Šta je novo?

Call of Duty-Black Ops

Stigao sam do dela u onoj sumi, kad treba valjda da s****m one daske iznad tunela(ispod zemlje), da bih mogao da udjem u tunel. A ja ne mogu da uradim nista. Ostali vojnici samo stoje oko mene.Kad stisnem start pise mi "Rendezvous with whiskey team" i "Destroy the ZPU". Ne znam jel to meni ubagovala igra ili u cemu je problem, nek mi kaze neko ko je dotle stigao.

Inace po meni je ovo najgori COD do sada.
 
Da li bi se ti na njihovom mestu trudio?
 
Inace, koriscena je MW1 verzija enginea. IW je odbio da im prosledi MW2 code. :d
 
Poslednja izmena:
Da li bi se ti na njihovom mestu trudio?

Pa ne moraju ali ako pogledas ni za Vanquish ni za Castlevania LOS ni za SW Force Unleashed 2 nisu morali da se trude a opet su napravili identicne PS3 portove sto znaci da je to moguce izvesti.
 
Jeste, ali COD ce se svakako prodati dobro, kako god da izgleda/radi.
 
Ali ispadaju lenji za studio koji pravi AAA naslov. Valjda ni za MW1 nije rezolucija bila smanjivana vec je bila kao na xbox-u uz slabije teksture i fps, ne znam cemu sad ova redukcija u grafici.
 
Stigao sam do dela u onoj sumi, kad treba valjda da s****m one daske iznad tunela(ispod zemlje), da bih mogao da udjem u tunel. A ja ne mogu da uradim nista. Ostali vojnici samo stoje oko mene.Kad stisnem start pise mi "Rendezvous with whiskey team" i "Destroy the ZPU". Ne znam jel to meni ubagovala igra ili u cemu je problem, nek mi kaze neko ko je dotle stigao.

Inace po meni je ovo najgori COD do sada.

Bug je bio u pitanju. Restartovao sam level, sad je sve u redu.
 
Call of Duty: Black Ops sold 5.6 million copies in the US and UK combined - in one day. That's more than Modern Warfare 2's opening record of 4.7 million copies.

Those sales generated $360 million for Activision. Modern Warfare 2 only made $310 million, scoff.

"There has never been another entertainment franchise that has set opening day records for two consecutive years and we are on track to outperform last year's five-day global sales record of $550 million," commented Activision's Bobby Kotick.

"The game's success underscores the pop culture appeal of the brand. Call of Duty: Black Ops is the finest game that Treyarch has ever made and raises the bar for online gameplay by delivering the deepest and most intense Call of Duty experience yet.
 
Je*ote zivot, kakvo pranje mozga.. sto je najgore, da za 3 meseca izbace BO2, ne mogu da tvrdim da ne bi bila ista prica..
 
Moram da priznam da sam prvi put u zivotu popustio pod pritiskom '' hajpa '' , i sramota me je :d

Ocekivao sam da ce napraviti korak ili dva unapred u odnosu na MW2 , medjutim , nisu , cak naprotiv , otisli su tri koraka nazad .

Ovo ce mi biti prva kampanja u nekoj CoD igri koju necu preci . Prosto ne moze da se poredi sa MW1 , pa cak ni sa MW2 , sto dovoljno govori :d

Zombie mod mi je jedina svetla tacka u celoj igri . Jeste da nije na nivou kvaliteta L4D igara , ali sasvim je ok .

MP segment igre necu ni da komentarisem ... Jedino sto cu reci da do sada u zivotu nisam video vise kampera u nekoj igri , dzojstik je vec par puta leteo :D ...

Mada , ne mogu da se zalim . . . Vec je "odletela" za skoro istu sumu ,)
 
Neverovatno i zalosno u istom trenutku, ali najbolje od svega je sto su CoD igre skuplje od ostalih igara... :D
 
Mene zanima samo ko kupuje vise ovaj CoD ?!
 
Mene zanima samo ko kupuje vise ovaj CoD ?!

Ovakvi likovi..

brad-johnson-2.jpg


Bez zajebancije, u USA je fazon da nisi cool i da si geek ako ne igras COD..
 
Gejmeri.
Je l' si video brojke iznad.


To sto je COD najveca stvar u gejming industriji je stvarno fenomen. Voleo bih da nije tako ali krastavac, tako je to na planeti Zemlji u 2010-oj...

Ljudi koji kupuju CoD nemaju veze sa gamerima. To su oni sto su slepi kraj ociju, zato Activision uzima grdne pare, i yebe im se da nesto promene, 10 god isti engine samo!
Bruka i sramota! :wall:
 
Aha, a odusevljavas se recikliranim Starcraftom.
 
Pa dobro, ako nista drugo, S2 ima novi engine. :D

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-call-of/707272

Izgleda da su isli malo vise na kvantitet, a bogat sadrzaj i modovi ipak opravdavaju visoku cenu. Naravno, mozemo da kukamo i zato sto je S2 samo graficki apdejt za prvi Starcraft ali realnost je takva da "ako nije polomljeno nemoj popravljati" pristup donosi pare, FIFE i Need For Speedovi periodicno generisu neverovatne kolicine novca, dok Mikamijevi bezvremeni oblici digitalne umetnosti tavore na marginama prodajnih listi. Bojim se da nema bas toliko sportista na americkim koledzima, i sto bi rekla mis Vranje, nemam objasnjenja za taj fenomen. :D Ali pitati se ko kupuje takve igre je ekvivalent pitanju ko jos u srbiji gleda farmu. Odgovor je - svi sem tebe...
 
^ slazem se skroz. Zato sam i rekao da ga kupuju gejmeri. Od ljudi koji igraju video igre, najvise njih ipak kupi COD, to je realnost.

A za starcraft 2, ja definitivno ne bih rekao da je samo recikliran kec. If it's not broken don't fix it stvarno najbolje opisuje. Isto kao kad bi rekli da je street figher 4 reciklirani street fighter 2 ili da ce na primer Gran Turismo 5 biti reciklirani Gran Turismo 1. Zanrovi su se prilicno definisali u gejmingu u poslednjih 20ak godina, zna se sta je tuca, sta je voznja, sta je real time strategija. Danas se granice zanrova ne pomeraju idejno vec kolicinom kvalitetnog sadrzaja i time koliko je on dobro upakovan. Samo najveci genijalci smisljaju neke skroz nove stvari i njima stvarno svaka cast. Oni zaista ne dobijaju dovoljno kredita za to sto urade. Ja bi rekao da je cela ova generacija konzola idejno znatno siromasnija od prosle...
 
Aha, a odusevljavas se recikliranim Starcraftom.

Idi molim te lupaj glavom o zid i cudi ste gluposti koju si napisao u naletu trolovanja ! :wall:

Nemas ti pojma koliko je stvari unapredjeno u SC2, takvim ko sto si ti, kojima je Halo vrh ne vredi ni pokusati objasniti !
 
Idi molim te lupaj glavom o zid i cudi ste gluposti koju si napisao u naletu trolovanja ! :wall:

Nemas ti pojma koliko je stvari unapredjeno u SC2, takvim ko sto si ti, kojima je Halo vrh ne vredi ni pokusati objasniti !

Halo i jeste vrh (u svojoj klasi ) :)
 
Grujo brate, sine sta je tebi ?! Halo vrh ?! :sceptic:
 
PC soba je raspamecena Black Opsom. :D
I onda smo im mi konzolasi tupexi ili sta sve ne misle ? :d
 
Bio ja za nekoga gamer ili ne, od COD 4 kada imam PS3, kupovao sam svaki i kupovacu idalje COD. Multiplayer je jabano ne nad****v. Nerealan a opet prepun akcije i najbitnije za jednu igru, zabavan. Ko oce simulaciju FPS neka igra operation flashpoint ili nesto slicno. COD se nikada nije trudio da bude previshe realan. ja licno mogu da ga igram 3 sata za redom i ne osetim. Jos kad se u proslom pojavio Spec Ops mod....pa sa ortakom prelazis misije.....vrh :D
 
Pa po koji put :d
 
Vrh Dno