Šta je novo?

Call Of Duty 3

alex303

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
19.04.2005
Poruke
3,939
Poena
2,095
Jel neko video najnoviji trailer?? Pitam se da li je ono ingame trailer ili ingame movie. I da li će izaći verzija za PC pošto sam do sada našao informacije da je igra exclusively za xbox360. Izlazak se očekuje na jesen ove godine.
 
ja sam video da ima na ign-u (thanks to Nedja) ali mi se ne skida ona jadna varijanta od 17mb, a za one bolje treba da se placa ili kako vec, registracija sama po sebi nije pomogla...
 
Sa IGn-a

The third major chapter for PC in Infinity Ward's WWII shooter franchise.

As with COD1 and COD2, this franchise is planned for release on major game systems (this time, of the next-gen variety) as well as PC at the same time, but there are expected to be independent console and PC variations of the game.


Ja sam skinuo onaj trailer od 17mb i jedino sto mogu da kazem je:

mmm....me want :D
 
Eto, to je barem jedan razlog da se radujem jeseni...
 
Ne igra nece izaci za Pc samo za X360,Ps3 i Revolution na jesen..Call of Duti ce izaci za PC tek iduce godine...
 
chava je napisao(la):
Ne igra nece izaci za Pc samo za X360,Ps3 i Revolution na jesen..Call of Duti ce izaci za PC tek iduce godine...

Upravo tako. A sada sam pronašao info da za razvoj na xboxu uopšte nije zadužen infinity ward.
 
Konzole ce nas sahraniti...

I postavlja se ono legendarno pitanje..Why the F*** should I play FPS without mouse?...
 
Pa verujem da će konzole u budućnosti imati i miša.
 
ma mogu da imaju i missa i tastaturu... ali onda to vise nisu konzole :)
Imaju i sada konzole misa...

Htedoh reci... da se zbog neupotrebe misa kod razvoja igara ubija svaka nada da ce proizvodjaci igara za konzole napraviti dobar interfejs... koji ce se lako portovati za PC... i posto konzolasi kupuju vise igara od PC korisnika sve ce biti konzolaska eskluziva (a da ne pominjem finansijske injekcije od microsofta i sony-a) a tek kad iscede trziste za sony onda prelazi na PC... ne bih se iznenadio da Call Of Duty 2 bude tesko sr...
 
CamBieL je napisao(la):
ma mogu da imaju i missa i tastaturu... ali onda to vise nisu konzole :)
Imaju i sada konzole misa...

Htedoh reci... da se zbog neupotrebe misa kod razvoja igara ubija svaka nada da ce proizvodjaci igara za konzole napraviti dobar interfejs... koji ce se lako portovati za PC... i posto konzolasi kupuju vise igara od PC korisnika sve ce biti konzolaska eskluziva (a da ne pominjem finansijske injekcije od microsofta i sony-a) a tek kad iscede trziste za sony onda prelazi na PC... ne bih se iznenadio da Call Of Duty 2 bude tesko sr...

Ovde se priča o Call of duty 3 :D
 
A kada sledece godine? Prvi kvartal, drugi, treci cetvrti? Ili cemo da cekamo ohoho... Samo da ne bude port sa konzole.
 
kad kupis 8600gt taman ce izaci ;) Nema ni svrhe da je izbace sada zar ne ? ;)
 
Pa u objasnjenju lepo pise, da ce ovo biti kao expanzija za COD 2, nesto vec vidjenih nivoa na PC-u + nesto novo, a pravi COD 3 ce biti i na PC-u.
 
Sve u svemu, ko ce to docekati....
 
priznajem mozda je mali offtopik, ali ovde je neko pomenuo misa...

elem, nikada u zivotu nisam bio vlasnik ni jedne konzole, buraz je vrlo kratko imao PS1 na kome smo par puta opicili cool boarders , crash, GT ... i ja se dalje u konzole nista ne razumem, ali me interesuje jedna stvar:

koliko se secam, kada je XBox trebao da se pojavi, veliki adut im je bio Halo koga sam ja na PCu odigrao prvi put letos i nije mi se nista posebno svideo, nisam ni ljubitelj te tematike (call of duty rulZ ! :banana: ) e, ali KAKO SE NA KONZOLI IGRA FPS ?? bez misa ? kako? ima kao oni analogni (dva mala dzojstikcica na dzojpedu) ali ne kapiram kako moze sa tim ??

kada sam video onaj video za killzone rekoh sebi ako ovo stvarno bude ovako nabavljam konzolu (i TV pride, jer nemam TV kuci vec bar 10 godina) ali kako se to igra bez misa ??? :trust:
 
LuxoR je napisao(la):
priznajem mozda je mali offtopik, ali ovde je neko pomenuo misa...

elem, nikada u zivotu nisam bio vlasnik ni jedne konzole, buraz je vrlo kratko imao PS1 na kome smo par puta opicili cool boarders , crash, GT ... i ja se dalje u konzole nista ne razumem, ali me interesuje jedna stvar:

koliko se secam, kada je XBox trebao da se pojavi, veliki adut im je bio Halo koga sam ja na PCu odigrao prvi put letos i nije mi se nista posebno svideo, nisam ni ljubitelj te tematike (call of duty rulZ ! :banana: ) e, ali KAKO SE NA KONZOLI IGRA FPS ?? bez misa ? kako? ima kao oni analogni (dva mala dzojstikcica na dzojpedu) ali ne kapiram kako moze sa tim ??

kada sam video onaj video za killzone rekoh sebi ako ovo stvarno bude ovako nabavljam konzolu (i TV pride, jer nemam TV kuci vec bar 10 godina) ali kako se to igra bez misa ??? :trust:
Igraju se veoma teško i uz obilato korišćenje autoaima. I to je kao fps.
 
alex303 je napisao(la):
Jel neko video najnoviji trailer?? Pitam se da li je ono ingame trailer ili ingame movie. I da li će izaći verzija za PC pošto sam do sada našao informacije da je igra exclusively za xbox360. Izlazak se očekuje na jesen ove godine.

Upravo pogledao neki E3 2K6 Trailer i kao ... uh! =)

Ne znam šta je u pitanju, ali ja sam oduševljen. Da budem iskren pogledao sam još par najava za neke druge igre, koje su takođe prilično sjajne. E sad, da li je to zato što odavno nisam đuskao te neke igrice ili ovo zaista jeste potpuno fenomenalno ... ne znam pojma. =)
 
A inače tu možeš da pogledaš da su najavljene platforme: PlayStation 2, PlayStation 3, PSP, Wii, XBOX, XBOX 360.
 
Ono sto su prikazali nije gameplay....

Pre bi se moglo okarakterisati kao sargarepa za magarce :D

I stvarno mi nikad nece biti jasno zasto kao najavu za igru puste cinematic???

Pa zar je to tako tesko? U svakom traileru za film nalaze se scene iz filma, pa ocekujem da je normalna stvar da u traileru za igru bude i gameplay iz igre za koju je najava...

:)
 
Poslednja izmena:
Ja napisah gore da ne znam shta je (da li je gameplay ili neshto drugo) u pitanju. Ali da me je ono shto sam video odushevilo, iako nisam neki, ne znam kakav igrach. A ti me chovek lepo odmah krstish kao magarca.

Da li ja sad treba neshto da ti odgovaram, da se ljutim, budem tuzhan ili shta?
Ili mozhda samo da pokushamo da postujemo malo normalnije, ili da ne postujemo uopshte?
 
Marvin Freestyl je napisao(la):
Ja napisah gore da ne znam shta je (da li je gameplay ili neshto drugo) u pitanju. Ali da me je ono shto sam video odushevilo, iako nisam neki, ne znam kakav igrach. A ti me chovek lepo odmah krstish kao magarca.

Da li ja sad treba neshto da ti odgovaram, da se ljutim, budem tuzhan ili shta?
Ili mozhda samo da pokushamo da postujemo malo normalnije, ili da ne postujemo uopshte?

Sorry ako si mislio da prozivam tebe, ili bilo koga..... Mislio sam na konzumente igara uopste, gde ubrajam i samog sebe ..... I ja sam potpadao pod utisak kad je prosle godine predstavljen trailer za KILLZONE (PS3) i zeleo da verujem da je to istinski gameplay .... Ali ne dam se vise ..... :)

Izvini jos jednom, ali nisam mislio na tebe uopste ....
 
filipenko je napisao(la):
Igraju se veoma teško i uz obilato korišćenje autoaima. I to je kao fps.

A da, ti si inache pro fps-er pa ti to smeta :D:D:D

FPS se na konzolama ne moze igrati, a i ne treba da izadje vishe nijedan fps nigde dok ne promene neshto osim grafike.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno