Šta je novo?

CDR software a da nije nero !

Genghis Khan

Čuven
Učlanjen(a)
18.03.2001
Poruke
2,491
Poena
680
Shta koristiti umesto nera a da radi sve isto. Najbitnije da podrzava teac 52x, da moze da reze data cd i audio cd (iz mp3 fajlova) !!!
Preporuchite neshto jer na jednom rachunaru nema teorije da instaliram bilo koji nero !!! Znachi sve sam pokushao (verujte bash sve) !!!
 
alcohol 120%
http://www.alcohol-software.com
WinOnCD
EasyCDCreator
....

:eek:
 
Znam ja za sve njih ali ih nisam koristio baaaash dugo a sada sam primoran da stavim neki drugi soft. umesto nera :( U svakom sluchaju mislim da ce Ashampoo zavrshiti posao.
cheers
 
Tamo gde nece Nero da radi, Easy cd creator radi fenomenalno. Provereno. Na mom LG 52, drugi Sony cd, ijos po neki Nero je uvek zafrkavao.
Imas sada Easy 5 platinum a i 6 nov. Oba rade fenomenalno a update za podrsku 52X imas na sajtu Roxia, ili neki drugi: www.softlandmark.com na primer...
 
Nero 6

Pozdrav

Ja koristim Easy Cd creator 5 platinum + patch od 19 mb
Imam Win on Cd 6 i nisam bash zadovoljan ,nego da pitan izashao je Easy CD creator 6 ???????
 
Jeste, imam ga vec nekih deset do dvadeset dana.
Neke velike razlike u onome sto najvise koristim i ne vidim osim sto je glomazniji, sareniji i "obliji":))
Ipak mislim da se malo brze startuje od verzije 5.
Za sada radi kao secer.
 
Ashampoo je sve odradio ok (instalirao se i radi :d) Trenutno ni nemam vremena da skidam ostale da isprobavam ali bitno da je posao zavrshen cheers
 
burnatonce 0.99 - besplatan je i radi super!
winoncd je glomazan a easy cd creator je osim sto je glomazan i djubre.
alkohol je super al ne radi mastering (pravljenje custom cd-a) , on je samo za kopiranje cd-ova.
cdrwin serija 3.9 je odlican , kao i diskjuggler al obadva imaju malo neintuitivan interfejs
 
Ja koristim Burn4Free, mali program i potpuno besplatan. Fino radi sa LG 52X. Pozdrav
 
Nisam shvatio samo sta fali Neru ?
Doduse ne rezem previse, ali jos nisam naleteo na problem sa ovim programom ni da nesto ne moze da uradi, pa me zanima.
 
Nista, osim sto kosta 40+$ (u zavisnosti od verzije).
 
Z e X je napisao(la):
Nisam shvatio samo sta fali Neru ?
Doduse ne rezem previse, ali jos nisam naleteo na problem sa ovim programom ni da nesto ne moze da uradi, pa me zanima.

Prochitaj prvi post i sve ce ti biti jasno (nadam se) !
 
Genghis Khan je napisao(la):
...



Prochitaj prvi post i sve ce ti biti jasno (nadam se) !

Valjda je jasno (nadam se ;) da sam pitao u vezi karakteristika programa ako izuzmemo tvoj problem instalacije samoga.
 
ZoNi je napisao(la):
...

Ashampo i BurnAtOnce rade super i neuporedivo manje opterecuju kompjuter (oba su po oko 2-3MB)
Taj Ashampoo em sto nije dzabe em sto nema ni O od dodatnih opcija, a kamoli neke "napredne". BurnAtOnce je vec malo ozbiljniji program...
 
Pa za pocetak izbor izmedju Audio/Data/Mixed/Boot/MultiSession diskova, ISO Level 1/2, Mode 1/2, Track-At-Once, Disc-At-Once, Session-At-Once, CD Info, Erase RW, OverBurn Properties, MP3/WAV/WMA Import, CD Copy...
Verovatno sam nesto zaboravio, ali to je po meni neki minimum koji jedan program tog tipa mora da ima.
 
a-ha... e, pa za onoga kome treba SVE navedeno, Ashampoo nije dobar izbor!

ja koristim samo ono osnovno (Audio, Data i CD Copy... erase RW radim iz XPa direktno... uzgred, pola navedenih opcija ne znam sta su :) )

inace, imam instalirane Ashampoo (default poslednji mesec dana), Nero 5.5.10 Enterprise, CDRWin 3.9A i BurnAtOnce... ;)
 
ZoNi je napisao(la):
inace, imam instalirane Ashampoo (default poslednji mesec dana), Nero 5.5.10 Enterprise, CDRWin 3.9A i BurnAtOnce... ;)

Samo josh kada bi mi objasnio zashta ce ti sve to :d
 
ZoNi je napisao(la):
a-ha... e, pa za onoga kome treba SVE navedeno, Ashampoo nije dobar izbor!

ja koristim samo ono osnovno (Audio, Data i CD Copy... erase RW radim iz XPa direktno... uzgred, pola navedenih opcija ne znam sta su :) )

inace, imam instalirane Ashampoo (default poslednji mesec dana), Nero 5.5.10 Enterprise, CDRWin 3.9A i BurnAtOnce... ;)

Dobro bre Zoni prestani sa Ashampoonijadom...prvo si nas smarao sa Nokiom, posle sa MYIE.... Ashampoo ovo ashampoo ono... sve neki levi programi za koje nikada niko nije cuo :) :cuss:

Moja preporuka je easycd (nije bas nesto al...) i burn@once.
 
Genghis Khan je napisao(la):
...



Samo josh kada bi mi objasnio zashta ce ti sve to
evo objasnjenja: Nero sam instalirao zato sto je zakon! Tu nema sta da se kaze - najbolji je! Medjutim, kod mene on jednostavno nece da snima AudioCDove, pa sam ondaK instalirao CDRwin (koji to lepo radi, ali izgleda odvratno)...

onda sam hteo da probam neki besplatan, i od par onih koje sam probao, BurnAtOnce mi se najvise svideo, pa sam ga zadrzao... na zalost, on ne radi normalizaciju mp3-ojki, kad ih snimas u Audio :?

zato sam nastavio dalju potragu - u Svetu Kompjutera je bio text o Ashampoo, pa sam resio da ga isprobam... i on mi se za sada najvise svidja (jer ima sve sto meni treba, lepo izgleda i dobro radi... transparentno :beat: )

@ kUdtiHaEX: :beat: ctp; EasyCD??? wtf?
 
Tolika rasprava, a lepo vam je austin rekao...
austin je napisao(la):
burnatonce 0.99 - besplatan je i radi super!
winoncd je glomazan a easy cd creator je osim sto je glomazan i djubre.
alkohol je super al ne radi mastering (pravljenje custom cd-a) , on je samo za kopiranje cd-ova.
cdrwin serija 3.9 je odlican , kao i diskjuggler al obadva imaju malo neintuitivan interfejs
 
Nazad
Vrh Dno