Šta je novo?

Brothers in arms hardver problem...?

zelenika

Čuven
Učlanjen(a)
20.02.2002
Poruke
170
Poena
619
Imam neku MSI nf2 plocu, ASUS ATI 9250 Gamer ed. 512 rama, instalirao sam Brothers in arms i vec u prvih recimo 15 sec. mi se restartuje racunar, uglavnom kad pucam.
Isto mi se desavalo na drugoj masini koja ima istu grafiku i plocu i 1gb rama. Jel ste imali iskustva sa tim?
 
Za pocetak iskljuci automatsko resetovanje wina pri gresci. I probaj da utvrdis koju ti gresku izbacuje... Klasika je i da stavis najnovije ati drajvere.
 
Isti slucaj,samo sto je ECS K7S5A ploca sa 512 Mb i ATI 9200 sa drajverima 4.8.Reci mi Jorgovane kako iskljuciti tu opciju da mogu procitati sta je problem.
 
My Comp desni klik, pa properties, zatim Advanced pa startup and recovery i tu imas tu opciju.

PS. Koja li me budala natera da promenim nick u ovakvu budalastinu.... Al' sta ces zivot je takav.
 
jorgovan je napisao(la):
PS. Koja li me budala natera da promenim nick u ovakvu budalastinu.... Al' sta ces zivot je takav.

Salji PM administratoru (silverglider) i kazi mu da ti promeni nick...

Za problem: Ikljuci da ti ne resetuje pri gresci i utvrdi gresku. Ako nije vezano za grafiku, mogla bi da bude memorija... Ako jeste vezano, skini najnovije drajvere i instaliraj ih...

Pozdrav!
 
Pa to se bas i dogadja,izbacuje poruku u stilu memorije i grafike.Nisam bas u toku koji su sada najnoviji "Catalyst" drajveri i da li ih moja 9200 podrzava.
Ali kada budem imao vremena,probat cemo to odraditi.
 
Nazad
Vrh Dno