Šta je novo?

CM Hyper 212 Plus u Beogradu

Qrjak

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2008
Poruke
156
Poena
345
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i7 - 8700 @3.2GHz
Matična ploča
Asus Strix B360
RAM
16GB DDR4
GPU
Gigabyte 1070 G1
Storage
512GB SSD + 2TB SSD + 2TB SSHD
Zvuk
Sound BlasterX AE-5
PSU
Antec 700W
Kućište
MS industrial
Monitor
HP 27ea
Laptop
Lenovo ThinkPad T14
Tablet
/
Mobilni telefon
Samsung S23
Pametni uređaji
/
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Gde da kupim pomenuti kuler u Bg ? Izgleda da ga u Atomu nemaju vise...
 
Ja sam pre tri nedelje kupio u bench house-u pa probaj da ih nazoves.Mozda imaju na stanju.
 
Gigatron na banovom brdu.Video sam ga pre par dana.
 
U Gigatronu (kod Vuka) su mi rekli cenu od 3400din za Hyper 212
a pritom nisu bili sigurni da li je Plus ili nije (a ni koja je razlika izmedju njih !?!)
Vrlo perspektivno, nema sta...
 
mislim da je oko 3000din na banovom
 
Ja sam jurio ovaj kuler pre par meseci dobrih 3 nedelje i nigde nisam uspeo da nađem. Na kraju sam kupio Megahalems rev. B.
 
gde si nasao i koliko te je kostao Megahalems ?
Ja razmatram OCZ Vendetta 2 kao alternativu ako ne nadjem 212 Plus...
 
Ljudi Vendetta 2 je ista po performansama ako ne i bolja a jeftinija ima je za 2800din

Po meni bolja kupovina od 212+
 
Pa ja sam na staroj mašini imao Vendettu 2 ali nigde nisam mogao da nađem novi mount za 1156, zato sam se i odlučio za CM Hyper 212+, ali ni njega nisamo mogao da nađem i onda sam batalio i lepo uzeo Megahalems rev. B i 2x Noctua P12 i rešio problem.
Megahalems je bio 4650 din u Gigatronu.
 
Baš si suptilno rešio problem...
 
Ljudi Vendetta 2 je ista po performansama ako ne i bolja a jeftinija ima je za 2800din

Po meni bolja kupovina od 212+

Pa ja trazim 212 Plus iz razloga sto na Vendettu 2 ne moze da se kaci drugi fan za push/pull a valjalo bi da napravim promaju kroz kuciste...

Nasao sam nekog lika koji prodaje polovnu vendetu 2 za 1800 din, jel se to isplati uzeti, sta moze sa 'fali polovnom kuleru ?
 
ne fali nista, verovatno ima i bonus u vidu prasine :d
 
Ljudi Vendetta 2 je ista po performansama ako ne i bolja a jeftinija ima je za 2800din

Po meni bolja kupovina od 212+

Jeste, ali kad bi se zezali... CM 212+ ima jedan heat pipe više...

A čak i da ne uzmemo to u obzir, Vendetta 2 ne dolazi sa svim potrebnim bracketima, dok CM može da se kači na bukvalno sva podnožja, pa možeš da ga koristiš i u budućnosti.

I kao plus, može da se nakači još jedan ventilator za push-pull...

Tako da... Vendetta nikako...
 
Za sve koji ga jure: CM Hyper 212 Plus treba da stigne 10 dana u Bench House i Atom po slicnoj ceni...
 
Nazad
Vrh Dno