Šta je novo?

Check disk problem

geo.dule

Slavan
Učlanjen(a)
21.11.2004
Poruke
270
Poena
320
Od skora sam primetio da ne mogu da uradim check disk. U stvari on se odradi ali posle toga ne mogu da podignem sistem. Kompjuter stoji kao hiberniran sat vremena i nista se ne desava. Mislio sam da je do Windowsa ali nije. Imam desetak bekapa napravljenih Acronisom i vratio sam jedan od pre godinu dana ali i sa tim drugim Widowsom se isto desava , ne moze da se digne sistem. Napominjem da sistem odlicno radi , mozda i ne moram da radim check disk ali me zaintrigiralo zasto se ovo desava. Mozda je hard na kraju zivotnog vek ali je star samo nesto vise od godinu dana pa ne verujem da je to razlog. A da kupim novi disk samo zbog ovoga je glupost. Napominjem sistem odlicno radi ali bez check diska.
 
Moze da bude zbog bad sectora na disku. Mozda da probas HDD regenerator?! Hibernacija ima obicaj da pravi mnogo restore point tacaka, tako da i to moze da bude problem. Ako hdd nema bad sector-a,sigurno je sistem.
 
Pre par godina sam koristio HDD regenerator na starom hardu pre ovog. Mislim da je radio 15 sati. Ovde je pitanje da li uopste cackati mecku. Jer kompjuter sasvim normalno radi. Sigurno ima mnogo ljudi koji na svom kompjuteru nisu radili check disk po par godina pa nista.
 
Vrh Dno