Šta je novo?

Chris Sawyer Locomotion - Transport Tycoon

Judge

Čuven
Učlanjen(a)
11.11.2002
Poruke
265
Poena
619
Legendarni Transport Tycoon će se reinkarnirati 9. septembra pod gornjim naslovom.

http://www.atari.com/us/games/locomotion/pc

Ahhh ... davno je to bilo kada sam noći gubio uz ovu igricu. Svaka sekunda je vredela. :)

p.s. Za neupućene, Rollocoster Tycoon je prvobitno razvijan kao probni engine za nastavak Transport Tycoona.
 
Skinuo demo i probao. Razocaranje. Igra je neopevano sr... Grafika za nijansu bolja nego u TTD ali je igrivost nikakva.
Samo napraviti prugu je komplikovano, umesto da se samo postavi prva i vuce dalje, ovde sada sve mora da ide preko menija, pa onda kakva krivina da ide, pa pravac. Pa onda ako treba nesto od toga srusiti...

TTD i dalje
 
DusaN je napisao(la):
Skinuo demo i probao. Razocaranje. Igra je neopevano sr... Grafika za nijansu bolja nego u TTD ali je igrivost nikakva.
Samo napraviti prugu je komplikovano, umesto da se samo postavi prva i vuce dalje, ovde sada sve mora da ide preko menija, pa onda kakva krivina da ide, pa pravac. Pa onda ako treba nesto od toga srusiti...

TTD i dalje

Pih ... sad si me ukopao. :(

Ipak ću ga probati, možda ipak ima nade da u demo-u nisu sve fukncije uključene, mada, nešto tako osnovno kao način gradnje pruge teško da će se menjati
 
Igrao sam jos malo demo, i utisak je malo bolji, ali ipak los.

Nekako mi vise dodje kao neki exp za TTD, ali sa jedno 10 godina zakasnjenja. Posto je malo toga promenjeno, dodati su tramvaji recimo, ali ostaje gorak ukus posle igranja. Mozda final bude bolji, ali ne verujem nesto.

I posle 10tak godina TTD i dalje ostaje najbolja Tycoon igra, bar od ovih trasport tycoona.
 
stvarno je taj ttd mnogo dobra igra... Bas sam skoro poskidao sve sto je potrebno da bi se igrala na XP, tako da sam je opet osposobio... Bas sam se podsetio svega sto me je drzalo kod njega... Btw, zasto bi se pravio remake, kad je igra sa ovim patchem itekako aktuelna...
 
moze li neko da me uputi sta treba skinuti da bi se TTD pokrenula pod xp-om, da ne kopam sad po netu ...
 
Poslednja izmena:
Nije mi jasno kako neko moze da izbaci igru u ovo doba cija mehanika i grafika podseca vise na tekstualnu avanturu nego na modernu igru. Prosto nisam stigao da se pozabavim samim tycoon engine-om kad je sve ovako bangavo... Igrati ovo ili originalni tt je isto samo sto je u medjuvremenu proslo x godina... Moj savet - zaobici.
 
Nazad
Vrh Dno