Šta je novo?

C.A.R.S - Community Assisted Race Sim

Kako se otvara DEBUG MENU ? Navodno sa F1 ali meni nece.
 
narocito na 0:41 :p
 
Kako se otvara DEBUG MENU ? Navodno sa F1 ali meni nece.

Sad videh u patch notes-u:
Known issues:
- None of the debug tools (F1, Ctrl+F, Ctrl+I, tweakit, etc etc) are available unless you use -gold command line (but by using -gold you get assert popups again )



Evo jos jednog snimka
 
Poslednja izmena:
Sad videh u patch notes-u:
Known issues:
- None of the debug tools (F1, Ctrl+F, Ctrl+I, tweakit, etc etc) are available unless you use -gold command line (but by using -gold you get assert popups again )

Hvala ti. Sada radi.
 
Razumem rukavice i ostale zezalice, ali zasto nosi kacigu :D
 
Ahaha, viđ' čoveka što zna da uživa...
 
Razumem rukavice i ostale zezalice, ali zasto nosi kacigu :D

Skoro je jedan lik napisao na AC forumu, inace se trka i u stvarnosti, da se mnogo vise uzivi kad se u potpunosti opremi kao u pravim kolima, zna da izgleda i*iotski tako u sobi, ali mozak mu se istripuje mnogo vise :) Kao sto ljudi koji su probali Oculus Rift kazu da 'osecaju' G sile, nema ih, ali mozak valjda naucen da ih oseca u tim trenucima, pri takvim brzinama, salje takve signale.. vocka je to cudnovata. Uopste ne sumnjam u obe varijante, moguce da bi vozio sa kacigom i rukavicama da ih imam :)
 
Poslednja izmena:
U realnosti osim sigurnosti, ne vidim bas neki drugi trip za bolju/brzu voznju sa kacigom, ali postujem rituale ;)
 
eto savrsen poklon za rodjendan :D
 
U realnosti osim sigurnosti, ne vidim bas neki drugi trip za bolju/brzu voznju sa kacigom, ali postujem rituale ;)

Za ovaj pomenuti slucaj, gde je navikao tako da vozi u stvarnosti, kapiram da itekako ima uticaja da se uzivi makar priblizno toliko :) Inace da, nema nikakve potrebe, ja bi probao iz zaebancije :d

Nego jel moguce da im je ovo zvuk s kojim ce izbaciti igru? Katastrofa digitalan, downshiftovi zvuce ocajno..
 
E da.. kak osrediti anasatropic filtere ? Na x16 izgleda kao blato vec na nekih 4-5m..
 
Evo jednog kratkog preview-a od strane random lika koji sudeci po njegovom kanalu najvise voli da igra iRacing
 
Delay od 2-3 nedelje nece nista promeniti kod prodaje, osim sto ce obezbediti bolje stanje igre na launchu.
 
i eventualno jos par delay-a :d
 
Inace, optimizacija igre je odlicno uradjena u zadnjih par meseci. Framerate gain je bas veoma primetan, radi ko podmazan.

Jos kada bi se ja prebacio sa trenutnog R4850 [koji mi je trebao biti "privremena" graficka" :D] na nesto novije, ali ove nove cene su mi bas zaustavile zelju da uzmem bilo sta. Cekam nove Radeone.
 
Inace, optimizacija igre je odlicno uradjena u zadnjih par meseci. Framerate gain je bas veoma primetan, radi ko podmazan.

Jos kada bi se ja prebacio sa trenutnog R4850 [koji mi je trebao biti "privremena" graficka" :D] na nesto novije, ali ove nove cene su mi bas zaustavile zelju da uzmem bilo sta. Cekam nove Radeone.

Kakva je u poredjenju sa pre jedno 5-6 meseci? Za AMD je bila bas katastrofalna.
 
A gdje je to izašlo ?
 
On misli na onaj krljavi build 829 tako nesto iz Septembra,neko izbacio pirata tad oko 16gb ima i sad da se skine,ali nema pola stvari u njemu...
 
Tacnije build 834...nece tu vise biti niceg sem staza i modela kola, sminkanje.
 
Znaci to sto je na piratima je tebi izaslo.

Pa to nije ni beta. Svaki dan steam izbaci neki update za ovu igru onima koji su dobili rani pristup. Ako nesto nije izaslo da se kupi, onda nije izašlo. Ne mozes na taj nacin širiti dezinformaicje.

Mada vidim da je tebi ovo i AC isto tako da..
 
Nazad
Vrh Dno