Šta je novo?

Call of Duty: Infinite Warfare (11.04.2016)

ja stavio da se skidaju obe verzije sve sto je dzabe i Bogu je drago :)
 
Jedva čekam uvek je cod u singlu ludilo, posle ovoga godinu dana posta...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Pa nema lepse pogotovo meni u ovom trenutku najvise odgovara [emoji4]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pa nema lepse pogotovo meni u ovom trenutku najvise odgovara [emoji4]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Previše je ovde emocija i svega spašavanje sveta je opet u našim rukama SAD uvek ispred svih ahaha

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Na sajtu g2a je igra najeftinija oni ruski kljucevi da li ti kljucevi rade kod nas posto su neki radeli vec?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ma ne bi ni kupovao samo me interesuje

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Samo 7k igraca na steamu, ipak sam ocekivao vise, onu kontru kad hejtas hejtas pa bude suprotno. Definitivno skip i cekam remaster, bar se nadam da ce ga biti standalone.
 
Ja nisam hejtovo dok nisam video kakvo je njesra u pitanju. Igra je jednostavno trash u svakom smislu.
 
Remaster lepo izgleda ali sam toliko puta prešao ovaj deo da ga znam napamet biće teško opet preći i ako je grafički lepši... 11gb rama ovo uzima strasno :D

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto se tice Ruskih kljuceva ja sam kupio GTA V i DXMD i radi sve normalno ali sama aktivacija mora da se odradi preko VPN-a.
 
Da li sam ja slep ili i Cod 4 Remaster ima 12 igraca limit po mapi? Ako je tako, moj novac sigurno nece videti, maksimum je bio 32 sto je idealno, a custom serveri isli i do 48.
 
Poslednja izmena:
Jel igra neko slucajno ovo? Ja cu da se nacekam dok skine [emoji4]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Jel igra neko slucajno ovo? Ja cu da se nacekam dok skine [emoji4]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Obe sam skinuo probah i jednu i drugu na mojoj masini leti i jedna i druga ali obe gutaju preko 10 gb rama...inace novi cod je standard cod, volim da odigram da predjem SP I to je to :D
 
Obe sam skinuo probah i jednu i drugu na mojoj masini leti i jedna i druga ali obe gutaju preko 10 gb rama...inace novi cod je standard cod, volim da odigram da predjem SP I to je to :D
Kad pre si skinuo kod mene nikakav protok[emoji3]
Kazes guta preko 10 koliko vidim moracu jos jedan stap da stavljam uskoro. Ne sekiram se ja kako ce da radi nego kakav je utisak da li je dobra?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kad pre si skinuo kod mene nikakav protok[emoji3]
Kazes guta preko 10 koliko vidim moracu jos jedan stap da stavljam uskoro. Ne sekiram se ja kako ce da radi nego kakav je utisak da li je dobra?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Novi cod je dobar nove misije, nabijeno akcijom kao i uvek obrnes max dva puta i to je to :D Inace guta i 11gb rama i vrama 7800mb sve na full full hd rezolucija, ima nekih sitnih dodataka kad se baca bomba i neke fore ali sve vec vidjeno u sustini :D
 
Imam utisak i da imas 12gb vrama ona bi gutala 11gb.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Imam utisak i da imas 12gb vrama ona bi gutala 11gb.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

jao brate kakva misija u svemiru, sve puca, rokanje eksplozije, padovi onda pukne ogromni brod , a ja uletim medju masu i rokam jao ludnica :D Pati Voki jos koji sat hahaha :D to za vram si u pravu :D
 
Remaster lepo izgleda ali sam toliko puta prešao ovaj deo da ga znam napamet biće teško opet preći i ako je grafički lepši... 11gb rama ovo uzima strasno :D

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
11GB RAM-a zuzima Remastered??? :zgran::zgran::zgran: Pa oni su samo grunuli skalirane teksture, 100% kod engine-a igre nisu ni pipnuli.

A ovaj trash mislim da ću da skinem samo da bi ga seed-ova, da pomognem narodu da ga ne kupi legalno, ovako će ga pre videti razočarati se.
 
Poslednja izmena:
Da li sam ja slep ili i Cod 4 Remaster ima 12 igraca limit po mapi? Ako je tako, moj novac sigurno nece videti, maksimum je bio 32 sto je idealno, a custom serveri isli i do 48.
Da budemo realni, te mape nisu ni dizajnirane sa 20-30 igrača na umu, niti ih treba igrati tako...

Jedino gore od toga je kada vidim neki cs pub server sa po 20-30 igrača na infernu :d
 
Poslednja izmena:
11GB RAM-a zuzima Remastered??? :zgran::zgran::zgran: Pa oni su samo grunuli skalirane teksture, 100% kod engine-a igre nisu ni pipnuli.

A ovaj trash mislim da ću da skinem samo da bi ga seed-ova, da pomognem narodu da ga ne kupi legalno, ovako će ga pre videti razočarati se.

Da li si ti uopste video taj kod? Cemu cudjenje kada igra koristi moderni COD engine sa sve PBR-om, SSR-om, odlicnim particle efektima, kompletno redizajniram osvetljenjem, gomilom post processing efekata etc, cak su i same animacije i poligon count vecine toga promenili. Skoro da je sve upgradeovano u odnosu na osnovnu igru i ovo je jedan od najboljih primera kako remaster treba da izgleda.
 
Poslednja izmena:
Remaster je prelep ali meni dosadan jer ga znam napamet inače cod ko cod kao i svaki mislim da i meni postaje dosadno bf 1 je kompletniji proizvod u svakom pogledu... Čak i titanfall 2... Ali obrnućemo single kao i uvek...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
fddcc08a86952c9cb9f072d99254a673.jpg


Eto ga, promocija, haha [emoji14] ajmo u svemir :d Koliko mi se svidja kada promovisu igrice po bilbordima ma koja da je :)))

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
^
Takodje. Video sam i Battlefield 1 billboard kod FDU-a.
 
Video sam i ja u gradu, haha.. Aj da je neka igra nego reklama za CoD. [emoji16]Kao i svake godine, sto kaze Borat, obrnucu SP i to je to. Mada mislim da cu morati da skinem i prethodni deo jer sam ga preskocio koliko je ****** bio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A prva misija ja mislio da je video od igre kad ono grafika stvarno su face odradjene vrhunski ovo sve drugo prosek...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Da budemo realni, te mape nisu ni dizajnirane sa 20-30 igrača na umu, niti ih treba igrati tako...

Jedino gore od toga je kada vidim neki cs pub server sa po 20-30 igrača na infernu :d

Kako nisu dizajnirane kad je u Cod 4 default bilo 32 igraca, mnogo je to bilo sa Killhouse i Shipreck ili kako se vec zove. Mnogo je uz ugla svakog sledeceg Cod-a posle Cod 4, ne racunajuci World at War, gde su mape bilo linearnije i generalno manje.
 
Da li si ti uopste video taj kod? Cemu cudjenje kada igra koristi moderni COD engine sa sve PBR-om, SSR-om, odlicnim particle efektima, kompletno redizajniram osvetljenjem, gomilom post processing efekata etc, cak su i same animacije i poligon count vecine toga promenili. Skoro da je sve upgradeovano u odnosu na osnovnu igru i ovo je jedan od najboljih primera kako remaster treba da izgleda.

Dobri su partikl efekti, nisu toliko losi ni modeli likova (performance capture vrhunski u skladu sa budzetom, jedino su morali malo zbog konzolnog hardvera da se kontrolisu) ali brate teksture okoline, pogotovo okolnog organskog terena su low res do bola. Igra fino radi u 1080p ali sa rastom rezolucije fps opada poprilicno. Obzirom na velicinu mapa, nisam siguran da je to opravdano. Jako su klaustrofobicne, pogotovo je kombicno kada se kao nalazis u svemiru ili pada kroz atmosferu, tacno se vidi da oko sebe imas dva metra slobode ako i toliko.

Sama igra je naravno CoD, kao sto kaze Borat. Stalno se nesto rusi, ekplodira, unosi u facu, samo ovog puta su ubacili gotovo on rail svemirske bitke. Nista novo, niti zanimljivo (doduse meni to nije zanimljivo od pocetka).

Pricam za Infinite Warfare. Najbolje stvari u paketu su zombie kampanja i remaster Modern Warfare. Pa onda ta kampanja, iako je klasicna smorovina. Multiplejer je katastrofa, lose mape, los netkod, dizajn svega jedna velika nula.

Edit: Najpozitivniji review, onaj za PS4 od Gamespota je dao osmicu je ipak spomenuo najvecu manu igre. U trejlerima, da bi smirili besne mase, su prodali nesto drugo sto nisu isporucili. Ti si ostao siguran u to da je ovo samo jos jedan CoD, ali mnogi ukljucujuci i mene smo mislili da ce ovo ipak biti nesto vise. A nije, tako da sevaju negativne ocene publike na sve strane. Lazni marketing na delu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno