Šta je novo?

Call Of Duty 1.5 server creating

  • Začetnik teme dawson
  • Datum pokretanja
D

dawson

Guest
Ovako da pocnem roman :)
Zelim da napravim server od kuce na cod 1.5 i nikako mi ne uspeva!Naime zelim da igram sa drugom preko neta...Imam instaliran officialan 1.5 patch koji radi normalno.Serverima mogu da pristupim.Ali kad ja napravim server uopste ga ne prepoznaje na internetu.Kad na lan napravim onda radi.Znaci samo na internetu ne radi.Idem create new game podesim sva podesavanja stavim da dedicated bude internet...I opet nista.Nesto sam nacitao na internetu da to ime veze sa routerom....
Ja koristim wireless internet na principu sto imam d-link AP900+ koji je povezan sa antenom koja se nalazi na krovu.Nisam ni siguran da li gledam svoj pravi IP ali koliko ja znam ip mogu da pogledam desnim klikom na connection koja je trenutno aktivna i onda na support tamo mi pise ip pomocu koje drug pokusava da se nakaci na moj server na cod.
U "cod console" mi ispise da se konektovao na activision server ali opet kazem na moj server se ne moze niko nakaciti.Pomagajte plizzz.

Unapred hvala :) Ko mi resi problem castim :cigar:
 
Predpostavljam da treba da ti se otkljucaju portovi, jel kontam da nisu isti za client i server!!! Googlaj malo pa vidi da li je do toga
 
Hmmmm nije do toga u konzoli mi napise da se konektovao na activision server....Standardan njihov port je 2860 i na taj port i pokusava da se konektuje moj friend al nista :) znaci ukuica moj IP :2860 da se zna koji je port al nista.Tako da nije u tome frka :( :crash:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno