Šta je novo?

Brothers in Arms, jel igrao neko..???

ja mislim da je svaka epizoda delo razlicitog rezisera, a jedan od njih je i tom hanks.
u stvari ima ih jedno 4oro, 5oro.
 
Poslednja izmena:
pa originalni cod nije uopshte u fazonu da si sam prtiv cele nemachke.. bash naprotiv tvoji drugari stalno dolaze i kao bore se ginu i ostalo (a tako i nemci isto :)) shto u principu nije tako loshe bilo... e sad normalno to se ne svidja fanovima rainbowa kojih je koliko 5-6 na forumu :p
 
Meni sve te FPS ww2 igre su mnogo bolje nego neki doom3 ili half-life 2
Ali ukusi su razliciti,zar ne?
 
kishdavid je napisao(la):
Meni sve te FPS ww2 igre su mnogo bolje nego neki doom3 ili half-life 2
Ali ukusi su razliciti,zar ne?

Naravno.
Meni je bilo koji D3 ili Hl2 bolji od bilo koje ww2 pucacine :)
 
inace engleski naziv brace po o oruzju je
band of brothers
ja imam celu seriju na 1dvd
ako nekom treba!!!
 
jel imas na tom DVDu i the making of?
 
...Pa ja mislim da kada bi bilo koja igra bila npr.90 % realna(zanr je u ovom slucaju nebitan),uopste ne bi bila zanimljiva.Zamislite recimo simse or something gde putujete busom 45 minuta na posao i sedite 8 sati u kancelariji pa onda opet putujete kuci isto toliko vremena,prilicno bedacno zar ne ?
 
ili igras ratnu igricu, pogode te i gotovo...you are dead...uninstall. zakljuca se igra!
a kada te rane, ne mozes da igras po nekoliko meseci. ako ne svisnes od sepse...:)

ma naravno, igra je pravljena za zabavu...kao i film uostalom. a ratni veterani su pricali i pricali kada je zabava...tj. film u pitanju. uostalom, sto ne bi pricali. pa tako vazi i za igrice. ta prica o besnim ratnim veteranima, koji ne dele svoja iskustva za igrice je smesna.
dobro, vecina ratnih veterana je poprilcno mrtva danas. medjutim ovi tipovi su se bas potrudili da naprave dogadjaj kakav se i zbio. sto je za svaku pohvalu.
zato i postoji nivo tezine.
ja sam COD 1 i 2 pretrcao na onom drugom nivou. uglavnom sam do sada igrao igrice na najtezem po defaultu. medjutim ume da bude zamorno. (osim civilizacije, tu me deru)
mozda ne bi bilo lose i da se napravi sa koliko pogodaka hoces da budes mrtav.
 
Nazad
Vrh Dno