgleda i fino se vozi, auto je dobio na tezini i tako.

ALI STO ZVUCI !!!!!

M

ps
idem da smirim strasti
 
miho, daj bre tu kopiju :) Skinuo sam ga dva puta sa codemastersa i oba puta CRC...Drugi serveri nece ni da pisnu...aj baci mi pm neki da uzmem to danas...ili neko drugi...imam svashta da ponudim zauzvrat :) Recimo Halo 2 official trailer od 170mb ili Race driver 2 in-game movies (isto 170mb), to je ono shto smem da pomenem ovde :D

ponuda vazi samo danas :D 064 1234 300
 
Graficki i nije nesto promenjena (nije ni bilo velike potrebe), ali je fizika znatno poboljsana. Sto rece covek, dobio je auto na tezini.
U svakom slucaju, dosta bolje od trojke.
P.S. Uf, smorio sam se, sat ipo sam ga skidao (pixelrage radi).
 
Poslednja izmena:
driver je napisao(la):
...Halo 2 official trailer...

:laugh: :sceptic: :vomit:

;)

Kad to uopste izlazi ?
 
driver je napisao(la):
miho, daj bre tu kopiju :) Skinuo sam ga dva puta sa codemastersa i oba puta CRC...Drugi serveri nece ni da pisnu...aj baci mi pm neki da uzmem to danas...ili neko drugi...imam svashta da ponudim zauzvrat :) Recimo Halo 2 official trailer od 170mb ili Race driver 2 in-game movies (isto 170mb), to je ono shto smem da pomenem ovde :D

ponuda vazi samo danas :D 064 1234 300

Ako dodje Pookie danas do mene videcemo da ga ubedimo da proseta do tebe da ti donese :)

BTW nemoj da se lozis na igru samu, i dalje CMR2 rula, ali ZVUUUUUUK !!!!!!!!! (slish, slish (zvuk seckanja vena)).

M
 
Fizika je bolja od trojke. Zvuk je bezrazlozno pistav (doduse, nemam Audigy Trte-mrte). Ovo je dostojan zamenik dvojke.

Kod mene na P4/1.6ghz i mx400 i na 640x480 se ne ponasa bas sjajno, 800x600 je blagi uzas, cisto da narod sa slabijim konfiguracijama zna sta da ocekuje (apgrejd :) ). Damage je graficki fantastican.
 
Pojma nemam opti...

Daj bre, ko ce da mi prekopira colina, mrzi me ponovo da chekam 3-4 sata :)
 
miha\zero je napisao(la):
Ako dodje Pookie danas do mene videcemo da ga ubedimo da proseta do tebe da ti donese :)

Ma nije problem za pukija, svraticu ja do njega, samo da on to uzme od tebe...sad cu da ga smorim na tel :D

BTW nemoj da se lozis na igru samu, i dalje CMR2 rula, ali ZVUUUUUUK !!!!!!!!! (slish, slish (zvuk seckanja vena)).
M

CMR2 nikad nije ni rulao, RM ga kida uzduz i popreko :) CMR3 je ozbiljniji ali konzolashki, ovo treba da bude skoro bez greshke, i prvi utisci su takvi koliko vidim :)

A inache, niko se nije odushevio za zvuk, ali ako je piskav, takav treba i da bude, pogledajte nekad reli ;) Motor se uopshte ne chuje, samo turbina pishti u daljini (iz kabine)...
 
Skinuh ga noćas modemom, nisam još stigao da probam...
 
Nazad
Vrh Dno