Šta je novo?

Call of Juarez again!

PCBeast

OC Guru
Učlanjen(a)
30.11.2006
Poruke
7,073
Poena
585
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ponovo sam poceo da igram igru iz pocetka i dosao sam do onog dela PONOVO gde sam prethodni put stao kad treba da se ulove tri zeca.Dva uhvatim ali treceg nigde nema.Da li neko zna u cemu je fora kako da to resim ili je to neki bug u igri?
 
Treci zec je iza 7 planina, 7 mora i 7 gora... :D
Koliko se secam, pratio sam levu crvenu tackicu i nakon pola sata dosao do zeca

Smorili su totalno sa tim zadatkom...
 
Poslednja izmena:
Treci zec je iza 7 planina, 7 mora i 7 gora... :D
Koliko se secam, pratio sam levu crvenu tackicu i nakon pola sata dosao do zeca

Smorili su totalno sa tim zadatkom...

Ma brate ubio sam se prateci i tackice i zbunice i nista.Mora da postoji neka fora,nemoguce je da se posle izvesnog vremena sam pojavi!
 
koliko se ja secam samo sam trchao kroz poljane i shumice a oni sami istrchavali ispred mene :)
 
Ja sam imao konja pa je islo brze,ali kako covek kaze iz 7 mora i 7 gora... :D

Jahao sam jako dugo prema tim tackama,a kad dodjes do tacke imas ih nekoliko kom.:smash::)
 
na svakoj tacki imas po nekoliko zeceva, samo jasi knjima i naci ces ih...nije bug
 
na svakoj tacki imas po nekoliko zeceva, samo jasi knjima i naci ces ih...nije bug

Cekaj,polako...Jel mislite na tacke u onom krugu kao kompas u gornjem levom uglu monitora sto se nalazi kad igras igru?Probao sam da to ispratim,svaku tu crvenu tacku i nista,dodjem samo na neku poljanu gde je sve ravno ili slicno...Zato mislim da je bug a mozda i gresim ne znam!
 
Da, tacke na kompasu! Oni pretrcavaju iz zbuna u zbun,ali trbalo bi da ih vidis, nije mi jasnokako ih nema!Jesi li ti ulovio nekog?
 
Poslednja izmena:
Da, tacke na kompasu! Oni pretrcavaju iz zbuna u zbun,ali trbalo bi da ih vidis, nije mi jasnokako ih nema!Jesi li ti ulovio nekog?

Pa jesam na onaj prvoj poljani,ulovio sam dva,dalje nema.Lepo pise u onom objasnjenju da se zecevi nalaze u zbunicima sa crvenim cveticima.Tako i jeste bilo,dva uhvatim ali treceg nema!Pratio sam ponovo taj kompas ali odvede me negde daleko na drugu planinu na neku poljanu i uvek tako slicno.Treceg zeca nema pa nema a ja ovaj put necu da odustanem dok ne obrnem igricu!
 
kakva nebuloza od gameplaya - lovis zeceve... pfff
 
Ja sam takodje na toj livadi uhvatio dva zeca nakon cega sam pratio kompas i otiso u tri lepe nase domovine.Na kraju sam se vratio ponovo na tu livadu(sa znatno manjom kolicinom kose na glavi :mad:) i nasao i treceg zeca iako znam da ga pre toga nije bilo! :wall: Da li se ponovo pojavljuju ili je bag ili sta...ali to je ubedljivo bez konkurencije najgluplji deo igre!
 
Ja sam takodje na toj livadi uhvatio dva zeca nakon cega sam pratio kompas i otiso u tri lepe nase domovine.Na kraju sam se vratio ponovo na tu livadu(sa znatno manjom kolicinom kose na glavi :mad:) i nasao i treceg zeca iako znam da ga pre toga nije bilo! :wall: Da li se ponovo pojavljuju ili je bag ili sta...ali to je ubedljivo bez konkurencije najgluplji deo igre!


Ja vec p_zdim duze vremena,jednom sam napustio i nisam hteo da igram vise u opste i to tek kad se igra pojavila.Evo sad sam skoro opet poceo da igram i opet imam isti problem ali necu popustiti.Garant je neki bug ili su je napravili extremno glupo.:eyebrows:
 
I ja sam dva nasao na poljani a posle sam jahao preko nekog potocica pa se ispentarao na planinu i gore sam nasao treceg. Inace, igra mi je bas dobro legla, jedan od zabavnijih naslova u ovoj godini, makar za mene.
 
Ja vec p_zdim duze vremena,jednom sam napustio i nisam hteo da igram vise u opste i to tek kad se igra pojavila.Evo sad sam skoro opet poceo da igram i opet imam isti problem ali necu popustiti.Garant je neki bug ili su je napravili extremno glupo.:eyebrows:

Igra je stvarano dobra.Pravo osvezenje u moru slicnih i stvarno je steta ne odigrati je zbog jednog glupog dela.
 
Problem sa zecevima resen.Morao sam da ide iza sedam gora,sedam mora...da bih nasao treceg zeca.Tj, sad sam nasao tuce njih ali nije to sad problem!Na koju stranu da idem da nadjem Eagle Mountain ?Kaze na sredini jezera duboko u sumi na samom vrhu nalazi se gnezdo gde treba da dodjem.Umorio sam se od ove velike mape i od trckaranja sa konjem,recite mi gde treba tacno da idem.P.S.Smorio me ovaj deo igre!
 
Prati pravac koji ti je rekao indijanac(davno sam igrao pa se nesecam tacno gde je) i planina je bukvalno na sred jezera,ne mozes da omasis.Kad zavrsis taj zadatak neces vise imati smaranja tog tipa(da juris zeceve i sl.) i kad dodjes do gnezda samo pokupi pero i brisi dalje jer pticu ne mozes da ubijes(cisto da se i tu neiznerviras ko ja).
 
Prati pravac koji ti je rekao indijanac(davno sam igrao pa se nesecam tacno gde je) i planina je bukvalno na sred jezera,ne mozes da omasis.Kad zavrsis taj zadatak neces vise imati smaranja tog tipa(da juris zeceve i sl.) i kad dodjes do gnezda samo pokupi pero i brisi dalje jer pticu ne mozes da ubijes(cisto da se i tu neiznerviras ko ja).


Nije mi rekao pravac nego samo da se planina nalazi na sred jezera i da se popnem na vrh i nadjem gnezdo.Ne znam da li da idem ispred tamo prema prvoj poljani gde su zecevi ili iza indijanca koji sedi pored vatre?!!
 
Koliko se secam, treba da ides na drugu stranu, ne ka zecevima.I sta je tu smor?Bas je lepo jahati na konju kroz preriju :) Divlji zapad je to, nije doom :p
 
Poslednja izmena:
kakva nebuloza od gameplaya - lovis zeceve... pfff

Ma igra je prepuna 'kaubojskih elemenata',mene je odusevila zbog toga.

Sto se tice problema sa zecevima,secam se da sam i ja imao isti problem,tj. izasla su mi samo dva.Ne mogu tacno da se setim sta sam uradio,mislim da sam pratio one udaljene tacke na kompasu iza sedam mora i sedam gora...
 
Meni se igra ne svidja, previse je prosta. Svidela mi se kada sam poceo da je igram, totalno razlicito od drugih igara koje trenutno igram (Bioshock, Prey, Ghost Recon AW), ali nije mi trebalo dugo vremena da shvatim da je igra bas prosta sa veoma malo elemenata. Ne znam, mozda se nekom svidi bas zbog toga, ali meni ne...
Grafika je lepa, ali gameplay...
 
Mmda, pomenute igre su izrazito komplikovane za razliku od CoJ, a po komplikovanosti se naročito izdvaja Prey, mada ni Bioshock ni GRAW ne zaostaju puno...Od kada si počeo da igraš igre koje izlaze na konzolama, ti si beše tvrdio da su konzole glupe i da na njima nema igara, te da ti igraš odlične igre koje se prave samo za PC? CoJ, Bioshock, Prey, GRAW 1 i 2, sve sa konzola...zar to nije sve ispod tvog standarda? :)
 
Mmda, pomenute igre su izrazito komplikovane za razliku od CoJ, a po komplikovanosti se naročito izdvaja Prey, mada ni Bioshock ni GRAW ne zaostaju puno...Od kada si počeo da igraš igre koje izlaze na konzolama, ti si beše tvrdio da su konzole glupe i da na njima nema igara, te da ti igraš odlične igre koje se prave samo za PC? CoJ, Bioshock, Prey, GRAW 1 i 2, sve sa konzola...zar to nije sve ispod tvog standarda? :)

Nijedna od igara koje si nabrojao nije konzolni port,a cak su i sve default PC igre.
 
Za ovo o čemu govorim nije bitno da li je prvo razvijano za konzolu pa portovano za PC, da li je uporedno razvijano za PC i konzolu, ili je sa PCa portovano na konzolu, poenta je da tih igara ima, a da izvesna individua ljušti iste na PCu a pri tome bez blama priča kako na konzolama nema šta da se igra, iako sve što pomene da igra postoji i na konzolama. :)
 
Poslednja izmena:
Sa tom razlikom sto je npr GRAW na konzoli pojednostavljena varijanta u toj meri da vise ni ne lici na ideju koja se provlaci u PC izvedbi od izlaska prvenca 2001. godine pa sve do GRAW2. Poenta je da igra uopste nije ista, te se bez bojazni mogu okarakterisati kao dve potpuno razlicite igre.
 
Poslednja izmena:
da li neko moze da mi kaze??? posto sam danas poceo da igram call of juarez, stigo sam do grada ili cega god :mad: (tamo gde je ona kur.a kad se popnete u njenu sobu i naleti onaj sto vam nije dao da udjete u njenu sobu bez para) i naredi svima da cuvaju grad i vi morate da se sunjateeeee po gradu da vas ne ubiju! e pa moje pitanje je:
GDEEEEEEEEEEEEEEEEEE DAAAAAAAAAAAAA IIIIDEMMMMMMMMMMMMMMM????
:zgran::cigar::wall::wall::crash::crash::S::S:
HVALA UNAPRED :d
 
Nazad
Vrh Dno