Šta je novo?

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Aha znaci za to postoji sistem. Mislio sam da funkcionise na casnu rec :D
 
Uzeo sam još jedan PS5 jer mi je bilo jeftinije nego PC upgrade..
Igramo moja devojka i ja Warzone samo što ona koristi kontroler a ja misa i tastaturu..
Njoj je ovo prva multiplayer igra, ali lepo se snalazi za sada (u početku je bilo mučno gledati 😊)
Jedino sto me nervira na PS5, jel moguće da ne postoji opcija push to talk? Mrzim kad imam open mic a cak ne postoji slider za mic activation threshold?
 
A zašto pobogu igrate tako??

Što ne na discordu?
 
Jos nema discord podrske za ps5, suska se da ce u sledecih par meseci da stigne update za to
 
Nema za PS ali ima za mobilni, gde mozes da koristis ps sluske.
 
Zadnjih nedelju dana, latencije su užasne. Igram na ps5, kakva je situacija kod ostalih?
 
PC recimo od 10 partija upadnem bar u 7 , 8 losih servera odmah primetim da je ms veci.
 
Onda cu da ga oladim na par dana, jer je ovo sada stanje kao da sam na dial up 😂
 
Ja problem sa serverima nemam,ovih dana sve je dobro,mozda jedna partija bila bas sa nekim lagovima,ali za sada sve je uredu.
 
Postoji li neki domaci discord kanal gde se okupljaju nasi wz2 igraci?
 
Jel ko na PC-u dobija random error code 0xE24C4A04 (0) N - game_ship.exe? Ima li lijeka? Primjetio sam da puca samo u Invasion.
 
Poslednja izmena:
Ako kome treba M13B da mu dropujem u DMZ neka se javi, rado cu pomoci da ga spasem grinda iste...
 
Poslednja izmena:
Izgleda da ce sledeci CoD biti Modern Warfare 3. Najava unutar Warzone-a za 8 dana 17.08.
 
Ko šta su rekli,svake godine novi Cod

Lično ne volim da jedem svaki dan isto....reci piši,bankrot u roku 6 meseci
 
Jel zna neko kako funkcionise Activision profil?

Igram duze vreme DMZ i imam fin skor, ali bih promenio nalog na playstation, i kada sam u Activision pokrenuo log out, dobio sam upozorenje, u kome, kako sam ga ja razumeo glasi da, sva dostignuca su vezana za Activision nalog, i da se jednom u god dana moze odjaviti sa njega, a dostignuca ce se vratiti kada se istim tim Activision nalogom prijavi na (verovatno) isti profil koji sam koristio do sada (a hocu da ga promenim).
Jel to tako funcionise, kao sto sam ja shvatio, ili bi ulogovanjem sa trenutnim Activision nalogom, na novi PS nalog nastavio tamo gde sam stao sa trenutnim (starim) PS nalogom?
 
Progres se veže za nalog kako ti je pisalo. Ako se sada ulogujes sa drugim nalogom, ne da neces imati progres, neces se moci ulogovati sa starim nalogom narednih godinu dana.

Ako se sada ulogujes sa novim nalogom. Jedini nacin da se ponovo ulogujes sa starim nalogom jeste da taj novi nalog obrises.
 
Hvala na brzom odgovoru, samo ne mogu da pohvatam tacno, na koje naloge mislis?

Znaci ja Activision nalog svakako zadrzavam i imam podatke o njemu, ali bih igra igre na PS sa drugog, novog naloga, pa bih nalog na Playstation zamenio...jel to moguce ili opet necu dobiti progres?
Screenshot_20230913_184508_Chrome.jpg
 
Neces dobiti progres. Progres se veze samo uz nalog.

Mozes jedino igrati na PC-u pa sa istim nalogom se povezati na PS5 i nastaviti. Tako sam ja. Mogu aktivno igrati na PC-u i PS5.

Problem nastaje ako na playstationu uneseš novi nalog. Ne samo da ti se nece progres prebaciti, neces moci vratiti taj stari nalog sa velikim progresom narednih godinu dana. Imas ti login podatke ali ti je linkan novi nalog na zonzoli.

Samo ako obrises novi nalog, mozes se ponovo ulogovati sa starim nalogom.

Ovo je iz razloga da ne igra više ljudi sa jednom igrom. Jer jedno je kupiti igru, nesto sasvim drugo je Activision nalog.
 
Ahaaa, jasno. Znaci ispada, da taj stari Playstation nalog ipak cuvam zbog DMZ-a, tako mu dodje...

Ja sam mislio da je bitan samo Activision nalog, ali ispada da uvek moraju oba biti prijavljena da bi se progres nastavio...
 
Da li WZ može da se ista "po danu"? Iritira me ovo noćna Halloween varijanta?
 
Poslednja izmena:
MW3

Oni su ladno iskulirali MW2022 i izbacili sve mape iz MW2 u MW2023.
Ubrzali gameplay, podigli helte na 150%, malo izmesali perkove i traze 70e
Da su ovo ovako kako je izbacili za 2 godine bilo bi ok, ovako je bas isforsirana i providna otimacina.
Inace bas me zanima sta se to kuva kada su se resili na ovaj presedan da izbace nastavak naslova jedan za drugim nakon uobicajenih 3 godine razmaka.
 
Poslednja izmena:
Mislim da im je ovako jeftinije nego da se bore protiv čitera

Situacija od prije 6 meseci,nisi imao meč bez nekih čitera,ja batalio,posle 10-15 dana čitam krenuli u lov na veštice

Bude mir mesec možda dva,pa jovo na novo....i tako se gubi player base

Ovako ako izbace svake godine novi CoD,nemoraju toliko brinut za čitere,a igrači ko igrači,šta je novo to je najbolje :p
 
Na novi cod svake godine smo navikli, tako je oduvek. Ali je razmak naslova unutar cod serijala uvek bio par godina. Black Ops je izlazio svake trece godine kao i stari MW.
Ova situacija garantuje Treyarchu 4 godine rada na necemu.
Deluje mi da ce se u buduce svi timovi baviti istim naslovom dok ga neizgustiraju. I to sve zbog warzone-a. Lakse im je da u 3 godine izbace MW1, MW2, MW3 pa onda predju na BO1, BO2, BO3 nego da skakucu tamo vamo i da svake godine moraju da izbacuju novu mapu za battleroyale i da ga stimuju za potpuno novi seting sa potpuno drugacijim oruzijem itd.
 
Ko se seca stare mape Toujane iz cod2 sada je u igri, rimejkovana, pod nazivom Koro Village
 
Preload MW3 Single Player Kampanje upravo zavrsen...sutra dostupno za igranje...koliko sam video MW3 sa high texture ce biti skoro 220gb!!! epic game u najavi nova era !!!
 
Nazad
Vrh Dno