Šta je novo?

Call of Duty - ATI drivers patch izasao!

Marti Misterija

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
4,705
Poena
845
http://www.ati.com/support/infobase/4291.html
---->> WARNING - 22mb za download! :cuss:
 
Ej bre, Marti, pa ja nemam tu igru!!! A ti imas, pokvarenjaku jedan :) Moram to da ti maznem! ;)
 
Koliki li ce onda biti Cat4.0 kada je ovoliki patch za 3.8+ i to samo za jednu igricu?
 
Ne razumem cemu patch kad igra fino radi ? Makar na 9700...Preporuka svima - uverite se lepo da li radi pre nego sto pocnete da skidate patch
 
Max prijatelju... nemam je.. :d
Nabavicemo, no problemo.
Cujemo se ovih dana!
 
Meni na GA 9000Pro radi skroz OK...nisu bas extremna setovanja ali...ni u jednom trenutku ne secne..1024x768...inace P4 2.4, 512 DDR-a 333..i ja sam se iznenadio....jer je BF recimo seckao sa 256 RAM-a...
:wave;
 
Interesantno je to sto ljudi sa ATI karticama imaju problema sa COD.
Kod mog prijatelja koji ima R9600 sam se licno uverio da nesto ne stima Ok, i jos tada sam mu garantovao izlazak patch-a.
Interesantno je i to da na mojoj relativno truloj masini Athlon 1Ghz,256Mb SDRAM i MX440 sve funkcionise perfektno.
Bez preterivanja, grafika je nesto najbolje sto sam ja video do sada...
 
chisto da potvrdim neshto chudno :) sve na max sa aa 4x i af 2x radi perfektno na fx5600 u 1024... zaista chudno... i grafika je totalno ok (animacija likova pogotovo)...mada su teksture malo slabije i tako to... dobra igra skroz
 
blah... tek sad negde prochitah da je u pitanju preradjeni q3 engine tako da nije ni chudo :D:p
 
'ocel' vise penzionisati taj endzin... cccc.... ccc... dojadio i Bogu i ljudima :d
 
Evo ja sam je sad instalirao i odigrao prva dva nivoa i radi sve bez problema. Kartica je 9000Pro, Gigabyte.

Ma i da zeza - ko će skidati 22MB :confused: ...
 
Meni posle nekog vremena igra pukne a kao razlog navodi neki ati - opengl dll error. Koji shit! Sacu da skinem patch pa cemo da vidimo. Sve je na max-u i ide glatko. Rade HIS 9200.
 
Nazad
Vrh Dno